Anketa potvrdila...Bíla stráň

Anketa potvrdila...Bíla stráň

Příspěvekod Konik.HOP » 06 srp 2010 13:33

Dobry den...dnes se mi dostal do ruky Radnicni zpravodaj a v nem clanek o Ankete mesta....Pominu udaj svedcici o znechuceni a rezignaci obcanu mesta nad denim v nem a soucasnym vedenim...(z 9000 tis. anketnich listku se vratilo 145)...jen nepochopim jak se na prvnim miste mohlo umistit a tedy byt nejpalcivejsim problemem mesta zastaveni zastavby v blizkosti Bile strane (vetsina lidi o podobne zameru kohosi ani nevi)...zavani to tlakem jedne zajmove skupiny a zaroven ve me vyvstavaji pochybnosti o serioznosti ankety (nevim jak vy, ja ji ve schrance nemel)...nic proti prirode, ci Bile strani, srdce mi krvaci pro kazdy strom, ktery uredni silm porazi ci opizla do plesata...jen bych rad navrhl zda by bylo mozne v ramci ochrany Bile strane zrusit tamni zahradkarskou kolinii namisto prodavani pozemku mesta po "nudlickach", ktere do budoucna bude velky problem sjednotit v pripade potreby mesta, nemluve o znepristupneni koryta potoka..."zahradkarska kolonie" vypada jak chudinske gheto z vlniteho plechu, haldy cihel a neporadku za zrezivelymi ploty....nemluve o tom ze domorodci z gheta vyvazeji odpad, ze zahrad do okolnich poli a krovisek, nebo vykuruji okolni panelove domy palenim zahradniho odpadu...nemyslim, ze neco z toho se ztotoznuje s principem ochranny jakekoliv národní přírodní památky...btw. nejsem pro vystavbu v blizkosti Bile strane, jen pokud mesto chce chranit Bilou stran at to dela komplexne a vytvori misto zahradek podel potoka prostor pro relaxaci vsech, nemusi byt vsechno jen dole u reky...myslim ze i lide ze sidliste si zaslouzi dustojne misto k relaxaci, bez toho aby se museli tahnout pres cele mesto...
Uživatelský avatar
Konik.HOP
 
Příspěvky: 107
Registrován: 27 kvě 2010 13:30

Re: Anketa potvrdila...Bíla stráň

Příspěvekod Konik.HOP » 01 zář 2010 08:01

..za skoro mesic nikdo nereagoval...cela anketa byla PODVOD organizovany cleny kolonie...
Uživatelský avatar
Konik.HOP
 
Příspěvky: 107
Registrován: 27 kvě 2010 13:30

Re: Anketa potvrdila...Bíla stráň

Příspěvekod Petr Panaš » 01 zář 2010 12:38

Anketa nebyla podvod. Mohu to tvrdit, neboť jsem se zúčastnil. Maximálně můžeme diskutovat o vypovídající hodnotě, reprezentativním vzorku atd., ale každý mohl přijít a vyjádřit se, jednání bylo veřejné a propagované. Nezúčastnit se něčeho a pak psát něco o podvodu mě přijde nefér. Toť jenom krátká glosa. Na rušení či ponechání zahrádkářské kolonie nemám vyhraněný názor, proto se vyjdřovat nebudu.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Anketa potvrdila...Bíla stráň

Příspěvekod Konik.HOP » 03 zář 2010 09:09

..pane Panasi, myslim ze i vy musite videt, ze pokud vysledky nejake ankety nadradi vystavbu na Bile strani pred dokonceni zapadniho obchvatu jedna se o nejakou totalni hovadinu...nikde jsem nevidel zverejnene zadne studie ohledne Bile strane...a pravdepodobne je krom uredniku mestskeho uradu nevidel nikdo...stale tvrdim ze tu neco zapacha...trochu jsem se po tom pidil, a nikdo nechce zastavet Bilou stran, jedna se o cca 20 m pruh pole podel stavajici cesty na jejiz druhe strane je hruza zvana zahradkarska kolonie...stale tvrdim, ze se zde nekdo snazi manipulovat s verejnym minenim, nafukujic jakousi bublinu, bez toho aby poskytl dostatek informaci..
Uživatelský avatar
Konik.HOP
 
Příspěvky: 107
Registrován: 27 kvě 2010 13:30


Zpět na Životní prostředí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron