Opravy komunikací ve městě

Opravy komunikací ve městě

Příspěvekod PETR28 » 31 říj 2018 11:06

Jaký máte pocit s výběrem komunikací které procházejí kompletní opravou ? Můj pocit je ten, že jsou spíše opravovány komunikace které jsou využívány úzkou skupinou osob než ty které slouží jako průjezdní, myslím si, že by to mělo být naopak. Po opravě povrchů na důležitých silnicích, opravme i ty méně významné. Jako příklad uvádím nový povrch v ulici Vančurova, kde krom místních nikdo nejezdí, ale hned další navazující silnice Čelakovského je už roky v dezolátním stavu, ale provoz tam je značný....Podobně ulice Fillova - absolutně nepoužívána, ale nový povrch má, kdežto třeba Březinova cesta která je samá prohlubeň se opravy asi nedočká. A takových je zde více, proč například po roce a půl oprav ulice Dalimilova nebyl opraven poslední její úsek u nemocnice ? Nechci pouze kritizovat, konečně se i něco opravuje, sem za to rád, ale myslím, že výběr není ideální.
PETR28
 
Příspěvky: 15
Registrován: 03 dub 2014 11:35

Re: Opravy komunikací ve městě

Příspěvekod ronyk » 31 říj 2018 12:11

Dobré téma, škoda, že není směroplatné pro radnici, taková Teplická je taky lahůdka! Jedna z nejvíce frekventovaných ulic ve městě a bída největší.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Opravy komunikací ve městě

Příspěvekod Llukas007 » 31 říj 2018 19:43

Je to jednoduché. Holt těmito neopravovanými ulicemi nejezdí nikdo vlivný a nebo zde nebydlí....
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Opravy komunikací ve městě

Příspěvekod LTM 1994 » 31 říj 2018 20:34

Teplická je nehezká celkově, vozovka, chodníky, zeleň ...
LTM 1994
 
Příspěvky: 219
Registrován: 02 úno 2017 16:36
Bydliště: Eastern Ltm

Re: Opravy komunikací ve městě

Příspěvekod ronyk » 10 črc 2019 15:50

Neznám horší povrch ulice v LTM nežli M. Pomocné. Proto mě dnes dost překvapilo, že tam projížděly tři kamiony do betonárky. Zřejmě je to pro ně automatickou zvyklostí!! A zákaz vjezdu jakoby neexistoval.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Opravy komunikací ve městě

Příspěvekod kočka » 11 črc 2019 04:54

ronyk píše:Neznám horší povrch ulice v LTM nežli M. Pomocné. Proto mě dnes dost překvapilo, že tam projížděly tři kamiony do betonárky. Zřejmě je to pro ně automatickou zvyklostí!! A zákaz vjezdu jakoby neexistoval.

https://litomericky.denik.cz/zpravy_reg ... narna.html. Jak vidíte,vazby jsou stále pevné, jen pan Tvrdík se nám trochu změnil.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Opravy komunikací ve městě

Příspěvekod erteple » 13 srp 2020 08:19

ronyk píše:Neznám horší povrch ulice v LTM nežli M. Pomocné. Proto mě dnes dost překvapilo, že tam projížděly tři kamiony do betonárky. Zřejmě je to pro ně automatickou zvyklostí!! A zákaz vjezdu jakoby neexistoval.

Nedávno jsem tam jel... opravdu hrůza. I když člověk jede z druhé strany na nádraží, což je věc, které si všimne hned každý, kdo do našeho královského města přijíždí. A nic. Namísto toho se raději namalují zákazy zastavení na sídlištích. musím se přiznat, že slovutnou MP, co by kontrolovala dodržování zákazu vjezdu jsem tam neviděl snad nikdy (ovšem uznávám, že zase tak často se tam nepohybuji, takže tam třeba bývají...)
erteple
 
Příspěvky: 6
Registrován: 24 led 2020 14:34


Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron