Stránka 1 z 1

Litoměřičtí bezdomovci

PříspěvekNapsal: 17 bře 2016 21:13
od Llukas007
Dnes mě zaujal na deníku tento článek:
http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... 60317.html
Jistě mě zde zas plno lidí osočí, že jen kritizuji. Nicméně na tomto tématu opravdu není co chválit. Asi nejsem sám, co jsem si v poslední době všimnul rapidního nárůstu lidí bez domova a jiných individují nejen v centru města! Jak je možné, že město chvástající se cestovním ruchem, které má vyhlášku proti konzumaci alkoholu na veřejných prostranstvích, která se ale nedodržuje a její dodržování není vyžadováno nemá třeba vyhlášku zakazující žebrání v centru města? proč? Nebo jsou zapáchající obtěžující bezdomovci nyní ještě se svrabem novým cestovním lákadlem královského města?

Re: Litoměřičtí bezdomovci

PříspěvekNapsal: 17 bře 2016 22:30
od lupus
No, toto? My jsme přece -ZDRAVÝM MĚSTEM -! Je dobře,že o problémech víme, i když je neřešíme. No asi bylo lepší vyhodit 100.000,-Kč na PVC neledovou plochu, než pomoci bezdomovcům v nejtíživějším období roku.

Re: Litoměřičtí bezdomovci

PříspěvekNapsal: 18 bře 2016 00:15
od Ropovod
Proč zakazovat žebrání a smrad? Já bych je rovnou pálil, hořet budou dobře (biolíh) a vyřeší se tím i svrab. A nakonec i ten cestovní ruch by to podpořilo, když se to pojme jako náhrada geotermálu. Houmles Enerdži.

Re: Litoměřičtí bezdomovci

PříspěvekNapsal: 18 bře 2016 10:13
od vodomerka
Kde jsou bojovníci za český národ? Proč českým bezdomovcům nepomůžou? :(

Re: Litoměřičtí bezdomovci

PříspěvekNapsal: 18 bře 2016 19:17
od kočka
vodomerka píše:Kde jsou bojovníci za český národ? Proč českým bezdomovcům nepomůžou? :(
Wolfová brání svým tělem nějaký hraniční přechod, Okamura řeční, Konvička píše blog a honí brouky. Ti ostatní cvičí na Doupově a dělají psychotesty na zbrojní pasy, aby byli připraveni až to konečně přijde, tedy přijdou.

Re: Litoměřičtí bezdomovci

PříspěvekNapsal: 18 bře 2016 19:27
od Tomas.Marny
A Vy vážený pane kočko opět do Anglie??? :lol:

Re: Litoměřičtí bezdomovci

PříspěvekNapsal: 18 bře 2016 19:35
od kočka
Tomas.Marny píše:A Vy vážený pane kočko opět do Anglie??? :lol:
Nejen, protože všude je hezky. A chcete-li poznat opravdovou pohostinnost, doporučuji nějakou muslimskou zemi, nemusíte daleko, stačí Bosna.

Re: Litoměřičtí bezdomovci

PříspěvekNapsal: 06 dub 2016 20:15
od Llukas007
Tak v novém radničním zpravodaji se již dokonce o bezdomovcích okrajově píše. Hlavně o žebrajícím muži s vlčákem na Dlouhé. Prý za večer prohraje i tisícovku v automatu. Šikula! Až začne turistická sezóna, polepší si! Nebo už má naše město vyhlášku proti žebrotě?

Re: Litoměřičtí bezdomovci

PříspěvekNapsal: 07 dub 2016 11:27
od vodomerka
Vždyť to hází do automatu! Tzn. sponzoruje v Litoměřicích sport. Nebo ne? Vždyť podle radnice není na (vý)herních automatech nic špatného. :)

Re: Litoměřičtí bezdomovci

PříspěvekNapsal: 06 kvě 2017 15:03
od mirek
Dobry den, nevite prosim neco o panovi bez domova, ktery se pohybuje kolem policie na ulici Stranskeho? Je velice slusny a inteligentni, chodi upraveny, uklizi okolni ulice atd. Zajimalo by me, jestli nemate o nem nekdo vice informaci, protoze na me pusobi jako clovek, ktery by si zaslouzil pomoc. Diky moc.

Re: Litoměřičtí bezdomovci

PříspěvekNapsal: 06 kvě 2017 22:26
od LTM 1994
Nejedná se náhodou o takového dlouhovlasého pána ?Myslím ,že teď má dokonce sako :-D bratranec tam bydlí tak mu občas neco koupí neco k jídlu a prý z neho ani netahne alkohol atd ,takze se muze jednat o nej .Bohuzel jmeno zatím neznam ,ale mohu se optat

Re: Litoměřičtí bezdomovci

PříspěvekNapsal: 13 kvě 2017 12:19
od mirek
Jasne, to je on. Rikam, ze vypada velice slusne a tak by me zajimalo, jak a proc je na ulici, a zda-li by ho neslo nejakym zpusobem zaradit zpatky do prace atd.

Re: Litoměřičtí bezdomovci

PříspěvekNapsal: 09 říj 2019 18:19
od Llukas007
Tak jestli to takhle půjde dál slušný člověk se do centra města neodváží. Davy špinavých, mnohdy opilých indiviuí posedávajících celé dny na Kapucínském náměstí a po celé Dlouhé ulici. Válející se bezdomovci okolo marketů. Hlavně v okolí spodního Penny. Stále obtěžující slušné občany žebráním. Kde je třeba taková městská policie? Proč se ne tyhle jevy, které jsou již běžné nezaměří? Proč je aspoň dokola nelegitimuje a nesnaží se jim jejich konání znepříjemňovat? Nebo se čeká až se něco někomu stane?

Re: Litoměřičtí bezdomovci

PříspěvekNapsal: 10 říj 2019 07:48
od del
Nejen v centru, ale třeba takové sídliště Střed je dalším oblíbeným místem bezdomovců a dalších nepřizpůsobivých. Sedí na nově umístěných lavičkách, denně popíjejí alkohol u prodejny potravin Enapo (u Severky), dělají tam nepořádek, močí do okolní zeleně, děti jdoucí do školy a ze školy se bojí chodit okolo. Situace je horší od té doby, kdy se do sídliště přestěhovala charita a charitní šatník. Město, děkujeme.

Re: Litoměřičtí bezdomovci

PříspěvekNapsal: 11 říj 2019 06:19
od vodomerka

Re: Litoměřičtí bezdomovci

PříspěvekNapsal: 16 říj 2019 07:07
od Llukas007
Nejde o to zda je tam hřiště či není. Jde o činost MP! Jak je možné, že v pondělí ráno se halda opilců válí okolo stromu před večerkou na Dlohé ulici skoro u náměstí, konzumují veřejně alkoholické nápoje, dělají hluk a obtěžují kolemjdoucí žebrotou a nikomu to nevadí? Přeci není řešením odstranit strom?! Ale MP nikde, tedy naximálně někde u přechodu na výstavce!

Re: Litoměřičtí bezdomovci

PříspěvekNapsal: 16 říj 2019 10:31
od J. Tvrdík
op.png

Každodenní realita na Dlouhé ulici před střední a učňovskou školou.

Re: Litoměřičtí bezdomovci

PříspěvekNapsal: 17 říj 2019 10:25
od Llukas007
Tak to jich tam bylo zrovna ještě málo. V pondělí ráno ten strom nebyl skoro vidět, stejně jako zde nejsou vidět strážníci MP !!! Ty spatříte ráno na přechodu, pak někde v marketu když si jedou pro svačinu a max někde chytat v jednosměrce nebo zákazu, ale v zónách kde se vyskytují opilí bezdomomovci je neuvidíte! Holt je to tak pro ně jednoduší, jsou přeci jen v práci.