Školky Litoměřice

Školky Litoměřice

Příspěvekod del » 30 kvě 2016 14:18

Dobrý den,

zajímalo by mě, zda si někdo povšiml chování organizace Mateřská škola Litoměřice (tedy té, která zaštiťuje všechny státní školky ve městě) k rodičům dětí, přesněji velmi špatnou komunikaci s nimi a zda se tato situace zlepší. Jedná se o letošní přijímací řízení, které proběhlo koncem března. Informace o počtu volných míst v jednotlivých školkách se objevily na stránkách MŠ až v průběhu prvního dne přijímání dětí, nikoli alespoň s krátkých předstihem, aby mohli rodiče zvážit, kam své dítě přihlásí (kterou školku uvedou jako první).

Seznamy přijatých dětí byly zveřejněny na webu školky pozdě večer jeden den před vypršením 30-denní lhůty, po několika dnech seznam zmizel.

Rodiče přihlášených dětí neobdrželi písemné rozhodnutí o přijetí dítěte dodnes (ověřeno v mém okolí u několika rodičů), pokud školka tento dokument nezasílá, mohla jej alespoň připravit k vyzvednutí (aby ušetřili na poštovném). Nejsou zveřejněny žádné informace pro rodiče, např. zda a kdy se bude konat schůzka rodičů nově nastupujících dětí (informace ohledně placení, pobytu dětí apod.).

Toto jednání velmi připomíná aroganci ve smyslu, že rodiče školku potřebují a ta si k nim může dovolit vše.
del
 
Příspěvky: 17
Registrován: 08 říj 2014 09:35

Zpět na Školství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník