Pozor na své auto

Pozor na své auto

Příspěvekod Lukino » 28 srp 2010 10:45

V noci na dnešek nebo v brzkých ranních hodinách řádil v ulici A. Muchy nějaký vandal nebo skupina vandalů. Jedno ze zaparkovaných aut mělo rozbité okno, auto před ním bylo nejspíše vykradeno. Podrobnosti by mohl za domácí úkol zjistit pan Dostál :oops: :D
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Pozor na své auto

Příspěvekod Lukino » 10 zář 2010 11:00

Tak včera se zase řádilo a terčem se stalo i mé auto. Zámek nepoškozen, auto odemčené, autorádio pryč. Stál jsem v ulici Hynaisova. Policie říkala, že jsem ten den již čtvrtý a druhý ze stejné ulice. Takže znovu říkám, pozor na svá auta a nenechávejte tam nic cenného!

Jen doplním, policie prý ví o koho se jedná, že jde o skupinu feťáků...
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Pozor na své auto

Příspěvekod elixdragon » 22 dub 2011 19:54

Hm to mi ta posraná policie taky řekla, když mi vykradly auto, to mi je platný, že vědí o koho jde a čekají až udělají škody za více peněz :evil: jenomže já si na ty věci poctivě vydělal a radou od policajta, že v autě nechávají rádia jen ti, kteří rádi hazardují, nebo ti kteřím ještě auto vykradeno nebylo mi byl den zpříjemněn. Nehledě na to, že mi vykradly na zahradě boudu a přivolaný policista byl ten samý - co mi fotil auto - jeho kecy o tom že je to absolutně normální a běžné mě tudíž už ani nepřekvapily. Za to co ty fízlové dostávají neodvádějí svou práci dobře a jejich přístup je laksní. Je mi z tohoto státu zle. Kdyby bylo možný svobodně založit domobranu a těmto vyfetovaným chcípákům sekat ruce, koupil bych si ten největší sekáček na maso co existuje.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Pozor na své auto

Příspěvekod Heduš » 23 dub 2011 08:27

Jak si máme dát pozor na své auto a na svoje všechno?
Když odcházím do práce na ranní směnu, skoro ještě v noci, tak si z peněženky vyndám občanku, kartu, větší obnos peněz... Nechám si tam prostě jenom něco málo a jdu. Taky nosím pepřák a představa, že bych ho měla použít, mě rozhodně v klidu nenechává. Snažím se uklidnit tím, že ty narkomani, co se poslední dobou ve městě nějak pomnožili, někde chrápou.
Tahle zvěř bude ničit co je napadne, budou krást věci, na který si poctivě vyděláme a my budeme držet ústa! Protože to prostě tak je. Pokud začnu v práci něco s tou pakáží řešit, protože jsem za majetek zaměstnavatele zodpovědná, dozvím se, že mi taky jednou končí pracovní doba a oni mají čas... Policie třeba přijede a třeba taky né, pokud příjde, nezmůže toho moc udělat. Taky se může stát, že potom co odejdete domů přijede hlídka několikrát a potom ještě kriminálka a strašně moc chce znát vaší adresu a telefon, protože si s váma musí nutně promluvit ...do dneška nevím proč a už je to pár měsíců, asi abych neotravovala..
Takže asi můžu být štastná, že mám v době krize kde pracovat a můžu platit daně a občas si něco koupit. Když budu mít smůlu, někdo mi to ukradne, nebo jenom zničí . Ale to nevadí, budu pilně pracovat a koupím si to znova ! Hlavně když mě nikdo nezbije, nebo nezabije!
Heduš
 
Příspěvky: 68
Registrován: 04 čer 2010 09:46

Re: Pozor na své auto

Příspěvekod winie » 23 dub 2011 10:11

elixdragon píše:Hm to mi ta posraná policie taky řekla, když mi vykradly auto, to mi je platný, že vědí o koho jde a čekají až udělají škody za více peněz :evil: jenomže já si na ty věci poctivě vydělal a radou od policajta, že v autě nechávají rádia jen ti, kteří rádi hazardují, nebo ti kteřím ještě auto vykradeno nebylo mi byl den zpříjemněn. Nehledě na to, že mi vykradly na zahradě boudu a přivolaný policista byl ten samý - co mi fotil auto - jeho kecy o tom že je to absolutně normální a běžné mě tudíž už ani nepřekvapily. Za to co ty fízlové dostávají neodvádějí svou práci dobře a jejich přístup je laksní. Je mi z tohoto státu zle. Kdyby bylo možný svobodně založit domobranu a těmto vyfetovaným chcípákům sekat ruce, koupil bych si ten největší sekáček na maso co existuje.

na co domobranu. staci byt ve spravny cas na spravnem miste. nedavno jsem nachytal partu capku kopajicich do kose a nasledne se chystali na auto stojici pobliz. stacilo jednoho protrepat a s omluvou se odsourali. nesmite se bat nekomu neco rict a pripadne na to upozornit.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Pozor na své auto

Příspěvekod jimi brown herrer » 23 dub 2011 10:28

Problém je asi v tom, že ve správný čas na správném místě nikdo většinou není. A to asi neni ani v silách policie, aby ohlídala všechny chaty a auta. Chyba je tady jednoznačně v legislativě - a to v tom, že tito lidé tady stále mohou chodit. Jak dopadla ochrana vlastního majetku v případě pana Bašty asi každý viděl.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52


Zpět na Bezpečnost ve městě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron