Falešná charita Na Soutoku

bazar, inzeráty, témata úplně mimo, cokoliv vás napadne...

Falešná charita Na Soutoku

Příspěvekod Milada » 04 srp 2015 18:37

Dnes nás v galerii Na Soutoku oslovil pán, že vybírá na "charitu", konkrétně na Dětský domov v Litoměřicích. Byl docela otravný.
Až později jsem zjistila, že na dětský domov nevybíral, že si to zřejmě strkal do kapsy... :( .
Nakopat takové lidi do zadnice!!
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Falešná charita Na Soutoku

Příspěvekod worwan » 05 srp 2015 08:42

policii jste volala??
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Falešná charita Na Soutoku

Příspěvekod Milada » 05 srp 2015 08:48

Pospíchala jsem...až později mi došlo, že s tím pánem není něco v pořádku. Volala jsem do Dětského domova, samozřejmě o ničem nevěděli a prý se o něj postarají...
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Falešná charita Na Soutoku

Příspěvekod babča » 05 srp 2015 13:54

V galerii Na Soutuku se se železnou pravidelností objevuje pár. Žena mladší, štíhlá, upravená blondýna a malý, plešatý, neodbytný muž středního věku. V rámci jakési dětské charity nabízí časopis. Už si nepamatuji jak se jmenuje. Nechala jsem si ukázat papíry o povolení a koupila jsem za 30 Kč asi před rokem. Po příchodu domů jsem otevřela časopis a chtěla se seznámit s projekty této "bohulibé" akce. Po otevření toho "plátku" jsem zjistila, že jsem koupila asi rok starý nic neříkající časopis. Měla jsem na sebe vztek, ale tak si nekoupím jednu čokoládu. Jaké bylo moje překvapení, když ta samá dvojice nás oslovila asi dva měsíce po té znovu. Tak jsem se zeptala, jestli za těch 30 Kč nabízí alespoň aktuální číslo toho svého časopisu. Bylo mi řečeno, že je to aktuální pořád. Asi měli časopisů hodně, tak když dojdou peníze, jdou Na Soutok. Od té doby jsem je tam viděla ještě několikrát. Asi si mě pamatují a už se nepřibližují. Pokud je tam příště nachytám, už tu policii zavolám.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron