Gymnázium Josefa Jungmanna

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod jimi brown herrer » 04 úno 2011 23:14

Todle je fakt tragédie. Těmdle lidem jde o jedno, a nezastaví se před ničim. :/
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod babča » 04 úno 2011 23:20

Někde jsem to opravdu četla, ale bohužel si nevzpomínám kde. :oops: Tahle situace litoměřickému gymplu vůbec nenahrává.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod jimi brown herrer » 04 úno 2011 23:21

Mě by to teda ani ve snu nenapadlo..

PS: Neví nebo nemá někdo nějaký chronologický seznam toho, kde už Bulasová působila?

aktualizace: možná zde http://www.litomericko24.cz/aktualne/3-skolstvi/505-na-litomickem-gymnaziu-zaal-boj
Naposledy upravil jimi brown herrer dne 04 úno 2011 23:24, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod Stanislav Hylán » 04 úno 2011 23:24

Bohužel je to tak. Jak je vidět ze včerejšího jednání zástupců kraje s nespokojenými pedagogy, kdy jakákoli diskuse nebyla přípustná, tak určitá politická skupina si je jistá, že může všechno. Hezky to vyjádřil jeden můj známý: dneska není totalita jedné strana, dneska je totalita vládnoucích stran. A proto je třeba pedagogy, kteří na situaci ve škole upozornili, podpořit.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod Stanislav Hylán » 04 úno 2011 23:25

Pro babču: kraj naše gymnázium nezruší. Ne kvůli tradici, ale kvůli Evičce.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod babča » 04 úno 2011 23:26

Bohužel, v tomhle případě jde o peníze, které na školství nejsou. Oni rozhodnou od stolu, jim je to jedno. Je nezajímá nic, pouze čísla. Ředitelku si dosadí taky znovu, už jednou to udělali, tak co jim bude bránit v tom, aby to udělali podruhé.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod jimi brown herrer » 04 úno 2011 23:29

Mně už skoro přijde, že nejlepší by bylo si při těch jednáních na sebe nechat připevnit nahrávací zařízení, aby to byl celorepublikový průser. Myslel sem, že čssd si toho v ltm užila až až.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod Stanislav Hylán » 04 úno 2011 23:41

Mít nahrávku, ze včerejší "diskuse" dle p. Koudy - zástupce hejtmanky a radního za ČSSD, to by se asi média pobavila. A my též. To by byl námět pro Reportéry ČT.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod Petr » 05 úno 2011 09:37

jimi brown herrer píše:Ona není odborová organizace, jako odborová organizace. Tadle byla založena právě kvůli chování Bulasové. Není to nějaký levičácký vzdor. Už jen to, že v této organizaci jsou jedni z nejlepších učitelů, co pamatuju, o nečem svědčí. Bohužel s Vámi asi souhlasím v tom, že snad ''pomohou'' až volby, ale k čemu? Lidé už by měli konečně vypráskat socany i tu pseudopravicovou pakáž někam do zapomnění.



Naprosto s Vámi souhlasím, že se jedná o učitele, kterých si i já vážím. Že založili odbory - to museli být opravdu zahnáni do kouta. K tomu čekání na změnu do voleb jsem také skeptický. To by nesměla vyhrát ČSSD ani ODS. Jejich společné vládnuti na kraji i v Litoměřicích tento stav rozhodně nevylepší a jánabráchismus pokvete dál...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod Llukas007 » 07 úno 2011 14:40

Stanislav Hylán píše:Mít nahrávku, ze včerejší "diskuse" dle p. Koudy - zástupce hejtmanky a radního za ČSSD, to by se asi média pobavila. A my též. To by byl námět pro Reportéry ČT.


Nahrávka díky bohu existuje a po jejím vyslechnutí jsem doslova šokován! Již delší dobu jsem šokován tím, kdo vede gymnázium. Nyní jsem naprosto otřesen a šokován tím kdo vede kraj!!!! NAPROSTÁ TOTALITA !!!! HANBA VŠEM Z KRAJE !!!!!
http://www.facebook.com/pages/Podpora-Z ... 5203622689
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod jimi brown herrer » 07 úno 2011 16:08

Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod winie » 07 úno 2011 20:37

tak tohle je ovsem velmi cenny material. doufam ze uz byl preposlan do medii, protoze takove chovani? Dobre to tam nazval jeden z kantoru, tohle uz neni politika ale kamaradcoft, navic nektere vyrazy "radnich" jsou opravdu vykvetem naroda :roll: no fuj!
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod babča » 07 úno 2011 20:59

Proslovy zástupců kraje mně připomínají slavný "Miloušův projev". :cry:
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod dotik » 07 úno 2011 21:16

Sice to je trochu OT...ale možná už mi někteří dnes věří, jak těžký je boj s touto "druhou" partou v ČSSD. Přesně tihle "sociální demokraté" kazí práci těch normálních sociálních demokratů...kteří si zaslouží žít a pracovat a nebo i snášet vaši kritiku...i když je pravičáci nemusíte mít rádi :D

Na ně platí toto: Víte, jaký je rozdíl mezi DEMOKRACIÍ a SOCIÁLNÍ DEMOKRACIÍ? Nee? Asi jako mezi TÁBOREM a KONCENTRAČNÍM TÁBOREM...
dotik
 

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod Petr » 08 úno 2011 07:58

dotik píše:Sice to je trochu OT...ale možná už mi někteří dnes věří, jak těžký je boj s touto "druhou" partou v ČSSD. Přesně tihle "sociální demokraté" kazí práci těch normálních sociálních demokratů...kteří si zaslouží žít a pracovat a nebo i snášet vaši kritiku...i když je pravičáci nemusíte mít rádi :D

Na ně platí toto: Víte, jaký je rozdíl mezi DEMOKRACIÍ a SOCIÁLNÍ DEMOKRACIÍ? Nee? Asi jako mezi TÁBOREM a KONCENTRAČNÍM TÁBOREM...


Dotiku, akorát kdo jsou ti "normální" sociální demokraté? Ta druhá parta jistě tvrdí, že oni. Problém je v tom, že to volič nerozlišuje. Pokud si to nedokážete vyřídit, padá hanba na všechny. To platí i pro ostatní, ať je to odeesák, komunista... Ale k věci. Ty nahrávky přesně vypovídají o aroganci moci. Papaláši dostali za úkol potvrdit ředitelku ve funkci a přesně posoudružsky vyčinit všem kverulantům, které viní ze současných problémů školy. Nezbývá, než je exemplárně potrestat pro výstrahu ostatním a paní ředitelku veřejně podpořit v jejich netradičních manažerských metodách ;) Zdá se, že to v hlavách mnohých funkcionářů pořád je...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod dotik » 08 úno 2011 10:29

Petře souhlas...má se to vyřešit interně. Kdo ale má exemplárně tyhle experty potrestat? Teď zlikvidovali nenáviděného Bendu, Paroubka...místo nich si tam dosadili Fišeru...ten bude skákat jak mu řeknou (Benda, Paroubek neskákali...) ...když se tomu chce člověk demokraticky bránit a nabere lidi do organizace, aby nemusel skákat podle toho, co současné vedení požaduje (a třeba schvalovat Bulasovou na ředitelku gymplu), tak je to zase špatně...jediná možnost, jak toto vyřešit, je zmobilizovat síly a všichni - včetně sociálních demokratů v Litoměřicích (mimochodem ve volbách posílili :) takže až tak špatný nebudou) - musí v dalších krajských volbách zvolit někoho jiného...já za sebe mám rozhodnuto...
dotik
 

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod metalak » 08 úno 2011 14:42

Já jsem myslel, že je Bulasová členkou ČSSD v Roudnice, ale asi není.

viz.: http://ustecko.socdem.cz/nasi-lide/su2470/su2560
metalak
 
Příspěvky: 13
Registrován: 01 úno 2011 23:34

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod dotik » 08 úno 2011 15:40

Řadovou členkou asi bude, ale pustila všechny funkce...co to znamená, ať si každý přebere
http://www.litomericko24.cz/aktualne/2- ... odstoupila
dotik
 

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod metalak » 08 úno 2011 15:55

Tak to na té sobotní fámě asi něco bude ;) .
metalak
 
Příspěvky: 13
Registrován: 01 úno 2011 23:34

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod Jirka » 16 úno 2011 09:51

Nějak nám ta diskuse usnula. Na rozdíl od litoměřických hlavounů ty lovosické hlavy už jednají a svůj gympl nehodlají svěřit soudružce Bulasové. I když jsou ze stejné strany zatím vypadají normálně. S těmi dámami by měl dotik dělat rozhovory.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

PředchozíDalší

Zpět na Školství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron