CŠJ kauza (lehátko)

CŠJ kauza (lehátko)

Příspěvekod Liťanda » 05 úno 2011 13:20

Dobrý den,

zde na fórum pronikly informace z centrální školní jídelny o lehátku na kterém se má v pracovní době masírovat.
Chtěla bych zeptat (odpovědné osoby) jak to vlastně doopravdy je. Jelikož se zde uvádí mnoho polopravd.
Děkuji za informace, které povedou k upřesnění.
Naposledy upravil Liťanda dne 23 úno 2011 21:48, celkově upraveno 1
Liťanda
 
Příspěvky: 9
Registrován: 18 led 2011 13:21

Re: CŠJ kauza (lehátko)

Příspěvekod winie » 05 úno 2011 13:43

psal jsem take ze to neni overena informace. takze nebudu uvadet zadne polopravdy, natoz zadna jmena ;)
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: CŠJ kauza (lehátko)

Příspěvekod Liťanda » 05 úno 2011 14:31

Odpovědnou osobou jsem nemyslela Vás, ale ředitelku, nebo zástupce ředitele centrální školní jídelny ;)
Liťanda
 
Příspěvky: 9
Registrován: 18 led 2011 13:21

Re: CŠJ kauza (lehátko)

Příspěvekod Martin Zahalka » 10 úno 2011 10:17

Mohu se Vás zeptat zda už Vám paní ředitelka ( odpovědná osoba) odpověděla?
Pokud ne, tak asi na té záležitosti ohledně lehátka a masírování něco bude že?
Martin Zahalka
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10 úno 2011 10:00

Re: CŠJ kauza (lehátko)

Příspěvekod Tomas.Marny » 13 úno 2011 12:34

Pane Zahálko asi se odpovědi nedočkáte, nějak se Liťanda nehlásí, tedy jí asi paní ředitelová neodpověděla, nebo pozvala na masáž, nebo já nevím, že by to nakonec byla pravda??? ;) :P
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: CŠJ kauza (lehátko)

Příspěvekod Liťanda » 14 úno 2011 12:49

No tak jak sami dobře vidíte, tak ještě neodpověděla a stejně pane Marný, kdybych Vám napsala cokoliv, tak stejně budete tvrdit svou, jste do toho případu zainteresovaný natolik, že Vám stoupá na hlavě zbytek vašich vlasů ;) já už totiž tuším spolu s ostatními, kdo se schovává za tou přesmyčkou. Po uveřejnění budeme všichni koukat jako z JARA :lol: 8-)
Liťanda
 
Příspěvky: 9
Registrován: 18 led 2011 13:21

Re: CŠJ kauza (lehátko)

Příspěvekod Lunardi » 14 úno 2011 13:15

Vážená paní, pane, dívko, chlapče,
Proč máte ten dojem, že všechny zajímá identita přispěvatelů tohoto fóra. Jestli je to pro vás tak důležité, přihlašte se na to oficiální Litoměřické a máte po starostech. Pan Liška umožnil a zafinancoval vznik tohoto. Díky mu za to. Howg.
Lunardi
 
Příspěvky: 34
Registrován: 15 čer 2010 17:29

Re: CŠJ kauza (lehátko)

Příspěvekod dotik » 14 úno 2011 17:38

Já myslel, že toto zmizelo s Novákem a p. Chovanečkem...ale jak vidím, tak pocit mít možnost někomu vyhrožovat osobně stále některé lidi láká :D Teda pokud to nejsou stále dokola stejní pod jiným nickem ;) Ale je krásný, když se tady říká "pane Marný", vždycky si vzpomenu na Simpsnovic bar u Vočka a telefonáty Bárta a Lízy :)
dotik
 

Re: CŠJ kauza (lehátko)

Příspěvekod m.gut » 14 úno 2011 18:23

Ale myslím si, že je velký rozdíl anonymně diskutovat nad věcmi, které nás trápí a bez důkazů zde někoho pomlouvat nebo urážet. Pan Marný zde nepředložil nic, čímž by prokázal, že si to celé nevymyslel, opět jde jen o drby, smyšlenky či "jedna paní povídala". A nejde jen o toto lehátko, ale opravdu se nedivím těm, které tady vyzýváte k reakcím, že nereagují na anonymy, na neoficiálním anonymním foru.
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57

Re: CŠJ kauza (lehátko)

Příspěvekod Martin Zahalka » 15 úno 2011 12:42

no uvidíme jak se to celé vyvine a jak to vůbec celé s centrálkou a její schopnou paní ředitelovou nakonec dopadne ... možná by rozhodně stálo za to ji nějakým způsobem kontaktovat ... vše potřebné naleznete na www.centralka.cz, možná nelehký úkol, ale pro nějakého "investigativního" novináře úplná maličkost
Martin Zahalka
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10 úno 2011 10:00

Re: CŠJ kauza (lehátko)

Příspěvekod Jirka » 15 úno 2011 13:11

Debata o lehátku je pouze zastírání problému, že se to jídlo z centrálky nedá jíst. Je to školské zařízení a jdou do něj státní dotace. Takže prioritou městských panáků by mělo být dobré a levné jídlo pro strávníky (hlavně školní mládež) a ne tvorba zisku pro městskou kasu. Zlatá Simonová.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: CŠJ kauza (lehátko)

Příspěvekod elixdragon » 15 úno 2011 17:38

Jirko, tak se Simonkou jste mě tedy rozštípal jako suchý dříví a to se budu smát ještě večer, za to děkuji :mrgreen: :lol: :mrgreen: jen se zeptejte těch, kteří byly na radnici za vlády pí. Simonové. A mimochodem nebyla to Simonová, která vedla centrálku, ale zástupce ředitelky! Simonová totiž měla vlohy pro něco úplně jiného :lol:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: CŠJ kauza (lehátko)

Příspěvekod elixdragon » 15 úno 2011 17:41

Mám námět na reportáž!!!
Prosím Dotika, jako jediného novináře mezi námi, aby se za nás za všechny, zkusil zajít podívat přímo do centrálky a udělal rozhovor s ředitelkou, co Vy na to? :?:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: CŠJ kauza (lehátko)

Příspěvekod Tomas.Marny » 15 úno 2011 22:09

Liťanda píše:No tak jak sami dobře vidíte, tak ještě neodpověděla a stejně pane Marný, kdybych Vám napsala cokoliv, tak stejně budete tvrdit svou, jste do toho případu zainteresovaný natolik, že Vám stoupá na hlavě zbytek vašich vlasů ;) já už totiž tuším spolu s ostatními, kdo se schovává za tou přesmyčkou. Po uveřejnění budeme všichni koukat jako z JARA :lol: 8-)

Dobrého večera přeji všem,
přiznám se, že jsem očekával jakousi odpověď od paní ředitelky v tom smyslu, že buď mám já pravdu a nebo že bude vše popřeno a já jsem lhář, nic z toho se však nastalo, v tuto chvíli samosebou očekávám spršku vyjádření spousty přátel paní ředitelky, že na fóru nehodlá s nikým diskutovat a s " anonymem" už vůbec ne :P :P :P ale já opravdu nejsem žádný anonym i když byla některými zpochybněna má identita . Chápu že mnozí nejbližší přátelé paní ředitelky jsou rozhořčeni :twisted: ale pravda je jen a pouze na mé straně a ona to samosebou ví, věřte mi nebo ne, vím o honu na mojí osobu pochopitelně od té chvíle kdy jí paní ředitelka vyřknula, vím o všem co se kolem mé osoby děje, vím jak někteří usilovně pátrají kdo že tedy opravdu jsem, ale všechny ujišťuji, že jsem tím, kým jsem, nepátrejte, nenaslouchejte různým "expertům" IT, mé jméno je pravé a je lehce dohledatelné na třeba facebooku a jiných sitích.
Paní nebo panu ;) Liťanda jen mohu vzkázat, nechť nemá starost o mou kštici, protože je opravdu ve velice uspokojivém stavu, o tom se nakonec můžete přesvědčit na již zmíněné siti.
Co jsem zde napsal,je pravda, pro dokreslení, až přijde příhodná doba, zveřejním i obrázky k danému tématu.
S pozdravem
Tomáš Marný
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: CŠJ kauza (lehátko)

Příspěvekod Jirka » 16 úno 2011 09:46

Pro elixdragon.
Nevím kdo "skutečně" vedl centrálku když se to jídlo z ní dalo jíst a cena ušla. Ale jako ředitelka byla uvedena paní Simonová. Když máte takové informace, tak nám prozraďte kdo tedy skutečně tu centrálku vede a jak je to s tím lehátkem. Nebo je to všechno jinak?
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: CŠJ kauza (lehátko)

Příspěvekod elixdragon » 16 úno 2011 17:32

Nechápu, proč bych měl mít spojitost s nějakým lehátkem, já jsem odepisoval ve věci pí. Simonové ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: CŠJ kauza (lehátko)

Příspěvekod Martin Zahalka » 18 úno 2011 14:43

jen si myslím, že pokud se prokáže, že se celá tato kauza zakládá na pravdě, byť by paní ředitelka jednala v dobrém úmyslu nebo z nerozumu popř. z jakého si rozmaru , tak by se k tomu měla minimálně vyjádřit..... pakliže to však pravda rozhodně je měla by určitě zvážit své další setrvání ve funkci, popř. by měla být městem odvolána
Martin Zahalka
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10 úno 2011 10:00


Zpět na Školství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron