Koho volit v Litoměřicích?

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod Rapid » 29 kvě 2018 20:38

Tak se do toho zase trochu pustíme. Vezmeme si na malý paškál nějaké ty menší králíčky, kteří se budou chtít udržet stůj co stůj. Musíme se však trochu více zamyslet, abychom nějaké ty bílé králíčky, kteří mají alespoň nějakou tu malou Timurovu partu našli. Nic nás sice nenapadá, ale něco malého tam v dáli bliká. Jsou to červená světla odjíždějícího autobusu. Je konec, a teď už nic nepojede. Zůstali tam stát dva a dívali se na ta světla, která se jim pomalu vytrácela.
Jmenovali se Bob TOP 09 a Bobek Sport a zdraví ( - :
Rapid
 
Příspěvky: 21
Registrován: 20 úno 2018 12:58

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod Rapid » 14 čer 2018 12:07

Tak, jako existují sběrači svého ovoce, tak jako existují sběrači úspěchů či neúspěchů, tak také existují sběrači peněz a různého jiného hmotného bohatství. Není to věc nová, ba naopak, je to věc staletími prověřená. Stačí se jen podívat na obrovský majetek církví, který vznikl prachobyčejným vydírání a lhaním věřícím, že správa jejich majetku po jejich smrti bude u církve v těch nejlepších rukou. Pokud se obyčejný smrtelník vzepřel, byla mu přisouzena role vzpurného poddaného, který se ihned podobal nejlépe čertu. Čertoviny, které máme možnost stále vidět na denním pořádku i v dnešní době, kdy roli církve již převzala novodobá šlechta, kterou však není z titulu šlechtických modrých hodností a krví, ale z titulu svého postavení ve veřejné sféře, kterou buldočí silou ničí a přizpůsobuje si jí pro potřeby své kapsy, nikoliv pro potřeby těch, kteří jí dali své hlasy. Vždy po volbách se člověk podivuje nad tím, jak došlo k té či oné situaci, kdy z voleb vyšel vítěz nevítěz, který mírou své sprostoty okamžitě zařadil občany na druhou kolej a zahájil boj o své další přežití na výsluní novodobých šlechtických výsad. Stačí se jen trochu zamyslet a zapátrat ve své, či internetové paměti, abychom si opsali hesla a vyhodnotili jejich plnění. Ostatně proč chodit daleko, zde na tomto fóru je těch hesel celá řada a hned za nimi je jejich plnění neplnění. Slizkost s jakou se nám budou podbízet někteří vojevůdci politických šiků oblečeni do různě barevného brnění bude trapná, když si uvědomíte, že slibem nelze zarmoutit, spíše naopak jak je známo. Lhát se nemá milí věřící, na druhou stranu však pravda ne vždy zvítězí. Pravá Esa v ruce a nikoliv v rukávu by měl mít jen jeden, všechna ostatní budou falešná!
Rapid
 
Příspěvky: 21
Registrován: 20 úno 2018 12:58

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod Jaroslav Tvrdik » 14 čer 2018 23:13

Severočeši si zabrali náměstí rovnou na 4 měsíce:
Oznámení o shromáždění občanů – Politické hnutí Severočeši Litoměřice
RM bere na vědomí oznámení politického hnutí Severočeši Litoměřice, zastoupeného p. Lukasem Wünschem, bytem Litoměřice, o konání předvolební kampaně do městského zastupitelstva na Mírovém náměstí v Litoměřicích od 11. 6. do 5. 10. 2018.
Jaroslav Tvrdik
 
Příspěvky: 82
Registrován: 17 kvě 2017 19:41
Bydliště: Svatováclavská 2290, Litoměřice

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod Rapid » 17 čer 2018 20:34

Víkendová politická jednání, by mohla předznamenat vznik menšinové vlády s podporou komunistů a ukončit tak období nejistot, zda půjdeme k předčasným volbám, či ne. Zároveň jsme se dozvěděli, že profesoru Fialovi bude tato vláda vyhovovat, jako nástroj k růstu preferencí Modrých. Modří, kteří intenzivně trousí do světa zvěsti, že jsou křišťálově čistou stranou a všichni jejich kmotři existují již jen v kriminalistických věstnících z minulosti, dělají dojem, že za čtyři roky vejdou do Strakovy akademie hlavním vchodem, jako kdysi Miloš Zeman. Zapomínají na to, že jejich bývalý kápo Topolánek se svými kumpány toho nadělal tolik, že se na to zapomenout rozhodně nedá. Navíc, tam, kde jsou ve vedení měst ještě stále Modří, tam je zaděláno na malér. Budiž čestnou výjimkou teplický primátor Jarda Kubera. Rozhodně to neplatí o našem skvělém městě. Tady se pojede úplně nadoraz s cílem, vytvořit zdání, že vše co jsme My vymysleli a udělali, je pro blaho vás občanů, ale zejména Nás, spasitelů. Sliby a sliby, kterých jsme se již naposlouchali do sytosti se začínají opakovat, aby se posléze opět založily ad akta do dalších voleb. Pozorný občan si to všechno pamatuje, pozorný občan bude mít toho řádění již asi dost. Nepozorný politik to však vůbec nevnímá, vnímá jen a jen sebe. Proto jim musíme vystavit účet za to, co pro nás udělali, ale zejména za to, co pro nás neudělali. Účtem jsou vždy volby.
Rapid
 
Příspěvky: 21
Registrován: 20 úno 2018 12:58

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod Petr » včera, 08:01

...Pozorný občan si to všechno pamatuje, pozorný občan bude mít toho řádění již asi dost. Nepozorný politik to však vůbec nevnímá, vnímá jen a jen sebe. Proto jim musíme vystavit účet za to, co pro nás udělali, ale zejména za to, co pro nás neudělali. Účtem jsou vždy volby.


Zlatá slova! :lol: Pozorný občan na celorepublikové úrovni nám ukázal, jak si představuje naši budoucnost. Dodnes není vláda, protože občan rozhodoval nejen svým rozumem, ale i s citem...! "Pozorný občan" je jen frustrovaný ze svých osobních neúspěchů, z nichž viní hlavně ty zlotřilé politiky, nikoli sebe. On sám je přeci příkladem naprosté morální a etické čistoty, všemu rozumí nejlépe a vždy by pracoval jen pro blaho druhých (pche!)! Proto se nám to nahoře hemží tou námi moudře zvolenou "elitou národa"! Ne, děkuji! ODS jsem sice nikdy nevolil, ale přesto při setkání s lidmi jsem pyšný na to, že se mohu představit jako obyvatel našeho krásného města! Ne, z "pozorných občanů" mám husinu. Hezký den všem!
Petr
 
Příspěvky: 463
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Předchozí

Zpět na Komunální volby 2018

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků