Biskupsky povovar

děkujeme...

Biskupsky povovar

Příspěvekod Vladislav Liška » 28 lis 2015 22:11

Ode dneska otevreno, recenze plus spousty informaci pripraveno na stredu - do te doby maji exkluzivitu Krestanske noviny. Kazdopadne vrele doporucuji navstevu.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Biskupsky povovar

Příspěvekod Vladislav Liška » 04 pro 2015 11:15

Takže pár info k Biskupskému pivovaru.

- perfektní jídlo za nižší ceny než jinde u srovnatelného jídla
- provozovatel slibuje vaření bez polotovarů, nesmyslných dochucovadel a všech možných ulehčovačů, pokud mohu z pár návštev posoudit, tak se mu to daří - telecí řízek je naprosto úžasný
- výborné domácí limonády
- pivo zatím ještě své nemají, ale bude 22.12. - čekalo se na povolení od celníků. Momentálně je na čebu pivo Steigr od Zubra.
- vařit chtějí 16 druhů piv, pravidelně budou na čepu 3 piva, plus vždy nějaký speciál
- budou dělat osmičku i osmnáctku (Jezule)
- piva budou vařit i na zakázku
- u varny je i moc pěkný výčep s vlastní pípou u dvou velkých stolů, kde si můžete natočit kolik piva chcete
- kapacita restaurace je cca 130 lidí, plus v případě potřeby i jídelna hostelu
- vše je moc pěkně rekonstruované, rekonstrukce vyšla na 20 milionu
- připravuje se i venkovní zimní zahrada, gril a ve dvoře hřiště pro děti
- majitelem je biskupství napůl se soukromou společností, která pivovar jakož i hostel provozuje
- personál vstřícný, na nic jsem nijak dlouho nečekal, nebyl žádný problém

opravdu doporučuji návštěvu, z mého pohledu se momentálně spolu s Johannou, Baštou a Italem řadí k místním top podnikům, kam se dá v pohodě vzít někdo na jídlo i pracovně a neutrhnete si ostudu.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Biskupsky povovar

Příspěvekod worwan » 05 pro 2015 10:14

Bohužel mám jinou skušenost, byli jsme tam s přáteli a jimi objednané jídlo se vracelo do kuchyně.Při objednávce byli dotazováni jak chtějí své stejky připravit. Chtěli krvavé a buhužel dostali opravdu VELMI propečené. Takže asi tak. Je pravda ze obsluha vše vyřídila bez jakýkoliv námitek. No uvidíme jak si povedou dál..
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Biskupsky povovar

Příspěvekod LtmPavelka » 05 pro 2015 11:34

20 mega je docela síla a odvaha na takové "velkoměsto" jako Liťák, držím palce, dobrých hospod není nikdy dost...
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: Biskupsky povovar

Příspěvekod Petr Panaš » 05 pro 2015 12:31

Také jsem tuto restauraci navštívil a za mne spokojenost. Pivo i jídlo dobré, obsluha a prostředí bezvadný. K doposud napsaným informacím bych doplnil, že podnik je nekuřácký. Mimo Steigra mají v současné nabídce i Plzeň. Zaznamenal jsem v jídeláku, že mají i polední "meníčka", tuším 3 hotovky. K pivu je možnost si dát klasiku jako je tlačenka, utopenec nebo nakládaný hermelín. A co jsem ocenil, tak byla příjemná reprodukovaná hudba, která však nebyla vůbec nahlas a tudíž nerušila.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58


Zpět na Chválíme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron