Vladislav Liška píše:pridavam se s chvalou k Roosveltu. Zkusili jsme jak obed tak vecerni menu, a je to pohodicka. Urcite to je minimalne stejna uroven jako Sklipek nebo Portal.
Take jsme zkusili ted nove El Pedro. Jidlo skutecne mexicke a vyborne, obsluha zatim bohuzel tragicka - nemaji doresene obsluhovani na zahradce, a chodi tam v intervalu 20 minutPokud se to zlepsi a sedne si to tak super.
I.T. píše:Také jsem dnes na večer otestoval restauraci El Pedro a moc nadšený jsem nebyl.
Prostředí pěkné, obsluha velice příjemná a rychlá, což bylo možná dáno tím, že v celé restauraci bylo málo hostů a to hlavní, což je
jídlo (buritos) bylo na pohled úžasné, ale bohužel úplně studené a tak nějak bez chuti a špetky pikantnosti.
Takže pro mě trochu zklamání, protože od zavření Taberny na Březinově cestě jsem se těšil na pořádné mexické jídlo.
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků