ODS

Re: ODS

Příspěvekod jiri.rudolf » 20 kvě 2016 12:14

Je smutné, že všichni vědí co a jak a hned lidi odsuzují. Jarda Mareš se za vedení skautů nemusí stydět a dělá pro skauting skvělou práci. No a nakonec byla celá řada případů exekuční mafie a záměrných likvidací firem, ta tu zbytečně nedělejme chytráky. V České kotlině se přeci úspěch neodpouští.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: ODS

Příspěvekod Petr Panaš » 27 úno 2017 07:54

ODS už má lídra pro podzimní volby do PS http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... 70224.html
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: ODS

Příspěvekod ronyk » 28 úno 2017 07:28

Ten může dostat hlasy jen od hokejistů, jsou to dobře zaplacený hlasy.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: ODS

Příspěvekod Adson z Melku » 28 úno 2017 09:16

Jak známo všechno je relativní, kdyby mi před rokem někdo, že budu v této době vážně uvažovat o tom, že bych volil ODS, označil bych ho za blázna. Po tom, jak ANO začalo nabývat na síle a po shlédnutí části volebního sjezdu ANO, který se příznačně konal 25. února (to byla silná káva a poslední kapka) a který mi připomněl osmdesátá léta, tak jsem se rozhodl volit pravicovou stranu která má šanci dostat se do sněmovny a která má koaliční potenciál pro ostatní pravostředé, netotalitní strany.

P.S. Docela by mne zajímal názor našich zastupitelů za ANO na to, co jsme mohli o víkendu sledovat v přímém přenosu.
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ODS

Příspěvekod Llukas007 » 28 úno 2017 10:00

Oni nemají svůj názor. Tedy lépe řečeno nesmějí mít svůj názor! Názor má Vůdce! Vůdce je Bůh!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ODS

Příspěvekod ronyk » 28 úno 2017 12:38

A ten váš se kdysi jmenoval Klaus.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: ODS

Příspěvekod Llukas007 » 28 úno 2017 13:54

Ano. Leč jsem s ním někdy nesouhlasil neměl sklony diktátora! Babišovi by mohl závidět i Lukašenko.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ODS

Příspěvekod Llukas007 » 28 úno 2017 13:58

Jinak Krejza je mi sice proti mysli, ale je to v dané chvíli to nejmenší zlo. ODS je v dnešní době jediná cesta jak zachovat demokratický systém. Nechci aby moje děti vyrůstali jako v KLDR! A po tom co se o víkendu dělo na sjezdu ANO náš Kim se už chystá na převzetí moci!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ODS

Příspěvekod LTM 1994 » 28 úno 2017 18:47

Tak ODS je parodie na demokracii a nehledě na to ,že ta místní je komárama podporovaná :)
LTM 1994
 
Příspěvky: 219
Registrován: 02 úno 2017 16:36
Bydliště: Eastern Ltm

Re: ODS

Příspěvekod Llukas007 » 28 úno 2017 19:54

Za "vlády" ODS která vlastně nikdy nebyla fakticky u moci, protože se vždy musela opírat o někoho jak píšete na rozdíl od jiných stran mě nikdo nelezl do bytu kvůli kontrole čehokoliv ať kotle či něčeho jiného. Za vlády ODS se mohl soukromý vlastník nemovitosti svobodně rozhodnout jestli se v jeho nemovitosti kde bude provozovat své podnikání bude či nebude kouřit. Byla to svobodná volba, ne diktát! Za vlády ODS si obchodníci nemuseli kupovat za desetitisíce ze svého nákladné pokladní systémy a nebyli nuceni platit drahé poplatky jiným soukromým subjektům! Dnes je podnikání jen pro majetné! Kdo nemá, musí skončit! Za vlády ODS nikdo nenutil moje děti co a kde mohou jíst! Byla tady určitá možnost svobodného rozhodování, což se dnes naprosto vytrácí. Obávám se, že po volbách jestli dopadnou jak to zatím vypadá nám bude předepsán i toaletní papír kterým si budeme muset utírat pr...! Jak jinak než vyrobený jistým holdingem!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ODS

Příspěvekod Colossus » 01 bře 2017 07:21

Dobrý den,
Netrpíte z Babiše stihomamem? Ohánět se vládami ČSSD a ODS je ukázka ztráty dlouhodobé paměti. Pro připomínku za vlády těchto stran: privatizace, vytunelování bank, podivné nákupy bytů, vztahy z lobbisty a kmotry, likvidace elitních policejních útvarů, ROP severozápad, Opencard, penzijní reforma, Rath, Paroubek, Nečas, Topolánek, Langer atd.
ANO není ideální strana, kterou volit. Jenže v našem parlamentu není žádná volitelná. Každá má hluboké škraloupy z minulosti a nese si je dál.
Neustále se oháníte EET. Víte vůbec o čem ten systém je? Když je obrovská benevolence a neochota české byrokracie cokoliv dělat a řešit. Víte co je vůbec provozovat např. restauraci, kde platíte vše dle zákona a přitom víte, že Vaše konkurence okrádá stát ročně minimálně o milion korun (na soc, zdr a DPH)? Nákup systému za desetitisíce? Pokud provozujete obchod tak tyto systémy dávno máte (skladové hospodářství, tvorba cen,atd.) a náklad na připojení k systému je cca 200 Kč za měsíc. Pište pravdu a ne ty Vaše polopravdy.
Colossus
 
Příspěvky: 4
Registrován: 24 bře 2016 13:56

Re: ODS

Příspěvekod Jirka » 01 bře 2017 09:02

Souhlas s Colossum.
Ten Lukas je klonem názorů radních Litoměřic, kterým ANO rozšlapalo jejich babovičky zlodějen. Poslední zjištění ANO ohledně lží ZČ o velkém nájmu pro město a zároveň inkaso od kraje svědčí o tunelování ZČ. Kam jdou peníze, když je ZČ v mínusu? Část je v kapsách brazilskejch čutalistu, část v soukromých kapsách. Ale do městského rozpočtu tečou drobky.
Jediný subjekt, který chce tento dvacetiletý bordel a zlodějny zarazit je ANO. Takže u voleb uvidíme. Určitě ODS a její slouhové budou mobilizovat, jezdit vláčkem, oblbovat sportovce a fandy sportu, věšet transparenty o tom, jak ANO zruší hokej a fotbal atd.
No uvidíme
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: ODS

Příspěvekod Adson z Melku » 01 bře 2017 10:09

Jirka - jen vám chci povědět, že jste totálně mimo, vy se bavíte o komunální politice, diskuze je o volbách do poslanecké sněmovny. Urbánek tady asi oligarchát nevyhlásí, Andrej od října by mohl ...

Colossus - "stihomamem" z Andreje musí trpět každý demokraticky smýšlející člověk, zvlášť po shlédnutí oné víkendové "parády". Jinak proč zde píšete o EET, on tady o něm někdo psal (kromě dobné zmínky od Llukase), to je pane to nejmenší.

Jistě, ODS není ideální, Krejza je jeden zmála těch, kteří zůstali ze staré gardy, bohužel, jinak ODS si prošla očistou, také bych si ji představoval o něco delší, ale pořád je současná ODS menším zlem pro budoucnost ČR, než současné ANO. Mladý Klaus je mi sympatický svými názory a to dlouhodobě.
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ODS

Příspěvekod Llukas007 » 01 bře 2017 10:16

Já o tom páru mám a řekl bych že až moc. Chtěl bych být státním zaměstnancem. Jediná volitelná strana je dnes ODS. Ikdyž jak píšete souhlasím že bez škraloupu není žádná ani ta čapí! Ve státě kde ministr financí dělá daňové podvody a ze zlodějin nařkne kdekoho okolo. Je mi z toho všeho zle. Nikomu neberu jeho názor a o to mi jde. Ale ať mě nikdo nebere ten můj a nepředepisuje mi kde mám stát a co tam vykonávat! To je populistická demagogie ne demokracie. Nemám nic proti EET ale proč si to ten stát neošetří sám a udělá hurá akci kterou přihraje kšefty svým kamarádíčkům! To je hnus. Ale jak čtu vaše příspěvky nemá s vámi cenu polemizovat. Máte vlastní názor a to je dobře. Jen abyste ho ještě mohli prezentovat takhle svobodně i po volbách. Smyčka se utahuje.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ODS

Příspěvekod ronyk » 01 bře 2017 10:53

No o těch kamárádíčkách to fakt sedí.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: ODS

Příspěvekod Colossus » 01 bře 2017 11:59

Adson z Melku píše:Jirka - jen vám chci povědět, že jste totálně mimo, vy se bavíte o komunální politice, diskuze je o volbách do poslanecké sněmovny. Urbánek tady asi oligarchát nevyhlásí, Andrej od října by mohl ...

Colossus - "stihomamem" z Andreje musí trpět každý demokraticky smýšlející člověk, zvlášť po shlédnutí oné víkendové "parády". Jinak proč zde píšete o EET, on tady o něm někdo psal (kromě dobné zmínky od Llukase), to je pane to nejmenší.

Jistě, ODS není ideální, Krejza je jeden zmála těch, kteří zůstali ze staré gardy, bohužel, jinak ODS si prošla očistou, také bych si ji představoval o něco delší, ale pořád je současná ODS menším zlem pro budoucnost ČR, než současné ANO. Mladý Klaus je mi sympatický svými názory a to dlouhodobě.


Stihomamem z oligarchů? Vezměte si kam se většinou poděli bývalí předsedové ODS (Klaus st.ke Kellnerovi, Topolánek k energetickému lobby, atd.) a ČSSD (Sobotka s Bakalou, zesnulá Gross s Chrenkem). Babiš je dalším. ODS sice v Klasouvi jr a panu Fialovi vypadá navenek jako změněná, ale vezměte si krajské koalice (ústecký kraj), kde jim je jedno s kým vládnou. ODS se tváří jako pravice, ale daně a odvody příliš nesnížila. Zajímavé bylo sledovat rozhodování o registru smluv, kde kluci z ČSSD a ODS hlasovali shodně. Povinné zveřejňování v registru smluv byl jeden z mála funkčních protikorupčních je nástrojů a teď je z něj fraška. Bohužel si vybrat koho volit je nadlidský úkol...EET zmiňoval Llukas, proto jsem reagoval...
Colossus
 
Příspěvky: 4
Registrován: 24 bře 2016 13:56

Re: ODS

Příspěvekod Adson z Melku » 01 bře 2017 13:14

Colossus - odpovídáte stylem - "oni zase bijou černochy", mě rozhodně nemusíte vypisovat, co byla ODS zač (jsem jejím velkým kritikem, za to, co zejména v sev. čechách dokázala společně s ČSSD, kmotři jsou však tr. stíháni) a ano, jistě i dnes má své mouchy. Přesto všechno, ji budu, s největší pravděpodobností, jako menší zlo, volit ...

Pokud toužíte po "dokonalosti", je pro vás strana jednoho vůdce jistě ideální, tam vše nejvyšší šmahem vyřeší a problémy nebudou. Sorry jako ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ODS

Příspěvekod Petr Panaš » 01 bře 2017 16:39

Je otázka, která z politických stran, která se vůči ANO vymezuje, s nimi nakonec půjde do koalice. Věřím, že klidně ODS a znovu i ČSSD (i přes aktuální předvolební rétorickou kritiku). KDU-ČSL je s ANO nyní v koalici, tak asi nemá problém být i do budoucna. Snad by odmítla TOP 09, která na vymezení vůči Babišovi staví současnou existenci a obrat o 180 stupňů by už asi neustála. Pak tu samozřejmě máme stabilně silné komunisty. S těmi půjde ČSSD i ANO. TOP 09, ODS a KDU-ČSL ne. ODS v minulosti v rámci získání politické moci už předvedla celkem až neuvěřitelné názorové veletoče. Viz. opoziční smlouva či koalice s ČSSD v našem kraji (a akceptování hrazení zdravotnických poplatků) kdy předtím na jejich odmítání ODS stavěla svou předvolební kampaň. Závěrem můj názor. Volba ODS jako menšího zla automaticky neznamená, že Babiš nebude premiér, neboť nakonec může ANO kývnout na koalici. Jedná se samozřejmě o můj názor, se kterým nemusíte souhlasit :)
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: ODS

Příspěvekod Llukas007 » 01 bře 2017 16:42

Ikdyž nerad musím souhlasit s panem Panašem že dopadlout to tak může, ale nemusí. Pro mě ale stále jediná rozumná volba jak hlas nezahodit. Jistě ještě Top 09 je alternativa.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ODS

Příspěvekod Eliáš Roman » 07 bře 2017 15:34

rajnoha píše:Že by se nám to začinalo rýsovat? Dnes radnice vydala tiskovou zprávu, kde vyzdvihuje člena ODS Filipa Hrbka a jeho nové sdružení na podporu spolupráce s partnerskými městy. Schválně za jak dlouho radnice tento projekt podpoří i finančně. Bude opět stejná situace jako s jeho portálem Kam v Ltm, když za poslední dva měsíce dostal neprůhlednou dotaci 60 tisíc, a to za službu, kterou má v popisu práce městská organizace? U jeho nového sdruženi je duplicita také zjevná.
Že by ODS našla novou tvář? Tak to by se peníze před volbami na kampaň asi docela mohly hodit...
Nebo radnice podobně teď začne propagovat i jiné opravdu nezávislé a hodnotné projekty ve městě? Nedej bože třeba i opoziční?
Eliáš Roman
 
Příspěvky: 7
Registrován: 07 bře 2017 15:16

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron