Opravy komunikací po výkopech a nejen po nich

Opravy komunikací po výkopech a nejen po nich

Příspěvekod petrr » 30 kvě 2018 12:56

Obecně je stav asfaltových komunikací v Litoměřicích stále horší a horší. Téměř žádné opravy se nerealizují, snad na pár směšných vyjímek. O to víc se ale kope a ano chápu, že je nutné rekonstruovat sítě uložené v zemi, ale nechápu, že nikomu z odpovědných nevadí, jakým způsobem se ona rozkopaná místa uvádějí do nějakého konečného stavu. Záměrně se vyhýbám obratu "původního stavu", protože o tom nemůže být řeč, viz v nedávné době realizovaný dost velký výkop v Pokratické ulici (před Družbou). Jsou dny, kdy oním místem projedu několikrát během dne a fakt mi můžete věřit, že takový "kopec" na vozovce fakt dřív nebyl. Je to snad nový bezpečnostní prvek, jakýsi big retardér? Nebo se počítá s aktivní spoluprácí na straně řidičů a očekává se od nás, že ten kopec zajezdíme? Nechápu a rozhodně se na ničem podobném podílet nechci. Stejně tak nechápu, proč oprava komunikace v ulici Jiřího z Poděbrad v místě jednoho pitomého kanálového deklu musí trvat několik týdnů, nehledě na to, že dnešní stav trvá možná čtrnáct dní a nic se tam nedělá! Všichni statečně objíždíme poloopravený (?) kanál a skřípeme zuby. Jezdit po Litoměřicích je vážně čím dál větší utrpení.
petrr
 
Příspěvky: 3
Registrován: 03 pro 2017 20:37

Re: Opravy komunikací po výkopech a nejen po nich

Příspěvekod Rapid » 23 črc 2018 20:11

Může mi prosím někdo kompetentní sdělit, co se neděje v Dalimilově ulici. Původní termín byl do konce roku 2018. Nyní běží prodloužení smlouvy, které je už opět po termínu. Tabule se základními údaji o stavbě zmizela. Původní zhotovitel Brochier s.r.o. už není nikde vidět. Dalimilka je frekventovanou ulicí a její dlouhodobá výluka zatěžuje další komunikace. Děkuji za informaci.
Rapid
 
Příspěvky: 56
Registrován: 20 úno 2018 12:58

Re: Opravy komunikací po výkopech a nejen po nich

Příspěvekod vodomerka » 24 črc 2018 17:36

Město dodatečně doplnilo do projektu ještě nějaký sítě (což je dobře, aspoň se nebude ten nový povrch hned řezat), tak se protáhl původní termín. A teď se nejspíš čeká na některou ze společností, které disponují velkou asfaltovací technikou (což, vzhledem k jejich vytížení, může trvat...).
Filip Horák - člen Strany zelených ZO Litoměřice
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 565
Registrován: 01 lis 2010 07:28


Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron