"Nepřizpůsobivý občané" u Severky

"Nepřizpůsobivý občané" u Severky

Příspěvekod Konik.HOP » 02 črc 2014 12:47

Nešlo by v rámci bezpečnosti ve vestě neco udelat se shromaždištěm cikánů u Severky před prodejnou potravin? Někdy jich tam byva i kolem 20-ti. Hluk, alkohol, odpadky, moceni vsude kolem. Vetsina z nich v okoli ani nebydli. Ze by jste v ramci sidliste poslali dite pro neco do kramu nehrozi, clovek tam za chvili bude mit obavu jit sam. Minuly tyden to vyvrcholilo rvackou, pri ktere jeden zustal lezet s krvavym oblicejem na travniku. (byla zde PCR i MP) Nebylo by mozne to misto pridat k tem kde se nesmi popijet? Nebo nešlo by ubourat ten vyvyseny zahon na kterem posedavaji, stejne neni udrzovany. MP to take ma skoro za rohem.
Uživatelský avatar
Konik.HOP
 
Příspěvky: 107
Registrován: 27 kvě 2010 13:30

Re: "Nepřizpůsobivý občané" u Severky

Příspěvekod elixdragon » 02 črc 2014 20:41

Jsem rád, že to vidí také jiní. Už jsem si myslel, že jsem jediný rasista široko daleko :twisted: proti čmoudům jsem u voleb udělal maximum - volil jsem DSSS.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: "Nepřizpůsobivý občané" u Severky

Příspěvekod PLF » 03 črc 2014 18:16

MP za rohem a státní na to kouká má to pomalu na přímo.Jak je zde popsáno jedná se o trestný čin výtržnictví a to dělá jenom PČR,ale ta poslední dobou není vůbec vidět.Jak jsem se doslech i alkohol u řidiče nechá dělat měšťáky.
PLF
 
Příspěvky: 10
Registrován: 15 lis 2010 09:59

Re: "Nepřizpůsobivý občané" u Severky

Příspěvekod del » 14 čer 2017 16:31

Ani po 3 letech od prvního příspěvku se vůbec nic nezměnilo. Poposedavají tam, popíjejí, obtěžují kolemjdoucí. Často tam jsou i v době vyučování děti, které vypadají ještě školou povinné.

Minulý týden tam měli reproduktor, vyhrávali, kluk si k tomu stříkal vodní pistolkou.
del
 
Příspěvky: 22
Registrován: 08 říj 2014 09:35

Re: "Nepřizpůsobivý občané" u Severky

Příspěvekod Kaktus » 12 lis 2019 07:12

Naši věrní nepracující se znovu ve velkém počtu opět srocují u Severky a obtěžují náctileté. Dále co je na tom pravdy, že parta tmavých mladistvých ubila mladého kluka, který zemřel v nemocnici. Dále prý vznikají nové gangy mladistvých, kteří řádí po Litoměřicích. Je-li to pravda jak to, že odpovědné orgány mlčí.
Kaktus
 
Příspěvky: 95
Registrován: 12 zář 2011 19:24


Zpět na Bezpečnost ve městě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků