Potěšilo...?

dotazy na zastupitele a radní

Potěšilo...?

Příspěvekod lupus » 10 říj 2017 14:42

9.10.2017 na webu Litoměřického deníku byl uveřejněn komerční článek pod názvem: Co Litoměřice letos potěšilo?
Článek je uvozován vstupním vyjádřením starosty Chlupáče a končí dovětkem místostarosty Krejzy. První se před výčtem událostí /úspěchů/ odvolává na práci zaměstnanců MÚ, jeho vedení i na součinnost aktivních obyvatel města. Druhý vyjadřuje též uspokojení a je přesvědčen, že v řadě oblastí se vše ještě vylepší. Může být!
Co by mne však zajímalo, když už tito členové ODS v této předvolební agitce vystupují, tak kdo tento příspěvek zaplatil ? Město nebo to šlo z volební kasy ODS ?
lupus
 
Příspěvky: 238
Registrován: 03 dub 2011 18:39

Re: Potěšilo...?

Příspěvekod lupus » 10 říj 2017 20:09

Co nás mohlo ještě potěšit? Rozhodně to, jak místostarosta Krejza pečuje o kulturní dědictví ! Na seznamu sochařských artefaktů, umístěných v intravilánu města, si tuto pozapomenutou položku odfajfkoval. Basta ! Bez čtyř dní je to 29 měsíců od mého upozornění na tento problémek u kruháku na Kocandě.
Je známo, že Mgr.Krejza je zaneprázdněn, ale místo letního hlídání koupaliště před dotěrnými muslimkami v burkinách a při občasném zasedání v dozorčí radě Krajské zdravotní a.s. si snad mohl nějakou tu minutku vyšetřit.
Řešení ? Tento skrytý kámen lze přece přemístit, prodat za symbolickou 1,-Kč, vydražit v aukci, hodit k plotu u areálu TSM...
Vážený pane místostarosto, jste přece modrou nadějí kraje a města, berete za tu otročinu pro město peníze. Jste přece "Slušný lídr", máte" Dobrý program" a Vaše je" Silná pravice" , abyste udržel zahradnické nůžky a tu věc z toho křoví vystříhal.
DSCN0928.jpg
lupus
 
Příspěvky: 238
Registrován: 03 dub 2011 18:39

Re: Potěšilo...?

Příspěvekod vodomerka » 11 říj 2017 07:00

Vztah k umění je v našem městě možná až symptomatický. Dílo "největšího plastika své generace" Františka Pacíka, jak ho nazval známý teoretik umění Jindřich Chalupecký, tak možná skončí podobně, jako "kláda" z Jezuitských schodů. Z umění degradovaná na reklamní poutač na cestě do Miřejovic :(.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Potěšilo...?

Příspěvekod ronyk » 11 říj 2017 07:53

Z plakátu ani z radnice tam není vidět. A k té kládě, myslím si, že na schodech neměla být, ale mělo se jí najít důstojnější místo.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Potěšilo...?

Příspěvekod Llukas007 » 11 říj 2017 07:54

Zkuste agenta Bureše. Podle předvolebních letáků zařídí naprosto vše. :lol:
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Potěšilo...?

Příspěvekod vodomerka » 11 říj 2017 08:26

Llukas007 píše:Zkuste agenta Bureše. Podle předvolebních letáků zařídí naprosto vše. :lol:


Proč? Platíme si za to Mgr. Krejzu. To je podobný, jako byste chtěl uklidit ulici od Miloše Zemana. Od toho jsou TSM, placený z našich daní.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Potěšilo...?

Příspěvekod Llukas007 » 11 říj 2017 08:53

Zeleň bych dal pod zelený! Naběhněte s panem Panašem a je to!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Potěšilo...?

Příspěvekod Llukas007 » 11 říj 2017 08:54

A s tím Zemanem to není špatnej nápad. Konečně by dělal něco jinýho než ostudu!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Potěšilo...?

Příspěvekod vodomerka » 11 říj 2017 09:22

Llukas007 píše:Zeleň bych dal pod zelený! Naběhněte s panem Panašem a je to!


Nemůžeme "naběhnout". Mohlo by se stát, že bychom dostali od úředníků, kteří mají ve správě veřejnou zeleň, pokutu. Už tu poněkud trollíte. Zeleň v gesci města (Ing. Gryndler) je také vlastně pod palcem ODS. Pan Gryndler za ně v minulosti kandidoval, jestli se nemýlím. A je to i vaše oblíbená strana, tak se dohodněte.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Potěšilo...?

Příspěvekod Llukas007 » 11 říj 2017 09:45

ODS není jen moje oblíbená strana, ale je to jediná volitelná strana za dnešní situace. Nechci zahodit hlas pro odštěpky. Krejza není ideál ale proti Burešovi a jeho soukmenovcům rozený svatoušek! Nechci žít v zemi zákazů a omezení! Nechci být sledován! Nechci euro když jediná měna co posiluje je česká koruna! Chci být svobodný! nechci být do ničeho nucen. Chci platit spravedlivé daně stejné pro všechny. Chci aby převažovaly práva nad zákazy! A z toho vyplývá jediné.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Potěšilo...?

Příspěvekod vodomerka » 11 říj 2017 10:40

Ano, z toho vyplývá jediné - jděte svobodně na koupálko v burkinách :).
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Potěšilo...?

Příspěvekod LTM 1994 » 11 říj 2017 10:55

Mě jako rozumná varianta připadají svobodní . Zelené na celostátní úrovni moc nemusím ale paradoxně bych je uvítal na místní úrovni.
LTM 1994
 
Příspěvky: 219
Registrován: 02 úno 2017 16:36
Bydliště: Eastern Ltm

Re: Potěšilo...?

Příspěvekod Jaroslav Tvrdik » 11 říj 2017 17:56

Llukas007 píše:ODS není jen moje oblíbená strana, ale je to jediná volitelná strana za dnešní situace. Nechci zahodit hlas pro odštěpky. Krejza není ideál ale proti Burešovi a jeho soukmenovcům rozený svatoušek! Nechci žít v zemi zákazů a omezení! Nechci být sledován! Nechci euro když jediná měna co posiluje je česká koruna! Chci být svobodný! nechci být do ničeho nucen. Chci platit spravedlivé daně stejné pro všechny. Chci aby převažovaly práva nad zákazy! A z toho vyplývá jediné.


Nevím kolik je vám let a už vůbec nemám v úmyslu vás ovlivňovat. Jen se zeptám:
Víte něco o podnikatelské minulosti Karla Krejzy a o fondech ČNIS v Litoměřicích?
Jaroslav Tvrdik
 
Příspěvky: 89
Registrován: 17 kvě 2017 19:41
Bydliště: Svatováclavská 2290, Litoměřice

Re: Potěšilo...?

Příspěvekod Llukas007 » 11 říj 2017 18:08

vodomerka píše:Ano, z toho vyplývá jediné - jděte svobodně na koupálko v burkinách :).


To bohužel nepůjdu. Jsme v České republice, tudíž musíme ctít zdejší zákony. Nikoliv zavádět právo šaria třeba. To není omezování. To je zdravý rozum. Zkuste zajet do Sýrie stavět křesťanské kostely jak s vámi vymetou. To není o omezování ve smyslu co jsem psal.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Potěšilo...?

Příspěvekod Llukas007 » 11 říj 2017 18:09

LTM 1994 píše:Mě jako rozumná varianta připadají svobodní . Zelené na celostátní úrovni moc nemusím ale paradoxně bych je uvítal na místní úrovni.


Svobodní dobrá volba. Ale je to za nynějších preferencí vyhozený hlas.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Potěšilo...?

Příspěvekod Llukas007 » 11 říj 2017 18:11

Jaroslav Tvrdik píše:
Llukas007 píše:ODS není jen moje oblíbená strana, ale je to jediná volitelná strana za dnešní situace. Nechci zahodit hlas pro odštěpky. Krejza není ideál ale proti Burešovi a jeho soukmenovcům rozený svatoušek! Nechci žít v zemi zákazů a omezení! Nechci být sledován! Nechci euro když jediná měna co posiluje je česká koruna! Chci být svobodný! nechci být do ničeho nucen. Chci platit spravedlivé daně stejné pro všechny. Chci aby převažovaly práva nad zákazy! A z toho vyplývá jediné.


Nevím kolik je vám let a už vůbec nemám v úmyslu vás ovlivňovat. Jen se zeptám:
Víte něco o podnikatelské minulosti Karla Krejzy a o fondech ČNIS v Litoměřicích?


Osobně pana Krejzu neznám. Nehodlám ho tedy tady nějak zvlášť obhajovat. Z doslechu toho vím dost. Popravdě podle těch řečí mi moc nesedí. Ale je to jediná možnost. V každé straně jsou lidi s prapodivnou minulostí. Někde je jich ale o dost víc.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Potěšilo...?

Příspěvekod LTM 1994 » 11 říj 2017 18:50

Lukass007 : Jasný možná ten hlas vyhodím z okna ,ale nehodlám se nechat ovlivňovat předvolebními "průzkumy"
Naposled jsem tomu podlehl a hodil hlas straně s větší šancí na zvolení do parlamentu .
Letos to z principu hodím svobodným
LTM 1994
 
Příspěvky: 219
Registrován: 02 úno 2017 16:36
Bydliště: Eastern Ltm

Re: Potěšilo...?

Příspěvekod lupus » 11 říj 2017 20:50

Velká Dominikánská, Šibeniční, Krejzova ?
Tyto už drahně let přetrvávající nástavby na kandelábrech, které jsou určeny pro vánoční výzdobu, t.j. v zimním období na přibližně 40 dní, hyzdí tuto ulici na 11 lampách vždy po zbylou část roku. Zbytek luceren má to štěstí, že jsou upevněny na fasádách domů.
Cituji z Programu regenerace MPR na období let 2015-2020, který odsouhlasil určitě i místostarosta Krejza nejenom coby radní, ale i ve funkci zastupitele.
" Program je projevem vůle napomoci záchraně a rozvoji nejcennějších částí historického města.......V případě městského mobiliáře /svítidla,lavičky,zábradlí atd./ se musí vycházet z místních tradic a dochovaných prvků, nebo ze starší ikonografické dokumentace /historické pohlednice apod/.
To, že tímto směrem, dále Dlouhou ulicí, skrz Dlouhou bránu a vzhůru na Lipou /Č.Lípa/ stávala kdysi šibenice, nám nemusí být tímto nevkusným způsobem připomínáno !
DSCN0718.JPG
lupus
 
Příspěvky: 238
Registrován: 03 dub 2011 18:39

Re: Potěšilo...?

Příspěvekod Pátková » 11 říj 2017 22:59

Llukas007 píše:
vodomerka píše:Ano, z toho vyplývá jediné - jděte svobodně na koupálko v burkinách :).


To bohužel nepůjdu. Jsme v České republice, tudíž musíme ctít zdejší zákony. Nikoliv zavádět právo šaria třeba. To není omezování. To je zdravý rozum. Zkuste zajet do Sýrie stavět křesťanské kostely jak s vámi vymetou. To není o omezování ve smyslu co jsem psal.


A už jste tu nějaké burkiny viděl, že je zakazujeme? Ale o tom nic.
Spíše všeobecné vzdělání: žijí tam i křesťané a kostely tam jsou.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37

Re: Potěšilo...?

Příspěvekod Llukas007 » 12 říj 2017 05:53

Pátková píše:
Llukas007 píše:
vodomerka píše:Ano, z toho vyplývá jediné - jděte svobodně na koupálko v burkinách :).


To bohužel nepůjdu. Jsme v České republice, tudíž musíme ctít zdejší zákony. Nikoliv zavádět právo šaria třeba. To není omezování. To je zdravý rozum. Zkuste zajet do Sýrie stavět křesťanské kostely jak s vámi vymetou. To není o omezování ve smyslu co jsem psal.


A už jste tu nějaké burkiny viděl, že je zakazujeme? Ale o tom nic.
Spíše všeobecné vzdělání: žijí tam i křesťané a kostely tam jsou.


Na koupaliště nechodím, ale třeba v parku jsem mnohokrát viděl rojení burek v poslední době! A osobně mi to nebylo moc příjemné. Jinak si jeďte do nějaké muslimské země s křížkem na krku. Stát pak za vás z našich daní zaplatí výkupné a vše se ututlá. Moje vzdělání mi takovou kravinu zakazuje.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Další

Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron