Milešovka

Milešovka

Příspěvekod Petr Panaš » 14 led 2013 21:45

Jestli máte čas a chuť si projít okolí Milešovky a pomoci instalovat ptačí budky, můžete přijít na akci (viz. odkaz).
http://www.zeleni-litomerice.cz/aktuality/282/
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Milešovka

Příspěvekod jqh » 23 dub 2014 08:00

Další zajímavou akcí pod Milešovkou je již tuto sobotu 26.4.2014 od 9 hodin "Milešovský festival jarní přírody" - nejen jarní úklid v okolí nejvyšší hory Českého středohoří, ale také bohatý program v odpoledních hodinách. Více v příloze a na :
http://litomerice.zeleni.cz/index.php/n ... -milesovka
Přílohy
plakat_clean_up_Milešovka_2014 ver2.jpg
jqh
 
Příspěvky: 47
Registrován: 21 kvě 2010 13:39

Re: Milešovka

Příspěvekod elixdragon » 24 dub 2014 20:45

Nechápu akce tohoto typu :? o víkend mám zasloužené volno a chci se věnovat rodině, proč bych měl uklízet po nějakých prasatech, kteří nejsou ohleduplní k přírodě? Proč není leták vylepen na sociálce, kam si líní cikáni chodí pro pomoc v nouzi, aby mohli o víkend hrát forbes a ruletu? Je to myšleno dobře to asi určitě, ale jen nechápu, proč žádáte pracující a pořádný lid. Proč to nedostanou rozkazem lidi, kteří se v tomto státě jen přiživují? Proč to nedostanou lidi, kteří byli chyceni při znečišťování? Asi by to byl rasismus a bylo by to proti kodexu. Ano, když tam nechci jít, tak nemám reagovat vůbec - jen mě to nedá :? pořád něco zachraňovat jen proto, že ostatní jsou prasata, posílat peníze na UNICEF jen proto, že černoši nemají co jíst, ale stále plodí a plodí :? Sobecké? Pro někoho možná ano, ale já už toho mám až po krk. Vracím se z práce a vidím jen válející se cikány na lavičkách pořvávajíc na své nevychované čudící smrady. Dá se to celkem dost dlouho držet, ale pak si jednoho dne člověk řekne proč? V junáku, poté ve skautu - uklízelo se za prasata, uklízelo se na mostné hoře, kvůli prasatům. Pořád ze svých daní někoho podporuji, to je bohužel povinné. Ale uklízet už nebudu :(
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Milešovka

Příspěvekod vodomerka » 24 dub 2014 21:51

elixdragon píše:Nechápu akce tohoto typu :? o víkend mám zasloužené volno a chci se věnovat rodině, proč bych měl uklízet po nějakých prasatech, kteří nejsou ohleduplní k přírodě? Proč není leták vylepen na sociálce, kam si líní cikáni chodí pro pomoc v nouzi, aby mohli o víkend hrát forbes a ruletu? Je to myšleno dobře to asi určitě, ale jen nechápu, proč žádáte pracující a pořádný lid. Proč to nedostanou rozkazem lidi, kteří se v tomto státě jen přiživují? Proč to nedostanou lidi, kteří byli chyceni při znečišťování? Asi by to byl rasismus a bylo by to proti kodexu. Ano, když tam nechci jít, tak nemám reagovat vůbec - jen mě to nedá :? pořád něco zachraňovat jen proto, že ostatní jsou prasata, posílat peníze na UNICEF jen proto, že černoši nemají co jíst, ale stále plodí a plodí :? Sobecké? Pro někoho možná ano, ale já už toho mám až po krk. Vracím se z práce a vidím jen válející se cikány na lavičkách pořvávajíc na své nevychované čudící smrady. Dá se to celkem dost dlouho držet, ale pak si jednoho dne člověk řekne proč? V junáku, poté ve skautu - uklízelo se za prasata, uklízelo se na mostné hoře, kvůli prasatům. Pořád ze svých daní někoho podporuji, to je bohužel povinné. Ale uklízet už nebudu :(


je to dobrovolna aktivita se spoustou "bonusu". navic ti vasi "povaleci" se valej doma na gauci a nechodej hazet odpadky do prirody. tam delaji bordel bohatsi. vy jste chodil do skauta? asi to na vas moc nezapusobilo, skoda ;)
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Milešovka

Příspěvekod elixdragon » 24 dub 2014 22:06

Na gauči? No tak se za teplejšího počasí pořádně koukejte v pokraticích, v ulici Revoluční, Marie Majerové - okolí Alberta a družby. Právě že zapůsobilo - za nikoho uklízet již nehodlám ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Milešovka

Příspěvekod winie » 25 dub 2014 20:38

elixdragon píše:Nechápu akce tohoto typu :? o víkend mám zasloužené volno a chci se věnovat rodině, proč bych měl uklízet po nějakých prasatech, kteří nejsou ohleduplní k přírodě? Proč není leták vylepen na sociálce, kam si líní cikáni chodí pro pomoc v nouzi, aby mohli o víkend hrát forbes a ruletu? Je to myšleno dobře to asi určitě, ale jen nechápu, proč žádáte pracující a pořádný lid. Proč to nedostanou rozkazem lidi, kteří se v tomto státě jen přiživují? Proč to nedostanou lidi, kteří byli chyceni při znečišťování? Asi by to byl rasismus a bylo by to proti kodexu. Ano, když tam nechci jít, tak nemám reagovat vůbec - jen mě to nedá :? pořád něco zachraňovat jen proto, že ostatní jsou prasata, posílat peníze na UNICEF jen proto, že černoši nemají co jíst, ale stále plodí a plodí :? Sobecké? Pro někoho možná ano, ale já už toho mám až po krk. Vracím se z práce a vidím jen válející se cikány na lavičkách pořvávajíc na své nevychované čudící smrady. Dá se to celkem dost dlouho držet, ale pak si jednoho dne člověk řekne proč? V junáku, poté ve skautu - uklízelo se za prasata, uklízelo se na mostné hoře, kvůli prasatům. Pořád ze svých daní někoho podporuji, to je bohužel povinné. Ale uklízet už nebudu :(

zjednodusene receno, protoze dle ustavniho soudu nelze lidi k praci nutit. Proto, pokud nechceme žít na hromadě z odpadků poházených těmi méně vychovanými a inteligentními, musíme uklízet i po nich. Nemusím kvuli tomu jezdit na milešovku, stačí zvednout pohozenou PET lahev na ulici a hodit ji do třídící popelnice. Čim víc z nás to bude dělat, tím normálnější to bude :)
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Milešovka

Příspěvekod babča » 27 dub 2014 11:00

Óóóó, jak vzletné to myšlenky. Teď už stačí jen málo. Přejít od slov k činům. Už vidím, jak někdo "pořádný a inteligentní" sbírá dobrovolně něco, co druhému upadlo.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Milešovka

Příspěvekod Jaromír Mareš » 27 dub 2014 21:03

Přesně jsem to nepočítal, ale určitě přes 200 lidí si za "zasloužený odpočinek" vybralo běhání po kopcích v rukavicích a s pytlem na odpadky. Za tuto akci organizátorům určitě palec nahoru.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: Milešovka

Příspěvekod Petr Panaš » 19 dub 2016 19:41

V sobotu 23.dubna od 09.00 hod. proběhne každoroční "Úklid lesa a okolí Milešovky". Sraz u milešovského rybníka (rybník před Milešovem s "rybářskou baštou"). Dopoledne úklid a odpoledne opět bohatý a zajímavý program, a to hlavně pro děti. Všem doporučuji, je to velmi pěkná akce.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Milešovka

Příspěvekod Petr Panaš » 29 dub 2016 09:31

Kdo se chystáte na Milešovku, tak musím konstatovat, že noví provozovatelé chaty se opravdu snaží. Zde článek o záměrech, které se daří naplňovat http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... 60314.html
Na Facebooku se můžete podívat na fotky z poslední akce úklidu pod Milešovkou zde https://www.facebook.com/radek.novak.94 ... nref=story
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Milešovka

Příspěvekod Petr Panaš » 06 kvě 2016 09:13

Kdo by se chtěl podívat na televizní reportáž, tak zde je odkaz : https://www.youtube.com/watch?v=hh-gHunD2OE

Zároveň posílám pozvánku na další akci :
15. května proběhne v okolí Milešovky botanická exkurze k 40. výročí vyhlášení CHKO České středohoří zaměřená na přiblížení historického vývoje krajiny Českého středohoří, jeho využívání a úlohy člověka ve formování její současné i budoucí tváře. Tuto nedělní exkurzi, kterou organizujeme ve spolupráci s Oblastním muzeem v Litoměřicích, povedou biologové Laďka Filipová, Roman Kroufek a Karel Nepraš. Trasa bude vedena po loukách a lesních pěšinách ve svažitém terénu, proto je zapotřebí vhodné oblečení a obuv do přírody. Sraz v 8:30 ve Velemíně na parkovišti před samoobsluhou u autobusové zastávky Velemín škola. Návrat: autobusem z Milešova do Lovosic (13:20, 15:20, 17:20) nebo do Bíliny (12:36, 14:36, 16:36), z Velemína do Lovosic (13:28, 14:22, 15:28, 16:52, 17:28, případně náhradní autobusovou dopravou za vlaky 13:35, 15:35, 17:35).Kontakt: info@ceskestredohori.cz (Jiří Šedivý), 774 923 549
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58


Zpět na Životní prostředí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků