Nový způsob registrace na městské fórum

bazar, inzeráty, témata úplně mimo, cokoliv vás napadne...

Nový způsob registrace na městské fórum

Příspěvekod Milan » 08 čer 2010 14:38

Byl spuštěn nový systém registrací uživatelů na fórum provozované městem Litoměřice. Zaregistrujete se?
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Nový způsob registrace na městské fórum

Příspěvekod Vladislav Liška » 08 čer 2010 15:01

ja zatim ne. Nikoliv ze by mi vadilo byt neanonymni, ale jaksi z principu. Je silne nefer, aby provozovatel fora vedel kdo pise, ale ostatni uzivatele nikoliv. Stejne tak se zase muze nekdo otrit o radni, kterym se to nebude libit a forum zase zrusi a nebo zase zmeni pravidla, za posledni rok se to stalo dvakrat. A to nemluvim z jesitnosti, ze by na tom mohlo byt toto forum bito. Neprovozuji zde zadnou reklamu, takze mi vcelku muze byt jedno jestli toto forum pojede nebo ne, jen si myslim, ze obyvatele tohoto mesta by mohli mit svobodne diskuzni forum.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Nový způsob registrace na městské fórum

Příspěvekod babča » 08 čer 2010 17:32

Tak si pěkně všichni připravte občanky, aby vrchnost věděla, kdo píše. Pomalu to bude jako za totáče, hlavně, aby se vědělo, že " kdo nejde s námi, jde proti nám". Je mi z toho nanic. Registrovat se nebudu, zatím k tomu nemám ani jeden rozumný důvod. Novák, kvůli kterému tohle vlastně vzniklo, si vytvořil svoje vlastní jednostranné fórum za výlohou svého skladu ( pardon obchodu) a město ho v rámci "objektivnosti fóra" v tom ještě podporuje. Takže jsem jednoznačně pro nezávislé fórum.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Nový způsob registrace na městské fórum

Příspěvekod Stanislav Hylán » 08 čer 2010 20:26

Mrknul jsem na to, zatím zůstanu na tomto fóru. Jen se obávám, že z kompetentních lidí tu nikdo nebude reagovat na podněty a "pokecáme" jen my. Ale nepředbíhejme, třeba se mýlím.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Nový způsob registrace na městské fórum

Příspěvekod babča » 08 čer 2010 20:37

Z kompetentních se stejně vyjadřovali pouze někteří, myslím, že by se dali spočítat na prstech jedné ruky.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Nový způsob registrace na městské fórum

Příspěvekod drsny » 08 čer 2010 21:08

drsny
 
Příspěvky: 24
Registrován: 03 čer 2010 12:04

Re: Nový způsob registrace na městské fórum

Příspěvekod Petr » 09 čer 2010 07:01

ONI si tam opravdu myslí, že jsme banda naprostých hlupáků! Kromě pánů Panaše a Perny jsme se z městského úřadu odpovědí prakticky nedočkali, tak nevidím důvod, proč se znovu registrovat. Vím, že většina vedoucích jednotlivých odborů a zastupitelé města fórem pohrdají coby "žvanírnou zamindrákovaných kverulantů". Takže diskutujme mezi sebou bez zbytečných očekávání odpovědí od těch, kteří by měli lidem sloužit. Třeba se někteří z nich časem připojí, když zjistí, že veřejnou diskuzi k obrazu svému prostě nepřetvoří tím, že budou neustále měnit její pravidla! Hezký den všem přeje Petr
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Nový způsob registrace na městské fórum

Příspěvekod babča » 09 čer 2010 09:01

Uzavření a nastavení nových pravidel na litoměřickém fóru je ze strany radnice velká chyba. Možná, že to byl i něčí úmysl. Nevím. Přestože tam přispívalo omezené množství zaregistrovaných, tak čtenářů mělo hodně. A ti si mohli udělat aspoň nějaký obrázek, protože tam docházelo k výměně názorů z obou táborů. Jestli fórum na svém konci bylo objektivní si netroufám tvrdit, ale rozhodně nebylo tak jednostranné jako vytvoření zástupného fóra p. Nováka. Věřte, že lidé neznalí tohoto posledního problému se nad tím velmi pozastavovali a čtenářů měl rozhodně dost. Dnes jsem šla opět po dlouhé době okolo zmíněné prodejny. Zběžně jsem si přečetla ty "nové" výplody. Neříkají v podstatě nic nového, z těch minulých je udělán pouze výcuc a je přidáno, kdo se jmenovitě zasadil o dočasné zrušení fóra. To vše je vytištěno na barevných papírech, aby to přitáhlo dostatečnou pozornost kolemjdoucích. Takže za opětovné spuštění fóra mohou jeho uživatelé poděkovat vlastně p. Novákovi a dá se to chápat jako chabá obrana a odveta proti těmhle polopravdám a pololžím.
Naposledy upravil babča dne 09 čer 2010 17:58, celkově upraveno 1
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Nový způsob registrace na městské fórum

Příspěvekod Tomas.Marny » 09 čer 2010 15:08

Tak já se nestačím divit, co ti myslitelé na radnici všechno dokáží vypotit.
Souhlasím s názorem že to třeba byl záměr, aby městské fórum zaniklo pro nezájem občanů a utichla tak kritika práce a různé praktiky radních a že toho nebylo poslední dobou málo.
Třeba za vším stojí blížíce se komunálky a panický strach určitých úředníků co že by se mohlo stát při volbách, co kdyby si občané nedej bůh najednou vzpoměli na některé veletoče a kejkle některých doposud mocných. Proto si myslím že byl vymyšlen tento plán a podmínky jak honem lidem fórum zrušit a aby se co nejrychleji zapomělo.
Třeba to tak není, ale já tuším že to je právě tak.
Ale co, tady fórum umlčet nemohou, tady nemají ty nitky za které by zatahali a já se domnívám, že spousta občanů sem najdou cestu a na podzim bude předložen účet za vše.
Dost možná že by bylo dobré, kdyby podmínky které nastavila naše radnice pracující pro blaho občanů na městském fóru, byly zveřejněny v tisku a v některé televizi, ať mají naši úředníci z ostudy kabát, myslím, že si těmito podmínkami ale nijak nepomohli.
T.M.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Nový způsob registrace na městské fórum

Příspěvekod Milan » 09 čer 2010 19:29

Tak jsem si udělal takový menší průzkum, skutečně jsem nikde nenašel takovýto způsob registrace na diskuzní fórum, které provozuje město či obec. Skutečně by mě zajímalo, zda jde pouze o zamezení registrace jednoho uživatele několikrát, či zda chce mít provozovatel fóra podrobný přehled o uživatelích. Já když si udělám trvalé bydliště na adrese městského úřadu, najdu 50 lidí, kteří mají tu samou adresu (vězte, že to není problém) a přemluvím je, aby došlé žádosti s kódy předali mě, budu na fóru 50x a to už je dost na formování nějakého názoru. Ještě to město mělo dovést k dokonalosti (jako Věci veřejné při registraci véčkařů :D ) a posílat ještě paralelní kód na mobilní číslo. To by zamezilo i té možnosti s adresou. Ano, lze i nakoupit 50 SIM karet, ale to by asi nestálo za tu námahu. Podle mě je fórum provozované městem Litoměřice odsouzené k zániku.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Nový způsob registrace na městské fórum

Příspěvekod Tomas.Marny » 09 čer 2010 20:19

Já si myslím, že k zániku odsouzený není, tedy ne do voleb, protože tam bude plno sympatizantů, řiťolezců, samotných zaměstnanců povině a jejich rodinných příslušníků a budou zaznívat oslavné chorály na vše co se zde díky některým "odborníkům" na radnici zmrvilo a budou vynášeni na radniční Olymp.
Uvidíte že to tak bude, protože právě proto bylo fórum utnuto a nastaveny podmínky přímo předkomunální.
Díky vám některým radním zlatokopům a dobrodruhům již občan ví, jak to s ním opravdu myslíte.
Až nám budeš chtít sdělit svůj názor milý a nepotřebný občane, dej vědět, my ti ho rádi řekneme.
Ale to jste se holenkové myslím hodně spletli a zadělali na štráf ostudy (opět)
Jsem zvědav, jestli pan Dostál zvěřejní ve svém tisku jak to je s přihlašováním na městské fórum a zda by mohl vyzuzat od konšelů smysluplnou odpověď a neškodil by i názor nějakého odborníka.
T.M.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Nový způsob registrace na městské fórum

Příspěvekod Vladislav Liška » 09 čer 2010 20:46

Tak co jsem se bavil ja se svymi znamymi, kteri na foru predtim byli, tak nyni nebudou, registrace je pro ne opruz, nemaji radi kadrovaky, a podobne.
Mam pocit, ze obecne se smesuji dve veci - to co chteji radni a to co chteji urednici. Myslim, ze v tomto pripade to neni zrovna vule uredniku, ale radnich a urednici jsou pouhymi vykonavateli. Navic to urcite neni vule vsech radnich. Bohuzel, hlasovani radnich se u nas nezverejnuje, takze ani nevime komu muzeme nadavat (pokud teda nahodou nekdo neveri informacim pana Novaka a jeho pamfletum :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Nový způsob registrace na městské fórum

Příspěvekod anonymys » 09 čer 2010 21:34

Rád bych také napsal svůj postoj.

KAŠLU na nějakou registraci, je vidět, že na městě je banda idiotů. Ať mám nick jakkoliv anonymní, pořád jsem člověk a vzhledem k počtu mnou poslaných příspěvků i obyvatel města Litoměřic a né nějaký automatický robot který přispívá permanentně nějakými nesmysly. Tímhle tím mě ta banda fakt nadchla. Myslel jsem, že už nemůžou vymyslet větší kravinu a ejhle, takováhle přiblblá registrace.

Z principu se u nich registrovat nebudu, ale bylo by dobrý kdyby to někdo udělal a hodil tam hlášku s odkazem na toto fórum.


Jestli tohle z radních někdo čtete..... POLIBTE SI IDIOTI :lol:
anonymys
 
Příspěvky: 92
Registrován: 09 čer 2010 21:27

Re: Nový způsob registrace na městské fórum

Příspěvekod Ropovod » 09 čer 2010 22:30

Mohl by někdo napsat, koho že uvedl Novák jako pachatele inovace ? Nechce se mi na náměstí, a webka tam nevidí. Dík.
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: Nový způsob registrace na městské fórum

Příspěvekod babča » 10 čer 2010 08:08

No koho myslíte? :) Přece ty dva, na které ve svých pamfletech neustále útočí. Takže Červína a Panaše.
Nápad s registrací a případným odkazem by byl docela dobrý. Ovšem... :) pokud by tam odkaz v rámci "objektivity " zůstal.
Všem věrným tomuto fóru přeji hezký den
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Nový způsob registrace na městské fórum

Příspěvekod Tomas.Marny » 10 čer 2010 08:19

Dopadne to tak, že každý kdož se městkým fórem mihne, dostane čip pod kůži a značku do ucha jako tele, děkuji, nechci, nejsem ani pes ani tele. Nikdo mně nebude prověřovat a shánět o mě informace.
Tímto zdravím všechny mameluky na radnici, kteří vymysleli tento systém, možná bych ho ještě rozšířil o tetování... :idea:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Nový způsob registrace na městské fórum

Příspěvekod Ropovod » 10 čer 2010 15:46

Tak to já mám jiné informace, Červín nevím a Panaš asi ne. Ale obzvláště aktivní měl být jeden nejmenovaný velitel MP, a jeden nejmenovaný místostarosta podvodem podhrabaný na radnici. Oba dva patří mezi špičku litoměřičanů co se týče nezkorumpovatelnosti, rovného přístupu k občanům, nezištnosti a altruismu. Taktéž mohou být oba vzorem pracovitosti, o čemž se můžeme každý měsíc přesvedčit v Radničním slintu z fotografií paní Břeňové, která, jak se vydá do terénu, narazí na ně.
Nebudou zase volby ???
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: Nový způsob registrace na městské fórum

Příspěvekod Tomas.Marny » 10 čer 2010 16:34

Ropovod píše:Tak to já mám jiné informace, Červín nevím a Panaš asi ne. Ale obzvláště aktivní měl být jeden nejmenovaný velitel MP, a jeden nejmenovaný místostarosta podvodem podhrabaný na radnici. Oba dva patří mezi špičku litoměřičanů co se týče nezkorumpovatelnosti, rovného přístupu k občanům, nezištnosti a altruismu. Taktéž mohou být oba vzorem pracovitosti, o čemž se můžeme každý měsíc přesvedčit v Radničním slintu z fotografií paní Břeňové, která, jak se vydá do terénu, narazí na ně.
Nebudou zase volby ???

Velice dobře napsané a lze jen souhlasit :D
Vůbec se nedivím že to jsou zrovna tito potentáti, fosilie velitele MP je známá figurka města, tu snad stvořil sám Jára Cimrman :lol: ani se nedivím že se angažuje, protože pokud se to na radnici na podzim otočí, bude se určitě poroučet ze svého vyleženého a dobře vystlaného pelechu a doufám že s ním i několik strážníků, kteří zhusta holdují alkoholu o nočních službách a dokonce jeden milovník drog, tak to u nich funguje za peníze nás všech.
A ten druhý? O tom se budou jednou psát knížky, to je totiž taková horákyně v gatích....
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Nový způsob registrace na městské fórum

Příspěvekod Milan » 14 čer 2010 12:43

babča píše:No koho myslíte? :) Přece ty dva, na které ve svých pamfletech neustále útočí. Takže Červína a Panaše.
Nápad s registrací a případným odkazem by byl docela dobrý. Ovšem... :) pokud by tam odkaz v rámci "objektivity " zůstal.
Všem věrným tomuto fóru přeji hezký den

Myslím, že uzavření starého fóra bylo na základě rozhodnutí RM. Trochu bych se zastal pana Panaše, jen dohlížel nad pravidly na starém fóru a jeho dialog či přestřelka s panem Novákem určitě nebyla příčinou nastalé situace. Myslím, že ani nemá pravomoce k takovéto činnosti. Je to jeden z mála úředníků, kteří reaguji i na našem novém fóru a skutečně si myslím, že tajemník nebyl iniciátorem tohoto stavu.
Jinak já jsem zaregistrován (je nás již 5 :D ) a odkaz na naše nové fórum jsem tam dal http://www.litomerice.cz/forum/viewtopic.php?f=26&t=544. Vzhledem k poču registrovaných uživatelů si nejsem moc jist, zda zvýšíme počet našich uživatelů, nevím ale, kolik lidí ho čtě. Uvidíme.
Pěkný den.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Nový způsob registrace na městské fórum

Příspěvekod babča » 14 čer 2010 15:45

Ani já si nemyslím, že by p. Panaš měl něco společného s odstávkou městského fóra. Jen jsem prezentovala obsah toho, co se neustále a v jiných podobách objevuje ve výkladních skříních CORSA. Opravdu je to krásná "výzdoba" našeho historického náměstí. Odkaz dobrý :) , třeba pomůže k větší prezentaci tohoto fóra.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Další

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron