Dětské-sportovní hřiště

Dětské-sportovní hřiště

Příspěvekod ronyk » 02 črc 2015 08:15

Nevěděl jsem, kam mám zařadit tenhle příspěvek, ale nakonec jsem se rozhodl pro tuto rubriku. Již delší dobu mi pije krev ničící činnost dětí v pubertálním věku na takzvaném dětském hřišti v Dukelské ulici. Nebudu polemizovat,kdo může za jejich chování, to je nekonečná a neřešitelná záležitost. Ale myslím si, že město by mohlo údržbě dětských hřišť věnovat větší pozornost. Stav některých zařízení přímo ohrožuje bezpečnost osob,které se tam pohybují. I když jak bylo řečeno, děti dělají co mohou, aby tomu napomohly. Myslím si, že mohu zodpovědně říci, že město věnovalo údržbě tohoto hřiště jednou a to tím, že minulý rok zaměstnanec TS vyštípal ty nejvíc poškozená plotová pole a odjel. Z druhé strany domů je takzvané pískoviště, písek je ohraničen rozbitým betonovým obrubníkem, kdysi zabezpečen dřevěnými prvky, písek je rozsypán v několika vrstvách okolo. Gumová plocha kolem prolézaček se už rozpadá, scházejí některé díly. Nevím jest-li si mám cenit odvahy maminek, které tam pustí svoje děti, spíše asi ne. No snad dojde někdy k nápravě.
Přílohy
Dukelská2.jpg
Dukelská.jpg
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Zpět na Životní prostředí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron