Kamerový systém

Kamerový systém

Příspěvekod Tomas.Marny » 18 říj 2010 08:13

Dnes ráno jsem si všiml pro mě nových bezpečnostních kamer v Pokraticích, to by bylo v pořádku, jen nechápu a nerozumím jedné věci, jak je možné že se dá takto lehce zneužít bezpečnostní systém, jedna z kamer je totiž nastavena přímo na vstupní dveře do nonstopu jménem Desperádo. Zajímalo by mě proč je tato kamera natočena přímo tam, proč není umístěna tak, aby zabírala co největší prostor Pokratické ulice?
Máme tolik peněz k tomu aby se šmíroval jeden jediný podnik ve městě?
Druhá kamera snímá dění v Revoluční ulici, to je taktéž k pozastavení, proč tam denně několikrát tuším přijíždí MP, byla tam zřízená jakási noční místnost, když máme kamerový systém, v tu chvíli ale budu po městě žádat taktéž osobní dohled strážníků a kameru k nám do ulice, nějak je to celé nedotažené do konce...
Samozřejmě že bezpečnostní kamera MP namířená na vchod do JAKÉKOLIV provozovny je asi velice špatně a uvidíme co na to Úřad na ochranu osobních údajů...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Kamerový systém

Příspěvekod Tomas.Marny » 20 říj 2010 11:48

Omlouvám se všem, za neúmyslnou dezinformaci o kameře v Revoluční ulici.
Ona nemonitoruje dění této ulice, ona je přesně namířena jen a pouze na jeden jediný dům v ulici, ten dům, v kterém vznikla jakási místnost buď pro MP nebo jakousi organizaci, ten dům kam pravidelně možná několikrát za noc zajíždí strážníci MP a kde ho údajně procházejí patro po patru, No tak vážení to máme zase unikát, tak by mě opravdu zajímalo, kdo o tomto rozhodl a kdo byl ochoten se pod toto plýtvání veřejnými prostředky podepsat.
Kamery mají hlídat ulice komplexně, veřejné prostranství a ne jednotlivé objekty.
Akce města: ke každému domu kameru?
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Kamerový systém

Příspěvekod Tomas.Marny » 16 lis 2010 14:47

Tak nám obě kamerky zmizely, jen by mě zajímalo na čí popud byly instalovány a jaký to vůbec mělo smysl.
A ještě jednu otázku bych měl, kolik tato šaškárna stála a kde jsou kamery teď.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Kamerový systém

Příspěvekod oldddek » 18 lis 2010 08:14

No včera jsem byl na mostce, kde už stojí podstavec pro sochu K.H. Máchy a přesně sjtená kamera je přidělaná na stromě, prý je tam ještě jedna, ale tu jsem neviděl. Asi se jim nelíbili připomínky, tak to přesunuli na místo, kde nikdo nebydlí a tudíž nemůže řikat, že chce mít taky hlídaný sídliště nebo podnik :lol: .. A nebo to chtěli jen zkusit jak budou fungovat?
oldddek
 
Příspěvky: 19
Registrován: 05 lis 2010 10:22

Re: Kamerový systém

Příspěvekod nemamniczpokratic » 18 lis 2010 14:46

oldddek píše:No včera jsem byl na mostce, kde už stojí podstavec pro sochu K.H. Máchy a přesně sjtená kamera je přidělaná na stromě, prý je tam ještě jedna, ale tu jsem neviděl. Asi se jim nelíbili připomínky, tak to přesunuli na místo, kde nikdo nebydlí a tudíž nemůže řikat, že chce mít taky hlídaný sídliště nebo podnik :lol: .. A nebo to chtěli jen zkusit jak budou fungovat?



V neděli se na Mostce slavnostně odhaluje socha K.H.Máchy. Protože je tam namontován již podstavec pod sochu a též podstavec pro informační desku, tak je zapotřebí tento prosttor monitorovat!!! Asi aby nám to kdosi neposprejoval, nepokálel, atd...
nemamniczpokratic
 
Příspěvky: 32
Registrován: 18 lis 2010 14:34

Re: Kamerový systém

Příspěvekod Tomas.Marny » 21 lis 2010 12:17

Dnes jsem si všiml, že i opravovaný gotický hrad je ověšen kamerami, bože to fakt nikomu nevadí, že je město ověšeno kamerami kde se zlíbí? Jen se takto významná budova opraví a zprovozní, hned na ní nějaký duševní mrzák namontuje kamery, co jsme to za město, když musíme mít kamery na každém kroku? To je zde taková kriminalita? :evil:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Kamerový systém

Příspěvekod Lunardi » 12 dub 2011 13:57

Tak ona kamera u pokratických závor byla opravdu ta putovní. Dnes jsem si všiml že už tam není. Doufám, že teď se objeví u centrálky ve Svojsíkově.
Lunardi
 
Příspěvky: 34
Registrován: 15 čer 2010 17:29

Re: Kamerový systém

Příspěvekod Milan » 12 dub 2011 15:25

Včera jsem vyhazoval snědého spoluobčana z našeho paneláku (již potřetí) a večer se nastěhoval znova ve stavu, kdy ani artikulovat nemohl. A nastěhoval se i s peřinou. Jak by se hodila kamera monitorující vstup do objektu!!
Mě osobně to nevadí, pokud to bude k posílení bezpečnosti. Ani mi nevadí, že jsem sledován - nedělám nic protizákonného, tak proč se bát. Moje soukromí to určitě neohrožuje.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Kamerový systém

Příspěvekod Tomas.Marny » 12 dub 2011 15:52

Jak jste si mohl dovolit vyhodit indočecha z vaše domu ke všemu, když on chuděra vožralá nemá kde spát? To je přece jasný příklad rasismu :P :P :P :P Měl jste ho vzít domů, vykoupat, napapat něco dobrýho, strčit pětikilo do kapsy a poprosit za odpuštění :P :P :P
Šmejda :evil:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Kamerový systém

Příspěvekod Milan » 12 dub 2011 16:57

Taky nevím, kde se to ve mě vzalo, ani spát jsem nemohl. Samozřejmě, že poničené dveře opravíme za něj, aby náhodou neutratil sociální dávky, které nutně potřebuje na svoji skromnou obživu.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Kamerový systém

Příspěvekod Vladislav Liška » 12 dub 2011 17:15

Nevím jestli tomuto kamera pomuze, mame ji nove v dome, funguje skvele, ale obavam se, ze tomuto zabranit nejde. Bezdomovec si klidne vleze do domu, vykona svoji potrebu a v klidu se odpotaci, to cele zvladne behem dvou tri minut. I kdyby kameru nekdo online sledoval, tak ani nestihne zasahnout. Jedina vyhoda potom je, ze je diky vysokemu rozliseni perfektne poznat kdo to byl - ale co si na podobnem chudakovi vezmeme? Takze jedine co se dalo udelat, pockat si na nej a proste ho servat. Jaky to bude mit efekt netusim :(
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice


Zpět na Bezpečnost ve městě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron