Cikáni, kteří po městě .....

Cikáni, kteří po městě .....

Příspěvekod elixdragon » 28 kvě 2013 17:33

Varuji především všechny starší osoby, kteří vybírají z bankomatů ve městě peníze. Dobře si všímejte lidí (obzvláště) cikánů, kteří vás sledují. Případ se mi stal, když jsem vybíral peníze na poště, poté co cikán viděl, že jsem podojil bankomat, přišel ke mě s igelitovou taškou a ptal se mě na to, jestli vede dálnice do Prahy a kudy se na ní napojí, pak jestli je dálnice z Prahy do Brna a svěřoval se mi, že jedou z kolegou z Polska tirem a že jim nedaleko došla nafta a potřebuje peníze. Pokoušel se mi prodat ne zcela kvalitně vyrobené švýcarské hodinky a dalekohled (dle mého názoru ani né tak kradené, ale made in china). Pozor na tyto podvodníky, kteří to zkoušejí i u supermarketů, kdy jeden zkouší prodávat pravé 24K zlato (ovšem jedná se o pozlacené železo) a ostatní na něj čekají v autě. Když už na nás sere policie a nechá ho běhat i před kamerovým systémem :( musíme být neobvykle obezřetní.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Cikáni, kteří po městě .....

Příspěvekod Vladislav Liška » 28 kvě 2013 18:47

Historku potvrzuji, takovy clovek mne oslovil taktez se stejnym pribehem.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Cikáni, kteří po městě .....

Příspěvekod Tomas.Marny » 28 kvě 2013 19:07

Taktéž potvrzuji, již dvakrát mě stavěl černý mercedes s německou značkou za sjezdem z dálnice u Doksan, byli to rumunské cikády a tak jsem ihned volal policajty a ti mi řekli že o nich již vědí, docela často tam operují...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Cikáni, kteří po městě .....

Příspěvekod vojta » 28 kvě 2013 20:30

Ti samí otravové dnes u Kauflandu,dotaz na cestu do polska,potom nabízeli nové hodinky :(
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Cikáni, kteří po městě .....

Příspěvekod elixdragon » 28 kvě 2013 20:54

Já vím, že to není jednoduchý, dokazování apod., ale když pak na vycházce se psem vidím pod Radobýlem v houštinách skryté auto státní policie, tak jsem nasranej, že ze svých daní platím povaleče a příživníky.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Cikáni, kteří po městě .....

Příspěvekod Oliwer » 17 čer 2013 13:13

Dnes u Lidlu romskej frajer se ptal nejprve na cestu do Brna a pak mi za ochotu nabízel holící strojek.Poslal jsem ho někam a šel svou cestou
Oliwer
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 led 2013 11:07

Re: Cikáni, kteří po městě .....

Příspěvekod kočka » 17 čer 2013 14:43

Oliwer píše:Dnes u Lidlu romskej frajer se ptal nejprve na cestu do Brna a pak mi za ochotu nabízel holící strojek.Poslal jsem ho někam a šel svou cestou

Dnes se jich tam okolo poledne rojilo vícero. Úplně neznámé obličeje, hlavně ženské. Ten prodavač holících strojků (velmi slušně oblečený a oholený) se motá, tu okolo Kauflandu, tu Penny, i na Dlouhé bývá vidět. Opodál je vždy jakási ženská stejné národnosti nabízející voňavky. Mají úspěch, ve dvou případech už jsem zahlédl penzistu, jak s protaženým obličejem kouká do rozbalené krabičky.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Cikáni, kteří po městě .....

Příspěvekod babča » 11 črc 2013 14:51

Dnešní zkušenost, více méně asi další finta. Po domech obchází mladý muž, velmi dobře oblečený, s dívkou, která v ruce drží modré desky. Pod záminkou prověřování stížností na RWE se snaží navázat kontakt s obyvateli domu. Měl smůlu. Ze všech zvonků si vybral právě můj a jelikož jsem změnila dodavatele, tak nebylo co řešit. Takže buďte obezřetní, moc důvěry nevzbuzují.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Cikáni, kteří po městě .....

Příspěvekod elixdragon » 11 črc 2013 22:44

Mohl bych se zeptat našich radních, jak dlouho ještě budeme čekat na úplný zákaz pouličního prodeje? Kolik lidí musí ještě naletět? Jak dlouho těmto vyžírkům národa pokvete pšenka? Proč jdete na ruku zlodějům, lhářům a podvodníkům? Sakra jste úplně hloupý, slepý a nebo jen nechcete vnímat a vidět? Kolik lidí musí naletět? Kolik dopisů musí být zasláno na radnici? Někteří z nás vás volili, tak koukejte dělat službu těm, kterým jste dlužni!
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Cikáni, kteří po městě .....

Příspěvekod elixdragon » 17 črc 2013 22:10

elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak


Zpět na Bezpečnost ve městě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron