Stránka 1 z 1

Parta cikánů přepadává v Jiráskových sadech

PříspěvekNapsal: 20 zář 2012 16:58
od elixdragon
Dobrý den,
nevíte náhodou někdo jak dopadl poslední přepadený mladý kluk, který doprovázel svou přítelkyni na internát? Měla ho přepadnout banda cikánů okolo 24:00 hod noční. Dávejte na sebe pozor, já u sebe zase začal nosit zbraň, ikdyž venčím psa. Je to svoloč cikánská, nebude to pracovat, ale přepadávat slušné občany této republiky to jo, utrácet sociální dávky v hernách to taky. Jen rodit další malý smrady, kteří budou v 6-ti letech krást v samoobsluhách. Kdy už je poženeme, kdy už řekne tato republika dost! Jak dlouho nám to bude trvat? Proč policie neupozorní občany, že k tomuto přepadávání dochází? :roll:

Re: Parta cikánů přepadává v Jiráskových sadech

PříspěvekNapsal: 20 zář 2012 19:52
od Llukas007
Protože by to byl rasismus! Žijete v České republice! :lol:

Re: Parta cikánů přepadává v Jiráskových sadech

PříspěvekNapsal: 21 zář 2012 17:39
od worwan
bacha na psa a železo,černý dásně by vás mohly oholit dočista dočista :mrgreen:

Re: Parta cikánů přepadává v Jiráskových sadech

PříspěvekNapsal: 05 lis 2012 15:14
od rebel56
pokud tu cikán provede cokoli nezákonného nesmí se říci, že to byl cikán nebo ,,Rom" jak je dnes v oblibě....byl by to rasismus. Ale že všichni víme, že k hernám na Masarykově ulici se o víkendy sjíždí policie a nezřídka i záchranka to zřejmě neví nikdo z vedení města. Proč takovýmto darebákům ještě platíme sociální dávky? Jsou i tací kteří už nepracují 20let, berou dávky a ještě se smějí nám co pracujeme jak jsme bl..í.....to je demokracie?????

Re: Parta cikánů přepadává v Jiráskových sadech

PříspěvekNapsal: 08 lis 2012 11:16
od winie
to neni demokracie. to je ceska republika ;)

Re: Parta cikánů přepadává v Jiráskových sadech

PříspěvekNapsal: 08 lis 2012 19:26
od Llukas007
Chlapec, který lživě obvinil rómy byl obviněn! Rómové, kteří "údajně" napadli návštěvníky baru mačetama, ikdyž je na to videozáznam jsou souzeni potají v neveřejném procesu a jsou jim v médiích rozmazávány obličeje. Proces se žháři z Vítkova vysílali snad všechny televize v přímém přenosu. Neexistuje v této zemi rasismus?