Litoměřické Taxislužby

Re: Litoměřické Taxislužby

Příspěvekod Llukas007 » 03 led 2012 21:59

Přeji panu Vyletělovi aby vydržel v boji s větrnými mlýny. Bohužel musím konstatovat, že pro čecháčky je nejdůležitější cena. Je pro ně hlavní,že koupí rohlík ve vietnamské večerce za 1,- kč pod výrobními náklady. Už je nezajímá hala osázená zelenými rostlinami, ze které je ten rohlík dotován. Už je nezajímá, že daňový únik a boj proti toxikomanii ho vyjde z jeho daní jako by ho koupil za 100,- kč. Holt česi. přeji hezký večer a pevné nervy. Mým oponentům hodně slev.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Litoměřické Taxislužby

Příspěvekod jachcitaxi » 03 led 2012 23:07

Vassago píše:Tak s ACT taxi jsem jel několikrát a vždy jsem byl naprosto spokojen :P . Vozidlo v perfektním stavu, taxikář slušný a korektní. Vždy jsem jel sám a vždy za 50,- Kč. Párkrát jsem jel také dříve s tím taxi s tou paní co měla tzv. "osobní přepravu". Chování korektní, ceny vyšší než ACT (ale tehdy asi nejlevnější), stav vozidla byl tehdy celkem katastrofální (co si pamatuji tlumiče pryč, brzdy divné..., ale prý už má nové asi začínala), ale bral jsem to, že byla na tehdejší ceny v LT levná. Nevím jak se to ACT taxi rentuje jezdit za 50,- Kč. Ale to mě jako zákazníka nezajímá. Pokud někdo na trhu nabízí za levnou cenu, TAXI svezení, tak jak má být, nevidím nejmenší problém využít jeho služeb. Jen tak mimochodem, co si mám myslet o taxislužbe, která zcela bezostyšně využívá veřejné fórum k bezplatné reklamě svých služeb, to opravdu nevím :roll: . Možná jezdí ACT za dumping, ale tak tady nebrečte vy ostatní taxikáři a dělejte něco pro to, aby jste byli levnější nebo lepší, nabídli za vaše větší peníze, adekvátní přidanou hodnotu. ;)
Ale pokud bude ACT nabízet stále ten samý standard taxi služeb, pak nemám nejmenší problém využívat jejich nabídky i nadále. 8-)
A pokud ACT jezdí již za 59,-(nevím na webu mají 50,- a po novém roce jsem s nimi ještě nejel ) stále je to nejlevnější :) .



Přeji krásný večer,

bohužel musím přiznat fakt, že jsem netušil v jaké situaci se ocitnu přispíváním do tohoto fóra. Veřejné forum moje taxislužba opravdu nebrala jako "reklamu" a už vůbec jako prostředek k nějakým půtkám.
Původní záměr byl zjistit co dnešní běžný Litoměřičan chce a požaduje od živnosti jako je právě Taxislužba.
Dozvěděl jsem se pouze, že tím důležitým a hlavním je cena... !

Proto Vám všem děkuji za Vaše příspěvky do tohoto fóra "Litoměřické Taxislužby, které jsem založil a do kterého již nebudu přispívat. Ani zítra, za týden či za rok...

Byl jsem snad jediný z Taxikářů co chtěl něco zjistit a stalo se tak.
Ještě jednou naposledy přeji všem úspěšný nový rok 2012 a mnoho šťastných kilometrů s lidmi za volantem ať již to budu Já nebo někdo jiný.
A zároveň poslední díky za pozitivní a také negativní reakce.

Pavel Vyletěl
jachcitaxi
 
Příspěvky: 7
Registrován: 09 lis 2011 00:26

Re: Litoměřické Taxislužby

Příspěvekod Vassago » 04 led 2012 12:53

Llukas007 píše:Přeji panu Vyletělovi aby vydržel v boji s větrnými mlýny. Bohužel musím konstatovat, že pro čecháčky je nejdůležitější cena. Je pro ně hlavní,že koupí rohlík ve vietnamské večerce za 1,- kč pod výrobními náklady. Už je nezajímá hala osázená zelenými rostlinami, ze které je ten rohlík dotován. Už je nezajímá, že daňový únik a boj proti toxikomanii ho vyjde z jeho daní jako by ho koupil za 100,- kč. Holt česi. přeji hezký večer a pevné nervy. Mým oponentům hodně slev.


Každý na koho jsem narazil chtěl co nejnižší možnou cenu. Z tohoto celku menší část lidí chtěla dobrý poměr cena/výkon (což jsem u ACT našel, pokud se stav změní půjdu jinam, k tomu kdo nabídne lepší poměr cena/výkon ;) ), dost velká část lidí preferovala co nejnižší cenu a výkon ji moc nezajímal (což je vaše analogie s večerkami), ale nikdo nechtěl platit víc než musel. :)
Ovšem jsem neustále svědkem cenového paradoxu, který se projevuje u několika konkrétních skupin služeb a výrobků, o kterém si dovoluji tvrdit, že je doménou čechů. Jde o to, že nezanedbatelná část lidí trvá sice na co nejnižších cenách a na poměr cena/výkon zvysoka kašle, ale u určitých služeb a výrobků je ochotna platit bez ohledu na cenu/výkon, dalo by se říci přímo přeplácet. Jedná se hlavně o mobilní volání, platby u bank, platby za "značkové" produkty a podobně. V těchto případech si tato část čechů nechává sr.t na hlavu a ještě se v tom rochní. :D
Takže nakonec náš trh vypadá tak jak vypadá, tedy obrovský sortiment šuntu za co nejnižší ceny a "luxusní" "značkové" zboží za přemrštěné ceny. Ten průměr s dobrým poměrem cena/výkon se hledá opravdu velmi těžko. A lepší to opravdu nebude, protože tlak na to mít co nejvíc "blbostí" za co nejnižší cenu, je stále velký. :?
Uživatelský avatar
Vassago
 
Příspěvky: 54
Registrován: 02 čer 2010 09:19

Re: Litoměřické Taxislužby

Příspěvekod worwan » 04 led 2012 15:15

Tlak na co nejnižší cenu zboží a služeb je u velké většiny obyvatel pochopitelný protože velká většina nedosáhne na "průměrný" plat a musí vyjít sakra s menší částkou. Rohlík za 5kč at si kupujou uhlobaroni,pán z Čezu nebo Padák "Háva" Kalousek.atd.atd. Já si klidně koupim ten za kačku protože je mi fuck cenová politika prodejce,zajímá mě jako správného čecháčka jestli budu mít na rohlík i příští týden. A jestli opravdu je každá večerka vietnamského obchodníka drogovým doupětem tak to snad oznámíte patřičným úřadům,ne? :P
Příspěvek není až tak OT protože za rohlík se dá dosadit cokoliv.
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Litoměřické Taxislužby

Příspěvekod Llukas007 » 04 led 2012 20:22

worwan píše:Tlak na co nejnižší cenu zboží a služeb je u velké většiny obyvatel pochopitelný protože velká většina nedosáhne na "průměrný" plat a musí vyjít sakra s menší částkou. Rohlík za 5kč at si kupujou uhlobaroni,pán z Čezu nebo Padák "Háva" Kalousek.atd.atd. Já si klidně koupim ten za kačku protože je mi fuck cenová politika prodejce,zajímá mě jako správného čecháčka jestli budu mít na rohlík i příští týden. A jestli opravdu je každá večerka vietnamského obchodníka drogovým doupětem tak to snad oznámíte patřičným úřadům,ne? :P
Příspěvek není až tak OT protože za rohlík se dá dosadit cokoliv.


Vy opravdu věříte, že jejich hlavním příjmem je prodej potravin? :lol:
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Litoměřické Taxislužby

Příspěvekod litoweb » 05 led 2012 10:02

Od jisty doby kdy jsem v nejmenovane vecerce kupoval u mlade vjetnamky pul chleba a ona se jednim prstem stourala v nose a druhou rukou mi podavala chleba a drobny jsem si udelal obrazek ze timto asi fakt vydelavat nemuzou :lol:
litoweb
 
Příspěvky: 90
Registrován: 25 pro 2011 20:45

Re: Litoměřické Taxislužby

Příspěvekod worwan » 05 led 2012 10:11

Llukas007:
Mě je to hlavně nekonečně jedno a jestli máte poznatky o nelegálních příjmech tak nevim proč nekonáte,je to vaše zákonná povinnost to oznámit. Leda že by jste žádné důkazy neměl a vše bylo v úrovni: prý,snad, každý přece ví atd. Ono na někoho plivnout bez důkazů je tak snadné.
P.S.:Nejsem veitnamec ani jim nepronajímám večerku :mrgreen:
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Litoměřické Taxislužby

Příspěvekod Stanislav Hylán » 26 kvě 2012 23:13

Pro všechny potencionální zákazníky litoměřických taxislužeb: velká spokojenost s JACHCITAXI. V případě nutnosti využít taxislužbu, volám pouze: http://www.jachcitaxi.cz/
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Litoměřické Taxislužby

Příspěvekod tm0098 » 27 kvě 2012 08:45

www.jachcitaxi.cz - ať se Vám daří, i když konkurence je veliká. Měl jsem možnost Vás parkrát využít a 100% spokojenost oproti konkurenci v rozpadlých Medcedes z roku 70.
tm0098
 
Příspěvky: 17
Registrován: 30 dub 2012 15:04

Re: Litoměřické Taxislužby

Příspěvekod Oliwer » 25 led 2013 12:26

Po Litoměřicích jezdí nové TAXI za 50kč po městě :roll:
Oliwer
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 led 2013 11:07

Re: Litoměřické Taxislužby

Příspěvekod Lukino » 25 led 2013 12:48

Oliwer píše:Po Litoměřicích jezdí nové TAXI za 50kč po městě :roll:

A nějaký kontakt? :mrgreen:
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Litoměřické Taxislužby

Příspěvekod elixdragon » 25 led 2013 16:19

Taxi dallas a jejich "zánovní" mercedesy :mrgreen: viděl jsem jak banda kofol zavolala dallas před kaufland :? :roll: ještě, že nejezdím s dalasem je to o žloutenku.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Litoměřické Taxislužby

Příspěvekod Llukas007 » 26 led 2013 20:02

Litoměřice by potřebovaly dobrou taxislužbu jako sůl. Problém bude v omezených licencích. To znamená, že různí podnikavci jí půjčují svým jménem různým podnikavcům ve vracích a ti pod jeho jménem za obnos, který přeposílají dál majiteli licence jezdí. Vraky firmy Dallas snad ani nekomentuji. V poslední době se také rapidně zhoršila firma Emataxi, která vás nechá klidně čekat a ani po urgencích nikoho nepošle. Holt by to chtělo kvalitní nový vítr!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Litoměřické Taxislužby

Příspěvekod Vass » 22 srp 2019 09:47

Vážení,

jak to vypadá s taxislužbami v LT v současné době (08/2019) ?
Jezdí ještě nějaká taxislužba po městě za paušál, pokud ano za jaký?
Ohledně kvality vozového parku - je mi to jedno na těch pár kilometrů po městě(když to má aspoň technickou a nechytnu štěnice ;) ).
Co je důležité - za jak dlouho přijedou a jestli vůbec přijedou?
Budu rád za každé aktuální zkušenosti.

Díky. :)
Uživatelský avatar
Vass
 
Příspěvky: 22
Registrován: 30 čer 2019 16:46

Re: Litoměřické Taxislužby

Příspěvekod del » 22 srp 2019 13:09

Dallas - špinavé staré auto, ostuda. Dovezl, ale nikdy více.
del
 
Příspěvky: 22
Registrován: 08 říj 2014 09:35

Předchozí

Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron