Litomericko 24

neděkujeme...

Re: Litomericko 24

Příspěvekod rajnoha » 08 čer 2012 07:25

Koukám a nestačím se divit!

Pane Dostále, ty dezinformace rozšiřujete záměrně,nebo omylem? Nevím co je horší. Jen pár poznámek na okraj. Je úplně jedno jak co nazýváte, to že jste napojen na zakázky z radnice neokecáte. Žeby třeba na tisk zpravodaje bylo výběrobé řízení jsem si také nevšiml. Co se týče Mostky, velmi dobře pamatuji jak jste se PŘED VOLBAMI chlubil naučnou stezkou na Bílých stráních. A kde je jí konec? Proslýchá se, že jste jí demontoval a přesunete jí na Mostku, jaká náhoda, že opět PŘED VOLBAMI. Také se proslýchá, že důvod,proč tak činíte, není veřejné blaho, ale protože váš kamarád potřebuje dostat lidi do restaurace na Mostce, kterou vlastní a moc se tam lidi nehrnou - je to pravda, nebo jen náhodička? Co se týče vaší sebechvály a reklamy, asi to nebude taková sláva, že? Pokud si pamatuji, tak redesign webu jste tvrdil už loni a nikdy k němu nedošlo (nebo jsem si nevšiml), reklamu nabízíte také neustále s různými slevami a žádná nová se neobjevuje, a kýho výra, pokud dobře počítám, tak asi 80% reklamního prostoru má u vás váš další kamarád. Zbytek obsadil volkswagen. Na webu vám nikdo moc nediskutuje-větší diskuze je pod články deníku a i tam to je bída. Na facebooku také nic moc. No jo, člověk by čekal od novináře nějakou úroveň a když už nic jiného tak znalost gramatiky. Články vám moc občanů neposílá a když už někdo pošle, tak to prý neotisknete, říkají hlasy z Roudnice a ze Štětí. Zdejší fórum by určitě mohlo být lepší, ale když se začne cenzurovat, neskončí to jako městské forum? Co je lepší, plná hospoda nevalné pověsti,kde to žije, nebo kavárna s přísnými pravidly, kde občas sedí jeden smutný host na kávičce? Já radši půjdu do hospody. Váš názor ohledně voleb je zajímavý a to je přesně ten důvod, proč vás respektuji, prostě názor vhodný k diskuzi. Ale ten zbytek okolo? To je co? Zahořklé stesky ješitného muže s počínající krizí středního věku? Takže vás vyzývám, zahoďte hořkost a vraťte se normálně diskutovat. Pokud už jste tedy do toho lokajství nezapadl tak, že z něj nelze vylézt.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Litomericko 24

Příspěvekod dejavu » 08 čer 2012 16:16

Stále si stojím za názorem, že Dotik má přehled o dění v politice jako málokdo z nás! Píše srozumitelně. V případě nejasností je ochoten komunikovat, což se taky málokde vidí. Netuším, co si s PP a VL udělali, ale co tak pozoruji, mají mezi sebou problém už delší dobu - ať si to vyřeší v soukromí, osobně je mi to svým způsobem putna. Proto ty, kteří mají problém s články......pokud umíte a máte potřebu psát, můžete Dotika kontaktovat.
dejavu
 

Re: Litomericko 24

Příspěvekod dejavu » 08 čer 2012 16:58

Blbost.
Co vím zase já, tak ve Štětí a Roudnici podal "výpověď" sám. Píše pro něho Zimmer z rozhlasu čro a ten pro komouše bude psát těžko. Myslím, že by ísi ho města měla platit, ne?


rajnoha píše:Koukám a nestačím se divit!

Pane Dostále, ty dezinformace rozšiřujete záměrně,nebo omylem? Nevím co je horší. Jen pár poznámek na okraj. Je úplně jedno jak co nazýváte, to že jste napojen na zakázky z radnice neokecáte. Žeby třeba na tisk zpravodaje bylo výběrobé řízení jsem si také nevšiml. Co se týče Mostky, velmi dobře pamatuji jak jste se PŘED VOLBAMI chlubil naučnou stezkou na Bílých stráních. A kde je jí konec? Proslýchá se, že jste jí demontoval a přesunete jí na Mostku, jaká náhoda, že opět PŘED VOLBAMI. Také se proslýchá, že důvod,proč tak činíte, není veřejné blaho, ale protože váš kamarád potřebuje dostat lidi do restaurace na Mostce, kterou vlastní a moc se tam lidi nehrnou - je to pravda, nebo jen náhodička? Co se týče vaší sebechvály a reklamy, asi to nebude taková sláva, že? Pokud si pamatuji, tak redesign webu jste tvrdil už loni a nikdy k němu nedošlo (nebo jsem si nevšiml), reklamu nabízíte také neustále s různými slevami a žádná nová se neobjevuje, a kýho výra, pokud dobře počítám, tak asi 80% reklamního prostoru má u vás váš další kamarád. Zbytek obsadil volkswagen. Na webu vám nikdo moc nediskutuje-větší diskuze je pod články deníku a i tam to je bída. Na facebooku také nic moc. No jo, člověk by čekal od novináře nějakou úroveň a když už nic jiného tak znalost gramatiky. Články vám moc občanů neposílá a když už někdo pošle, tak to prý neotisknete, říkají hlasy z Roudnice a ze Štětí. Zdejší fórum by určitě mohlo být lepší, ale když se začne cenzurovat, neskončí to jako městské forum? Co je lepší, plná hospoda nevalné pověsti,kde to žije, nebo kavárna s přísnými pravidly, kde občas sedí jeden smutný host na kávičce? Já radši půjdu do hospody. Váš názor ohledně voleb je zajímavý a to je přesně ten důvod, proč vás respektuji, prostě názor vhodný k diskuzi. Ale ten zbytek okolo? To je co? Zahořklé stesky ješitného muže s počínající krizí středního věku? Takže vás vyzývám, zahoďte hořkost a vraťte se normálně diskutovat. Pokud už jste tedy do toho lokajství nezapadl tak, že z něj nelze vylézt.

rajnoha píše:Koukám a nestačím se divit!

Pane Dostále, ty dezinformace rozšiřujete záměrně,nebo omylem? Nevím co je horší. Jen pár poznámek na okraj. Je úplně jedno jak co nazýváte, to že jste napojen na zakázky z radnice neokecáte. Žeby třeba na tisk zpravodaje bylo výběrobé řízení jsem si také nevšiml. Co se týče Mostky, velmi dobře pamatuji jak jste se PŘED VOLBAMI chlubil naučnou stezkou na Bílých stráních. A kde je jí konec? Proslýchá se, že jste jí demontoval a přesunete jí na Mostku, jaká náhoda, že opět PŘED VOLBAMI. Také se proslýchá, že důvod,proč tak činíte, není veřejné blaho, ale protože váš kamarád potřebuje dostat lidi do restaurace na Mostce, kterou vlastní a moc se tam lidi nehrnou - je to pravda, nebo jen náhodička? Co se týče vaší sebechvály a reklamy, asi to nebude taková sláva, že? Pokud si pamatuji, tak redesign webu jste tvrdil už loni a nikdy k němu nedošlo (nebo jsem si nevšiml), reklamu nabízíte také neustále s různými slevami a žádná nová se neobjevuje, a kýho výra, pokud dobře počítám, tak asi 80% reklamního prostoru má u vás váš další kamarád. Zbytek obsadil volkswagen. Na webu vám nikdo moc nediskutuje-větší diskuze je pod články deníku a i tam to je bída. Na facebooku také nic moc. No jo, člověk by čekal od novináře nějakou úroveň a když už nic jiného tak znalost gramatiky. Články vám moc občanů neposílá a když už někdo pošle, tak to prý neotisknete, říkají hlasy z Roudnice a ze Štětí. Zdejší fórum by určitě mohlo být lepší, ale když se začne cenzurovat, neskončí to jako městské forum? Co je lepší, plná hospoda nevalné pověsti,kde to žije, nebo kavárna s přísnými pravidly, kde občas sedí jeden smutný host na kávičce? Já radši půjdu do hospody. Váš názor ohledně voleb je zajímavý a to je přesně ten důvod, proč vás respektuji, prostě názor vhodný k diskuzi. Ale ten zbytek okolo? To je co? Zahořklé stesky ješitného muže s počínající krizí středního věku? Takže vás vyzývám, zahoďte hořkost a vraťte se normálně diskutovat. Pokud už jste tedy do toho lokajství nezapadl tak, že z něj nelze vylézt.
dejavu
 

Re: Litomericko 24

Příspěvekod m.landova » 08 čer 2012 17:52

Vazena pani Landova. Jak se cela vec stala vite jen vy, MOZNA pan za Vami a prodavacka. Prodavacka Vam viditelne vysla vstric s tim, ze ackoliv jste mela za sebou, jak rikate, frontu lidi, zastavila provoz a sla prepocitat kasu. Pokud se Vam postup nezdal,mohla jste zavolat policii. Nekoho spinit v novinach a tvrdit, ze Vas sproste okradl, nebo ze krade je skoro na zalobu pro spineni dobreho jmena a obchodu se divim, ze ji na Vas nebo na Litomericko24 nepodal. Pokud Vam pribuzensky vztah s panem mistostarostou dava falesny pocit, ze muzete v tomto meste beztrestne napadat kohokoliv je nejvyssi cas aby Vas nekdo vyvedl z omylu. Dotikovi se opravdu divim, ze neco takoveho uverejnil. Stejne tak mohu tvrdit o Vas v novinach, ze jste znama nesnasenliva osoba, ktera svou "hereckou etudou" se pokousela okrast prodavacku, ktera ma pravdepodobne nizsi plat nez Vy duchod.[/quote]

Jasně. Udělám nákup skoro za čtyři stovky jen proto, abych podloudně okradla o stovku prodavačku. Prosím vás, to jsou počty z druhé třídy: "maminka nakoupila nákup za 388 Kč a zaplatila pětisetkorunou. Kolik korun jí , Pepíčku, prodavačka vrátí? Dvanáct, že?....!"
Prodavačka mi rozhodně vstříc nevyšla - já jsem po ní v žádném případě nechtěla, aby přepočítávala kasu, já jsem jen chtěla, aby přepočítala peníze, které mi vracela. Totéž jsem čekala od vedoucí - že se podívá na účtenku a na drobné, které držím v ruce a transakci přepočítá. To se ale nestalo. Vedoucí se vůbec nezeptala, jak k tomu došlo, nepodívala se ani na účtenku ani na mou ruku s drobnými, vůbec se mnou nekomunikovala. Jala se s prodavačkou vysypávat a počítat drobné z pokladny. Já jsem slušně čekala a nechtěla na ni mluvit, když počítá, a byla jsem naivně přesvědčena, že když to poctivě přepočítají, musí jim ta stovka přece přebývat, když já ji nemám.... Asi se vypařila...
Nicméně kromě jednoho člověka, který tady tyto zlodějské praktiky obhajuje, potkávám desítky lidí, kteří mi vyjadřují podporu. Jedna paní mi dokonce řekla: jen jsem to začala číst, hned jsem věděla, o kterou samoobsluhu jde. Nepíšu do novin poprvé, takže mnoho lidí ví, že si nevymýšlím. Ten článek, který tu někdo nazval "kravinou", byl podle reakcí možná nejčtenější z celého vydání. Asi to lidi zajímá (možná víc než to, kolikrát který čutálista kopl do balonu), nakupovat musíme denně každý a obyčejný člověk nemá peníze na rozhazování. Pověst prodejny především kazí prodavačky, které neumí (?) počítat.
m.landova
 
Příspěvky: 38
Registrován: 09 zář 2010 22:48

Re: Litomericko 24

Příspěvekod Stanislav Hylán » 08 čer 2012 21:45

Pročítám, pročítám, ale trochu nechápu dva na sebe navazující??? příspěvky kolegy "dejavu". Jinak paní Landovou a její rozhořčení plně chápu a nevím, proč by zmiňovaný článek nemohl být v tištěné podobě Litoměřicko24.cz. To přece není RESPEKT :) , v něm bych to samozřejmě nehledal a ani nenašel. A to, že není označen "dopisy čtenářů", to je problém vydavatele či editora.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Litomericko 24

Příspěvekod rajnoha » 11 čer 2012 15:28

Nemohu se nepodělit o kvality pana Dostála. Ráno napsal článek proti P. Panašovi, kde ho nařknul z různých věcí, na základě toho, že někdo anonymní pod přezdívkou Petr Panaš okomentoval nějakou anonymní diskuzi u článku na A.cz. Náš novináříček to automaticky přisoudil Panašovi bez ověření a úplně nelogicky z toho vyvozuje závěry ve svém článku.
V komentáři pod jeho článkem v ltm24.cz se objevilo nějaké vysvětlení, které nebylo moc autorovi nakloněné a ukázalo na podivnou praktiku. Bohužel jsem si nestihl udělat printscreen a nevím, kdo ho psal. Když se tam dívám teď, tak náš demokrat, v pravdě sociální, diskuzi smazal a vypnul. Pročpak to asi dělá?
Asi pan Panaš trefuje hřebíček na hlavičku. Takže jen houšť, nakonec ho snad i začnu volit, evidentně něco dělá správně.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Litomericko 24

Příspěvekod dejavu » 11 čer 2012 18:21

rajnoha: myslíte toto? http://www.litomericko24.cz/index.php/a ... mentid:284 , to je překopčeno z FB
dejavu
 

Re: Litomericko 24

Příspěvekod rajnoha » 26 čer 2012 10:53

Další ukázka perfektní práce a nezávislosti litomericka24. V nadpisu článku o Svatojánské noci je psáno, že ji navštívilo na sedm tisíc dětí (což je asi tak dvojnásobek všech litoměřických). V článku samotném je pak údaj sedm set dětí. Číslo není psáno číslicí, ale slovem, takže nejde o překlep. Je to snad úmysl? Že i do tohoto článku nacpe reklamu své oblíbené ČSSD zatímco Sdružení pro kraj a Zelené (kteří to pořádali nebo spolupořádali) úmyslně opomine už snad ani nepřekvapí. A takovýto člověk nám tu bude dávat kázání? Pěkně děkuji za takovou ukázku morálky. Definitivně mažu jeho "noviny" z bookmarku. Zlatý deník.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Litomericko 24

Příspěvekod dejavu » 26 čer 2012 20:52

http://www.litomericko24.cz/index.php/k ... tisic-deti
Tak to byl překlep (číslovka). Stane se, viz. příspěvek nademnou. Jestli na to dali socani svoje peníze a je to pravda, co proti tomu máte? Předpokládám, že se dotík zeptal pořadatele, takže Sváti.
dejavu
 

Re: Litomericko 24

Příspěvekod rajnoha » 26 čer 2012 22:02

Pardon, ale sedm tisíc a sedm set není překlep jednoho písmene,ale nevěnování pozornosti tomu co píšu a ještě neschopnost si to po sobě přečíst - známka odfláklé práce.
Mně vůbec nevadí, že tam píše, že socani dali peníze. Mně vadí, že zpráva je tendenční a úmyslně zkreslená a nevyvážená. Pan Dostál, soudě dle jeho invektiv na FB, ví velmi dobře kdo akci pořádal, spolupořádal. Dokonce sám upozornil, velmi se zajímal a rozčiloval, proč Pro kraj není uveden na plakátech jako pořadatel. A následně když viděl, že akce měla úspěch, do toho nacpe socany a náhodou zapomene na Pro kraj a Zelené?Trošku chucpe, nezdá se vám? Jeho styl psaní článků začíná připomínat předlistopadové noviny. Tedy praktiky strany od které se tak radikálně distancuje.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Litomericko 24

Příspěvekod dejavu » 27 čer 2012 07:02

Mají toho hodně, což je jejich problém, máte pravdu. Každopádně to psal někdo z redakce a myslím, že už dostal pěkně vyčiněno. ;) Pokud se tak vehementně zajímáte o situaci, máte ponětí o tom, čím Prokraj přispěl? Prosím konkrétně. Díky.
dejavu
 

Re: Litomericko 24

Příspěvekod rajnoha » 27 čer 2012 19:37

Nevím kolik peněz do toho Zelení nebo Pro kraj dali, ale vím, že byli napsáni na některých plakátech a že jim pan Dostál vyčítal, že že nejsou napsáni na všech, že to spolupořádají a že to je hanba, že se k tomu nehlásí a vyčítal, že jim nevadí do toho tahat děti, aby mu to následně taky nevadilo. Dokonce se i ptal na jejich angažmá. Takže o něm věděl. A následně když vidí úspěch, začne prohlašovat, že to bylo s přispěním ČSSD a to jak nadával skutečným spolupořadatelům zamlčí. To vám přijde jako nějaká novinářská etika? Podepisovat články autorem redakce? Když navíc všichni vědí, že jeho redakce rovná se on a nebo převzaté články z radnice. Nevím kdo dostal vyčiněno, ale změnil se jen titulek, neomalenost nikoliv. A vzhledem k tomu, že nic není staršího než včerejší zprávy, tak změna titulku nic neřeší. Je evidentní, že titulek byl úmyslně nadsazen z důvodu lepší propagace ČSSD.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Litomericko 24

Příspěvekod Petr Panaš » 27 čer 2012 20:36

Pro dejavu : Není to nic tajného. Zaokrouhleno - 2.000 Kč plakáty a 1.000 Kč výlep (pokud se náklady na propagaci akce započítávají). Přímé peníze na ceny pro děti a zvukaře 4.500 Kč. Zajištění soutěžních stanovišť pro děti + projížďky kočárem s koňmi (zdarma) a sokolník. To zajišťoval náš člen a ani neříkal, zda ho to stálo nějaké přímé finance či protiplnění. Dále ještě nějaké další věcné ceny (nad rámec sladkostí v rámci 4.500 Kč).
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Litomericko 24

Příspěvekod dejavu » 28 čer 2012 21:51

Pane Panaši, děkuji za fakta.
Též reaguji na příspěvek pisatele výše, tj. žblepty mě opravdu nezajímají, informace na FB si umíme dohledat všichni, se situací jsme obeznámeni, díky.
dejavu
 

Re: Litomericko 24

Příspěvekod rajnoha » 28 čer 2012 22:20

Milé Dejavu, řekl jsem snad nějakou nepravdu? Evidentně si Dotikovy žblebty všichni dohledat neumí, tak je tu mají alespoň naservírované. :-) Chápu, že proti argumentům nemůžete nic říci, i přesto, že jste jeho kamarádka. Vaši loajalitu chápu. Je to vlastně smutný příběh, a jsem rád, že plody jeho práce už vidí i vícero lidí a přikládá jim váhu jakou si zaslouží. Bohužel je smutné, že to dělá i za naše peníze.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Litomericko 24

Příspěvekod Achab » 13 bře 2015 22:56

vyberove rizeni na televizni zpravodajstvi pro litomerice
https://www.litomerice.cz/vyberova-rize ... litomerice
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Litomericko 24

Příspěvekod Vladislav Liška » 14 bře 2015 07:02

Dovolim si nekolik faktickych poznamek:
- lhuta pro vytvoreni nabidek je 5 pracovnich dni, pro takove vyberko je to naprosto smesne
- start plneni je tyden po lhute pro podani nabidek
- jsou pozadovany tri vzorove reportaze na posouzeni kvality, ktere ma hlavni vliv na vysledek
- po uchazeci je pozadovana praxe v plneni 3 zakazek podobneho rozsahu
- doplnujici otazky je mozno pokladat pouze pisemne, ve lhute peti dni idealni :)
- zadavatel ma v zadani minimalne jednu chybu jejiz splneni uchazecem neni mozne. Umyslne ji nebudu konkretizovat.


Hadejte tedy pro koho je vyberko pripravene? :) toto je opravdu vysmech. Ale je zajimave, ze mesto v podstate reklo, ze drive zadne vyberko v rozporu s predpisy nebylo. Smutne je, ze i kdyz se nekdo dalsi prihlasi a logicky do toho hodi vidle, protoze jinak to neni mozne, tak se nic nestane, rad ice si bude myt ruce a pojede se dal postaru se slovy "my to chteli napravit, snahu jsme meli, ale zli lide nam to kazi..."
Takze je tu dalsi saskarna ala Zahrada Cech, presne dle stejneho scenare.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Litomericko 24

Příspěvekod vodomerka » 14 bře 2015 08:33

já jsem zvědavý, kdo další se přihlásí - jako tzv. krytí
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Litomericko 24

Příspěvekod vodomerka » 02 dub 2015 10:55

323/13/2015
Potvrzení vítězného dodavatele výběrového řízení o veřejnou zakázku malého rozsahu ev. č. VZ/009/2015 s názvem „Příprava a výroba televizního zpravodajství pro město Litoměřice" a schválení uzavření smlouvy s vítězným dodavatelem
RM potvrzuje vítězného dodavatele výběrového řízení na veřejnou zakázku malého rozsahu „Příprava a výroba televizního zpravodajství pro město Litoměřice" společnost Jan Dostal, sídlem Škrétova 2, Litoměřice, IČ: 63138433 a zároveň schvaluje uzavření smlouvy s tímto dodavatelem.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Litomericko 24

Příspěvekod Llukas007 » 02 dub 2015 11:12

Asi náhoda, štěstí... :lol: :lol: :lol:
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

PředchozíDalší

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků