Upozornění rodičům

Upozornění rodičům

Příspěvekod Eva Trnková » 02 čer 2010 14:28

Chtěla bych upozornit rodiče malých dětí, které odcházejí bez doprovodu ze škol, lidušky. kroužků apod. V okolí těchto zařízení se pohybuje muž, který se velmi divně a "přátelsky" chová k dětem. Minulý týden jsem na "Litoměřicku24"četla, že snad ho policie už identifikovala, ale stále se kolem potlouká. Asi mám profesionální deformaci, ale kdo má děti, pohovořte s nimi o tom. Dnes jsem volala i na městskou policii, ale přestože jsem ho popsala a přesně určila místo, kde se právě pohybuje, dostala jsem informaci, že pokud vyjedou, musím u něj počkat, abych ho mohla identifikovat. Těžko se čeká s řadou dětí v dešti na chodníku. :)
Eva Trnková
 
Příspěvky: 44
Registrován: 21 kvě 2010 13:30

Re: Upozornění rodičům

Příspěvekod Vladislav Liška » 02 čer 2010 14:35

je to takovy cca 40 lety muz lehce arabskeho vzhledu? Minuly tyden se potloukal po centru a v sobotu jsme ho videli jak se snazi druzit k detem na detskem dni na ostrove, pusobil trosku mentalne zaostale.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Upozornění rodičům

Příspěvekod Eva Trnková » 02 čer 2010 14:54

Asi tak nějak, vypadá, že je mentálně postižený, děti říkají, že je hluchoněmý. Každopádně se chová divně, na děti ukazuje, aby šly k němu, vybízí je k pozdravu plácnutím ruky.
Eva Trnková
 
Příspěvky: 44
Registrován: 21 kvě 2010 13:30

Re: Upozornění rodičům

Příspěvekod Petr Hošek » 04 čer 2010 10:40

Ona inkriminovaná osoba byla a je řešena státní policií ČR na podnět zaměstnanců Masarykovy základní školy, kolem níž se také pohyboval. Jedná se o cizince, v současné době se řeší jeho pobyt na území ČR. Je policií evidován, ale zatím se nedopustil ničeho. Přesto bych radil k opatrnosti, neboť jeho chování je přinejmenším podivné. Pokud by se tento muž něčeho dpoustil, výrazně by se změnil přístup státních orgánů, které o něm vědí.
Petr Hošek
 
Příspěvky: 29
Registrován: 22 kvě 2010 08:26

Re: Upozornění rodičům

Příspěvekod Petr Panaš » 10 čer 2010 19:03

Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Upozornění rodičům

Příspěvekod Eva Trnková » 10 čer 2010 20:38

Doufejme, že už to je definitivně vyřešeno. Předevčírem, když mě opět doprovázel s dětmi, byl převlečený dokonce za klauna. A děti se ho začínaly opravdu bát.
Eva Trnková
 
Příspěvky: 44
Registrován: 21 kvě 2010 13:30

Re: Upozornění rodičům

Příspěvekod Equilibrium » 24 čer 2010 21:28

Dobrý den.

No tak tento muž není určitě už na psychiatrii, jelikož byl spatřen u koupaliště, jak sedí na zábradlí a zdraví zde projíždějící cyklisty.
No bohužel náš právní systém je velice rychlý a zákony jsou taky supr. Vše je nastaveno pro lumpy a padouchy a slušný člověk v této zemi nemá žádné zastání.
A kdo je slušný a ctí zákony je považován v Čechách za blbce, který neumí kličkovat ve změti paragrafů :cry: :twisted:
Je mě z toho zle :twisted:
Equilibrium
 
Příspěvky: 4
Registrován: 24 čer 2010 20:50

Re: Upozornění rodičům

Příspěvekod Eva Trnková » 06 črc 2010 16:24

Nevím jak je to vyřešeno, ale minulý týden tento muž byl pro změnu přímo na koupališti. Seděl na lavičkách u bazénu, s dětmi školního věku sice nekomunikoval, ale svůj zájem pro změnu přesunul na přítomné mladíky.
Eva Trnková
 
Příspěvky: 44
Registrován: 21 kvě 2010 13:30

Re: Upozornění rodičům

Příspěvekod Aurora » 07 črc 2010 08:48

Dobrý den,
vzhledem k tomu, že pána propustili z psychiatrické léčebny, tak určitě nebude pro své okolí nebezpečný!! Pána jsem několikrát se svými dětmi potkala a jeho chování na první pohled bylo opravdu podivné, ale při bližším kontaktu posuňkami a psaním (pán nemluví) mi přišlo, že pán spíše žije ve svém vlastním světě, kde mu nejvíce rozumí právě děti.
Aurora
 
Příspěvky: 1
Registrován: 07 črc 2010 08:37


Zpět na Bezpečnost ve městě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron