GURMÁNIE

bazar, inzeráty, témata úplně mimo, cokoliv vás napadne...

GURMÁNIE

Příspěvekod ronyk » 02 kvě 2011 11:18

Tak jsme zjistil, že Gurmánie vyklidila pole působnosti na náměstí. Jako občany poměrně nechtěné dítě vydržela dost dlouho. ;)
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: GURMÁNIE

Příspěvekod jimi brown herrer » 02 kvě 2011 11:36

Skončila jo?
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: GURMÁNIE

Příspěvekod Vladislav Liška » 02 kvě 2011 12:02

Take jsem o vikendu koukal jako blazen. Nicmene dle cedule na dverich tam bude asi neco podobneho jen se to sveze na vlne popularity biovyrobku. Plus tam snad bylo psano i neco o tom, ze tam bude kosmetika (?). Tak uvidime, treba bude konecne na namesti dobrej bufik.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: GURMÁNIE

Příspěvekod drsny » 02 kvě 2011 12:37

mam dojem, ze by tam mel byt botanicus
drsny
 
Příspěvky: 24
Registrován: 03 čer 2010 12:04

Re: GURMÁNIE

Příspěvekod Tomas.Marny » 02 kvě 2011 13:19

Ona ta držková polévka téměř za 40kaček asi nebyla to pravé ořechové... :twisted:
Holt živnostníci s tradicí opustili radnici, ale konečně i prostory na náměstí :twisted:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: GURMÁNIE

Příspěvekod elixdragon » 02 kvě 2011 14:02

Neměl Gurmánii Chovaneček? Já jen že ho chtějí vyštípat i od Zedníčka :lol: To máš za to chovanečku, že si nám nechtěl povolit zabijačkové hody ty krkovičko :mrgreen:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: GURMÁNIE

Příspěvekod Tomas.Marny » 17 kvě 2011 15:54

Tak Gurmánie je historie, myslel jsem si že v prostorách bude někdo jiný, ale ejhle, Botanicus, toť přejmenovaná Gurmánie, ale stejný majitel...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: GURMÁNIE

Příspěvekod Martin Zahalka » 17 kvě 2011 17:25

jó vy myslíte Chovaneček comp. a syn ???? no tak to je teda gól !!! no ona šla gurmánie už stejně k šípku a Botanicus či co ???? no jo Chovaneček a stravování běs a hrůza - dnes prý otevírali a už jsem slyšel - neschopné ušmudlané výdejkyně čehosi co nazývá Chovaneček jídlem, ale krásné šatičky mají, vlásky nám poadají do jídla a škrábeme se .... na zádech a pak saháme na jídlo v talíří.... no to jen co jsem slyšel, musím zavítat a přesvědčit se na vlastní oči... chuťové buňky raději pokoušet nebudu na to se mám docela rád... Chovanečku jen tak dále a dotáhni to až do centrálky tak jak jsi zamyšlel před několika málo lety s kolegou Tvrdíkem, naštěstí tam však seděl člověk, který se vám dokázal postavit a tak nebylo nic snazšího než se ho diskrétně přes kámoše Červína zbavit.... tak stravování zdar a Chovanečkům, Tvrdíků a Červínům zvlášť
Martin Zahalka
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10 úno 2011 10:00

Re: GURMÁNIE

Příspěvekod winie » 17 kvě 2011 23:08

pokud se to opravdu jmenuje botanicus a vlastni to chovanecek, tak by meli bejt zazalovany za zneuziti znacky a jmena. jelikoz firma botanicus v cr funguje a ma tady dobre jmeno. v tomhle pripade si troufam tvrdit, ze jde tedy o trestny cin poskozeni dobreho jmena a povesti
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: GURMÁNIE

Příspěvekod rajnoha » 19 kvě 2011 09:30

Tak jsme také zkusili. Botanicus o prodejně ví a jak jsem pochopil z telefonátu do Botanicu, tak to mají částečně jako franšízu. Provozovatelem je firma Rodinná firma. Kdo je majitelem snadno zjistíte z rejstříku, ano ti bystřejší uhádli, že to jsou Chovanečci, firma založena 12.4.2011. Zajímavé. Čtvrtina plochy je prodej výrobků Botanicus, zbytek v podstatě to co tam bylo. Prostředí mi teď přijde lepší než předtím. Jídlo stejné, dal jsem si chlebíčky a mátový čaj a kolega latté a koláč a sekanou. Slečna nám řekla, že to přinese ke stolu, výroba latté trvala asi deset minut. Sekaná čekala poslušně u slečny na talíři a samozřejmě vystydla, ani na dotaz nebyla k sekané hořčice, prostě nemají. Latté bylo jen ochutnáno a odloženo. Mátový čaj byla snad jen horká voda s lístky čerstvé máty. Paní vedle nás stejný čaj ochutnala mávla rukou a odnesla. Šunkové chlebíčky za 15 korun. Příště si zase koupím chlebíčky v sámošce u Lachmana, stojí polovic a chutnají dvakrát lépe. Vyzkoušeno, odškrtnuto, stačilo.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: GURMÁNIE

Příspěvekod Elven » 02 bře 2022 08:06

Sice neznám osobně, asi nějaká místní firma ale z názvu cítím nějaké zdravé a bio produkty od stravy až po kosmetiku. Ale tak proč zas ne aspoň je to trochu nevšední než klasický dm, teta atd.. kterých je všude plno. Jinak co se týká kosmetiky je v Litoměřicích třeba nějaký takový nějaký podobný kosmetický salón? Který by jste mi doporučila děkuji, budu tam nějakou dobu pobývat tak ať vím kam si zajít.
Elven
 
Příspěvky: 5
Registrován: 01 pro 2021 11:16


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron