Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Příspěvekod elixdragon » 22 črc 2011 15:38

Po zamčení tohoto tématu, tady bude opět mrtvo. Jde o cenzuru, nebo ne? Co je na tom, že někoho označím za vepřovku, když ta vepřovka ohrožuje slušně se chovající lidi a může ublížit někomu z vašich blízkých?
Ať si mě dá dotyčná osoba klidně 5 x k soudu ;)
Paní Burdové stačí špatně zaparkovat, po náhledu do registru jí zbývá 1 BOD :D dnes parkovala na chodníku před pizzerií "na obzoru" v Terezíně, škoda že to nebylo v LTM :evil: to už by byla bez ŘP :twisted:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Příspěvekod Vladislav Liška » 22 črc 2011 16:23

Nikoliv cenzura, ale už jsem tam musel mazat hodně příspěvků co nesouviselo s tématem a šlo jen o nesouvisející osobní urážky nebo tapetování a už mě to nebavilo mazat jednotlivě. Věcné příspěvky rozhodně nemažu, což jsem některým zúčastněným deklaroval jak do telefonů tak do soukromých zpráv, když to po mně chtěli.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Příspěvekod winie » 22 črc 2011 16:45

presne tak. pan liska to udelal jedine dobre. jen mel zamykat trosku driv.
Elixi: do toho registru se da nahlednout nekde online? docela me zajima kolik mam jeste casu ja :oops:
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Příspěvekod jimi brown herrer » 22 črc 2011 16:53

Taky myslim, že už to téma moc neplnilo svůj účel. Každý si tam teď může přečíst, kdo to je, jak vypadá a může si na ní dát pozor. Bylo vidět, že si i dost nových lidí udělalo profil a pomalu se to začalo zvrhávat na to, kdo jak vypadá, jaký má auto, kdo by koho předjel a vybrzdil. Byl bych pro, to časem odemknout, když se objeví nový info .).
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Příspěvekod jimi brown herrer » 22 črc 2011 17:02

winie píše:presne tak. pan liska to udelal jedine dobre. jen mel zamykat trosku driv.
Elixi: do toho registru se da nahlednout nekde online? docela me zajima kolik mam jeste casu ja :oops:


Já docela pochybuju, že to je možný. Pokud si pamatujete, kolik ste dostal bodů, tak to je Váš počet. Bez Vašeho vědomí (zastaví Vás hlídka) Vám body přičteny podle mě být nemůžou.

PS:
361/2000 Sb

§ 121 Výdej dat z registru řidičů
(1) Příslušný obecní úřad obce s rozšířenou působností je oprávněn poskytnout údaje z registru řidičů na základě písemné žádosti pouze

a) orgánům státní správy v rozsahu potřebném k plnění jejich úkolů,
b) soudům všech stupňů, státním zastupitelstvím všech stupňů,
c) orgánům a organizacím, které jsou pověřeny zvláštními předpisy k práci s těmito údaji, například pojišťovně ke zjištění údajů o řidiči, který byl účastníkem dopravní nehody nebo takovou nehodu zavinil,
d) orgánům činným v trestním řízení,
e) obcím v rozsahu potřebném pro jejich činnost,
f) fyzickým osobám, pokud jde o údaje o nich vedené,
g) jiným fyzickým nebo právnickým osobám na základě písemného souhlasu osoby, o jejíž údaje fyzická nebo právnická osoba žádá, ověřeného příslušným orgánem.

(2) Výpis údajů z registru řidičů se řídí, pokud není v tomto zákoně stanoveno jinak, zvláštním právním předpisem.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Příspěvekod elixdragon » 22 črc 2011 17:16

winie píše:presne tak. pan liska to udelal jedine dobre. jen mel zamykat trosku driv.
Elixi: do toho registru se da nahlednout nekde online? docela me zajima kolik mam jeste casu ja :oops:


Můžete se podívat do své karty řidiče na poště czech-point za poplatek 50,-kč - pozor, ale úřady toto neberou jako oficiální zprávu.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Příspěvekod elixdragon » 22 črc 2011 17:17

Vladislav Liška píše:Nikoliv cenzura, ale už jsem tam musel mazat hodně příspěvků co nesouviselo s tématem a šlo jen o nesouvisející osobní urážky nebo tapetování a už mě to nebavilo mazat jednotlivě. Věcné příspěvky rozhodně nemažu, což jsem některým zúčastněným deklaroval jak do telefonů tak do soukromých zpráv, když to po mně chtěli.


Děkuji za odpověď
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Příspěvekod worwan » 22 črc 2011 18:18

pro ty které to ještě zajímá http://www.facebook.com/pages/Nebezpe%C ... 4473717820
a tady se to může klidně zamknout.
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Příspěvekod Kozopic » 22 črc 2011 21:18

Toto forum jsem si jednou precetl kdyz vzniklo a ted jsem se sem vratil po xxx mesicich a nestacim zasnou jaka se z toho stala žumpa.Tak trochu mi to prijde jako nejaky komunisticky sdruzeni ktery vede tridni boj proti nekomu kdo jezdi v lepsim aute. Jestli je slecna skutecne takove monstrum tak zvednete telefon a zavolejte na Policii ze vas prizabila a je to. Nemyslite ze by to bylo normalnejsi nez urazky a nicim nepodlozena obvineni ? Mne ovsem mnohem vice zaujalo to ze jakysi elixdragon tu verejne priznava ze si v praci soukrome lustruje spoluobcany jak jsou na tom s trestnymi body. Myslim a verim ze pravnici by mi dali zapravdu ze by ona slecna mela okamzite podat na Policii trestni oznameni na neznamou osobu skryvajici se pod nickem elixdragon a Policie by mela vyzvat pana Lisku k tomu aby byl napomocen v ustanoveni identity pana elixdragona. Nic na tom nemeni ze to bude s nejvetsi pravdepodobnosti pracovnik Policie nebo Mestskeho uradu odboru dopravy. Mozna by pane Lisko neskodilo kdybyste se na tu Policii ve veci pana elixdragona obratil take vy protoze tohle vazne neni sranda.
Kozopic
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22 črc 2011 21:04

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Příspěvekod winie » 22 črc 2011 21:37

ja sbiram bodiky spis za parkovani a tam oni nemaj povinost to oznamovat. k tomu dojit si na CP uz se dostavam asi dva mesice, ale zatim nebyl cas :oops: docela nechapu proc to nejde prohlednout online....
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Příspěvekod 0057 » 22 črc 2011 21:49

Kozopic píše:Toto forum jsem si jednou precetl kdyz vzniklo a ted jsem se sem vratil po xxx mesicich a nestacim zasnou jaka se z toho stala žumpa.Tak trochu mi to prijde jako nejaky komunisticky sdruzeni ktery vede tridni boj proti nekomu kdo jezdi v lepsim aute. Jestli je slecna skutecne takove monstrum tak zvednete telefon a zavolejte na Policii ze vas prizabila a je to. Nemyslite ze by to bylo normalnejsi nez urazky a nicim nepodlozena obvineni ? Mne ovsem mnohem vice zaujalo to ze jakysi elixdragon tu verejne priznava ze si v praci soukrome lustruje spoluobcany jak jsou na tom s trestnymi body. Myslim a verim ze pravnici by mi dali zapravdu ze by ona slecna mela okamzite podat na Policii trestni oznameni na neznamou osobu skryvajici se pod nickem elixdragon a Policie by mela vyzvat pana Lisku k tomu aby byl napomocen v ustanoveni identity pana elixdragona. Nic na tom nemeni ze to bude s nejvetsi pravdepodobnosti pracovnik Policie nebo Mestskeho uradu odboru dopravy. Mozna by pane Lisko neskodilo kdybyste se na tu Policii ve veci pana elixdragona obratil take vy protoze tohle vazne neni sranda.


Nezbývá než jen souhlasit, asi by si někteří z Vás měli rozmyslet co zde píší, nerada bych to řešila jinou cestou. Vyjadřujte se zde k danému tématu a ne k věcem okolo, od toho jak často si meju auto, přes to kde parkuji, kolik mám bodů až po to jak vypadám, to Vás tolik zajímá moje osoba, než můj styl jízdy? , nebo už Vám došli argumenty k danému tématu. Jinak pro Vaši informaci, jsem dnes jezdila ŠKODOU OCTAVII II a ne jen BMW, to aby mě nepředměhl s informací nějaké soukromé očko ;D
0057
 
Příspěvky: 16
Registrován: 19 črc 2011 05:40

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Příspěvekod elixdragon » 22 črc 2011 23:05

Věřím, že pan Liška jako administrátor tohoto fóra bude nápomocen orgánům činným v trestním řízení a sdělí všechny mé informace k dopadnutí pachatele trestného činu pomluvy a šíření nepravdivých informací ;) uvidíme u soudu kdo mi dá za pravdu a kolik budu mít k dispozici svědků o Vašich bezohledných manévrech, kdy jste min. 3x spáchala trestný čin ohrožení skupiny osob na zdraví. A o nespočetných přestupcích co nadále trvají viz parkování na chodníku, zběsilé jízdy na kruhovém objezdu u obce Terezín, kdy jste málem srazila motocyklistu, nedání přednosti v jízdě a na to dodržování rychlosti v obci i mimo obec.
Tímto vyzívám všechny svědky incidentů s uvedenou Alenou Burdovou, kteří mi mohou býti nápomocni u soudního řízení ve věci Trestního oznámení proti mé osobě, aby mi formou soukromé zprávy uvedli jestli budou schopni se soudního řízení zúčastnit.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Příspěvekod taura » 22 črc 2011 23:36

P. Liška, p. Elixdragon, patrně asi mladý to člověk, ale dokáže napsat ke všem tématum i rozumně, občas nejaká legrace musí být, a sl. Burdová - jednou se něco stalo, chodec nebyl vinný, ale ... a ditě, které sa narodilo má problémy dodnes, vy se asi budete všemu smát, ale co až doopravdy něco způsobite ?, nejde pak klidně spát, a nejde vše v životě koupit a zaplatit, jinak co se týče vás, škoda slov, město Litoměřice ma tolik problému - píše se o škole, a takové to - sociálni - a - úředné - řešení tady je hodně pozadu, celé tohle LF stráci smysl,lidé píši i tak i tak, ale názor každý může mít, a když je sl. tak svá, proč vše maže, stydí se ?, vždyt i na fcb. se o ni píše - hezky -.
taura
 
Příspěvky: 46
Registrován: 15 úno 2011 07:53

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Příspěvekod rony » 22 črc 2011 23:45

Tenkrát na Západě...ELIXDRAGON za 500,-

http://www.litomerice.cz/forum/viewtopi ... =346#p1882
rony
 
Příspěvky: 3
Registrován: 21 črc 2011 20:43

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Příspěvekod Kozopic » 22 črc 2011 23:51

Aby nevznikla nejaka mylka tak se vubec nezastavam slecny xy - ani ji neznam a ani jsem ji nikdy nevidel ridit. Jen mi to cele prijde jako anonymni pomlouvani.Opakuji jestli je skutecne pravda ze ohrozila tolik lidi,jestli dokonce nekoho nabourala a ujela tak od toho jsou organy cinne v testnim rizeni a tem necht daji poskozeni podnet.Jinak jsou to jen a jen pomluvy, ktere mohou byt motivovany x faktory - hezka mlada holka v hezkem aute nebo xxx jinych.Ale to co tu predvedl clovek skryty za prezdivkou elixdragon je cerne na bilem a bud je to pomluva a elixdragon je lhar a nebo je to pravda a pak nekde doslo k uniku citlivych osobnich udaju a to je vec kterou by se patricne organy mely zabyvat. Nevim co je panu elixdragonovi k smichu dle smajlika ale evidentne nepochopil ze policie by nevysetrovala nejakou zatim neprokazanou rychlou jizdu ale to jak se mohl dostat k informacim kdo ma kolik bodu a to bez ohledu na to zda je treba skutecne pravda ze dane slecne hrozi ztrata RP.
Kozopic
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22 črc 2011 21:04

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Příspěvekod taura » 23 črc 2011 00:12

Elixe najdete, kde bydli, co delal za praci, co ma a nema rad, atd., a sl. B. jen dava najevo, co vse muze . . ., skoda slov.
taura
 
Příspěvky: 46
Registrován: 15 úno 2011 07:53

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Příspěvekod rony » 23 črc 2011 00:15

...50 let jejich nadvlády udělalo z lidí zvířata...a bude ještě chvilku trvat, než se to srovná
A jedno hezké video... http://www.youtube.com/watch?v=Rpi5wDebAKA
rony
 
Příspěvky: 3
Registrován: 21 črc 2011 20:43

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Příspěvekod Kozopic » 23 črc 2011 00:56

Pani nebo pane Tauro,nerad bych se vas dotknul ale bud jsem slabomyslny nebo vy mate tak inteligentni pisemny projev ze ho nedokazu pochopit.Nebo nejste Cech ci Ceska, pak se samozrejme omlouva ale mela byste to o sobe sdelit.
Kozopic
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22 črc 2011 21:04

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Příspěvekod Vladislav Liška » 23 črc 2011 07:22

Kozopic píše:... Mozna by pane Lisko neskodilo kdybyste se na tu Policii ve veci pana elixdragona obratil take vy protoze tohle vazne neni sranda.


Kozopici, pokud vite o tom, ze byl spachan trestny cin, mate ze zakona POVINNOST to oznamit policii nebo statnimu zastupci. Za poruseni tohoto zakona lze ulozit trest odneti svobody az na tri roky. Ja nevidim jediny duvod proc bych se na ne mel obracet ja. V disclaimeru je jasne psano, ze za sve prispevky jsou zodpovedni autori a navic, zadne spachani trestneho cinu nevidim. Zpusobu jak zjistit stav bodoveho konta je vice nez neopravneny vstup do DB, ktery je mimochodem pomerne prisne monitorovan. Navic nejsem schopen, krom nekolika exotu, identitu uzivatele rozklicovat.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057 II

Příspěvekod Tomáš Komárek » 23 črc 2011 09:08

K tématu jen málo.

Taky jsem se setkal s absurdnim chováním týhle řidičky na silnici. Auto silnější nemám, závodit ve městě nehodlám, a BMW určitě nezávidim :-D

Je mě bez pardonu sere, jak se na silnici bezohledně chová.
Tomáš Komárek
 
Příspěvky: 30
Registrován: 14 čer 2010 16:56

Další

Zpět na Bezpečnost ve městě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků