Budoucí vedení radnice

Budoucí vedení radnice

Příspěvekod Petr Panaš » 28 led 2018 21:08

Jaká koalice by se vám líbila na litoměřické radnici? Nemyslím konkrétní jména, ale politické strany a hnutí. Můžeme vycházet z toho, kdo kandidoval minule a jaké strany půjdou s největší pravděpodobností do voleb nyní.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Budoucí vedení radnice

Příspěvekod LTM 1994 » 28 led 2018 21:44

Jakékoliv vedení města, kterému nebude lhostejná dopravní situace.
Řešení realnych problémů, zájmů a potřeb, s tím že by jim předcházely veřejné odborné diskuse
Vyhlašování výběrových řízení ve smyslu kvalita/cena
LTM 1994
 
Příspěvky: 219
Registrován: 02 úno 2017 16:36
Bydliště: Eastern Ltm

Re: Budoucí vedení radnice

Příspěvekod LTM 1994 » 30 led 2018 11:28

Jinak ve vedení bych uvítal Zelené a Severočechy
LTM 1994
 
Příspěvky: 219
Registrován: 02 úno 2017 16:36
Bydliště: Eastern Ltm

Re: Budoucí vedení radnice

Příspěvekod rajnoha » 30 led 2018 11:53

Já bych to nerozděloval podle stran, ale podle kvality lidí. Za Zelené pány Panaše a Hrkala ano. Za Severočechy rozhodně ne pana Wünsche - ten jen mluví, tahá peníze z města prostřednictvím Zahrady Čech a skutek utek'. Jak dopadly Farmářské a Vánoční trhy pod jeho vedením vědí všichni. O tom jak se chová kamkoliv přijde si už také špitají vrabci na střeše. Místo věnování se práci se všude jen fotí a dává to na sociální sítě, kde si k tomu přivlastňuje práci ostatních. Díky, ale ne. Druhá je tam paní Kubelková, o té bohužel není nic slyšet, takže nelze soudit. Ale třeba tam postaví i nějaké kvalitní lidi. Např Irena Vodičková se mi zdá býti celkem akční.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Budoucí vedení radnice

Příspěvekod LTM 1994 » 30 led 2018 12:08

Souhlasím,také si dokážu představit jednotlivce z více stran
Mě by nevadil p. Hermann,Löwy,Panaš,Hrkal,Urbánek atd
Nepřijatelní jsou pro mě Krejza,Lončák,Červín,mladý komunista ,Wünsch
LTM 1994
 
Příspěvky: 219
Registrován: 02 úno 2017 16:36
Bydliště: Eastern Ltm

Re: Budoucí vedení radnice

Příspěvekod Vladislav Liška » 30 led 2018 12:17

Je skutecne skoda, ze koalice se delaji mezi stranami a ne lidmi :( jinak souhlas presne s tim co tim co pise pan prede mnou. Mozna jsou i nekteri dalsi zastupitele aktivni a delaji co se da, ale bohuzel o nich neni nikde ani vidu ani slechu, coz nemusi byt jejich vina...
Rozhodne by to chtelo vice aktivnich holek/zen, vice mladsich lidi, kteri nejsou provazani s placenymi funkcemi, pribuznymi a kamarady s navaznosti na ksefty radnice. Procistit vzduch, vyvetrat. Spousta veci se na radnici udelala dobre a ku prospechu mesta. Spousta veci ale pekne smrdi a udelala se vice ku prospechu nekomu jinemu, nez obyvatel.
Tesim se na piraty, ze sem vnesou trochu toho oziveni, a treba se objevi i nova strana a novi lide?
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Budoucí vedení radnice

Příspěvekod Petr Panaš » 09 dub 2018 09:22

Článek k tématu většího zastoupení žen na litoměřické radnici https://litomericky.denik.cz/zpravy_reg ... 80409.html
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Budoucí vedení radnice

Příspěvekod Llukas007 » 10 dub 2018 06:42

Z podobných článků mě přímo mrazí. Co ještě zavést povinné kvóty?!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Budoucí vedení radnice

Příspěvekod Petr Panaš » 10 dub 2018 14:42

Důvod mrazení? Úplně nerozumím tomu, pokud si v nějaké politické straně myslí, že by mělo být větší zastoupení žen v politice a potvrdí to v demokratických vnitrostranických primárkách tím, že je navolí do čela, co je na tom špatného.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Budoucí vedení radnice

Příspěvekod Llukas007 » 10 dub 2018 18:17

Mile rád vysvětlím. Když má někdo patřičné znalosti, je kapacita v daném oboru je mi jedno jestli je žena nebo muž. Ale jestliže chce někdo někoho nutně do funkcí ustanovovat někoho jen proto že nemá mezi nohama bimbase je mi z toho trochu smutno. Nic proti nikomu. Jen ten princip. Žena nebo muž. Má být rovnost a s tím souhlasím! Ale proč tedy speciálně prosazovat ženy. Jestli jsou dobré prosadí se. Není to pak diskriminace mužů?
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Budoucí vedení radnice

Příspěvekod Petr Panaš » 10 dub 2018 22:11

Já si nemyslím, že by ženy v Litoměřicích neměly patřičné znalosti, nebyly kapacity v určitých oborech nebo prostě byly v něčem horší oproti mužům. Zastupitelstvo má 27 členů. 25 mužů a 2 ženy. V radě města není žádná. V minulých volebních obdobích to nebylo jiné. Ve vedení radnice byla u nás žena naposledy asi v r. 2001, od té doby nebyla ani radě města. Starostka - nikdy. V ČR nebyla žena prezidentkou či premiérkou. Je chyba v ženách? Nebo je to tím, že ženy pracují, ale automaticky mají i odpovědnost za děti a domácnost a na politiku už není čas? Oproti mužům, kteří si ho udělat dokážou. Je to o schopnostech, inteligenci, znalostech nebo zažitých sociálních stereotypech, ze kterých není tak snadné se vymanit? Já odpověď říci neumím, spíš si kladu otázky. Ale nemyslím si, že ženy mají pro politiku horší předpoklady. Budu skutečně rád, když jich tam bude co nejvíce.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58


Zpět na Komunální volby 2018

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron