Technické hry 2014

Technické hry 2014

Příspěvekod jiri.rudolf » 18 říj 2014 15:43

Všechny zveme na první Technické hry 2014 do KD v Litoměřicích.
V pondělí 20. 10. 2014 se od 9:00 do 17:00 ve hlavním sále KD utkají šestičlenné týmy žáků 2. stupně základních škol z okresu Litoměřice. V rámci mezinárodní spolupráce se zúčastní jeden tým zahraničního partnera. Solaris Förderzentrum für Jugend und Umwelt gGmbH Sachsen (FZU) Chemnitz. První ročník Technických her chce založit tradici doposud nerealizovaného typu soutěžního klání žáků ZŠ v technických disciplínách. Touto soutěží chceme probudit zájem o tvořivost a kreativitu v technice, ukázat, že technika může být ne jen zdrojem poučení ale i zábavou. Hlavním cílem je popularizace vědy a techniky mezi žáky ZŠ a nabídka využití činnosti TKML pro výuku přírodovědných a technických předmětů na ZŠ.
Projekt TH je realizován po záštitou hejtmana Ústeckého kraje pana Oldřicha Bubeníčka a podpořen z grantu Volný čas Ústeckého kraje a města Litoměřice. Dále pak celou řadou subjektů, především z Česko Německého fondu soudržnosti a dalších, které zde níže uvádím.
Ústecký kraj – grant: Dotační program Volný čas 2014 38000 Kč
Město Litoměřice – grant: Školy a školská zařízení 10000 Kč
Balkancar cz – finanční příspěvek 10000 Kč
VOŠ obalové techniky a SŠ Štětí, technická podpora
DDM Rozmarýn Litoměřice, metodická a technická podpora
Česko Německý fond budoucnosti 50000 Kč
Poděkování patří též firmám, které podpořily tuto akci jiným způsobem. Firma GEOG Litoměřice, STENA Drahobuz, Arch. služby Z. Rudolf, Radek Smejkal-ArrowCredit Litoměřice. S dalšími firmami ještě jednáme a máme příslib podpory celého projektu Technického klubu.
Zvláštní poděkování též patří městu Litoměřice za odpuštění nájmu za prostory KD.
Zveme všechny příznivce techniky, ale i ostaní občany města jak děti, tak dospěláky. Přijďte podpořit týmy z Litoměřic. Vstup je otevřen pro všechny zájemce.

Bc. Jiří Rudolf, vedoucí TKML
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Technické hry 2014

Příspěvekod jiri.rudolf » 31 říj 2014 20:50

Technické hry 2014 máme za sebou a vše dopadlo podle plánu. Je potřeba poděkovat všem, kteří se na přípravě a průběhu celé akce podíleli. Na tomto odkaze se můžete ve zkratce podívat na místo činu.
https://www.youtube.com/watch?v=LQxLHifPHVo#t=12
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Technické hry 2014

Příspěvekod Llukas007 » 31 říj 2014 21:39

Tak tomu říkám zábava. Před volbama na starostu nakydat co nejvíc špíny pro osobní zájmy a po volbách ho blahořečit za slíbené dotace pro svůj projekt! Zavidím Vám Vaši páteř. Je více než ohebná! :lol: Jinak mi chybí komentáře ke koalicím ANO+KSČM a slabý žaludek pana Birnera na zmíněné koalice. Děkuji
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Technické hry 2014

Příspěvekod jiri.rudolf » 01 lis 2014 10:13

Vážený pane bylo by dobré především pro Vás, vrátit se zpět do školy a naučit se číst a chápat text. Pokud by jste toho byl schopen, tak nenajdete nikde to, že bych na starostu něco "kydal". Starosta byl jediný člověk, který projekt TK od začátku podporoval, ale to neznamená, že bych nemohl poukazovat na některé nepravosti, třeba v oblasti rozdělování veřejných financí na aktivity dětí. Pokud by jste měl dostatek sebereflexe a méně fanatizmu, tak by pro Vás bylo zcela zřejmé, že Technický klub není žádný můj projekt v mém osobním zájmu ale projekt, který umožňuje dětem z Litoměřic a okolí věnovat se technickým zájmovým aktivitám. Také by jste byl schopen z textu pochopit, že děkuji všem, kdo se o realizaci TH zasloužil a nikoho neblahořečím.Je potřeba poděkovat všem, kteří se na přípravě a průběhu celé akce podíleli. Pokud máte k vašemu tvrzení nějaký důkaz, tak sem s ním. Ono je velice jednoduché dělat chytráka, když jste schován za anonimní přezdívku, to si můžete plkat co Vás napadne. Již jednou jsem Vás zde vyzval, napište co děláte pro děti v Litoměřicích, jak přispíváte osobně k tomu, aby město bylo lepší pro všechny a ne jen pro Vás. Proč jste se nepřišel podívat do kulturáku na TH? Tam by jste viděl ty osobní zájmy a ten "můj" projekt.
A ještě něco k těm dotacím. Město přispělo částkou 10000Kč z programu Volný čas dětí na základě podané žádosti o grant. Dále pak odpustilo DDM Rozmarýn /jako i jiným suběktům/ nájem za KD. Ovšem podstatno část financí jsme získali od KÚ, Česko-Německého fondu soudržnosti, firem: Balkacar, GEOG, ArowKredit, Stena, VOŠ a SŠ Štětí a dalších i soukromých subjektů. Vás jsem mezi nimi nikde nazaznamenal.
Zdá se Vám, že celou tuto práci dělám z osobního zájmu a z prospěšných důvodů? Možná na Vás bude platit jedno rčení. "Podle sebe, soudím tebe". Rád bych se pletl.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Technické hry 2014

Příspěvekod Llukas007 » 01 lis 2014 22:24

jiri.rudolf píše:Vážený pane bylo by dobré především pro Vás, vrátit se zpět do školy a naučit se číst a chápat text. Pokud by jste toho byl schopen, tak nenajdete nikde to, že bych na starostu něco "kydal". Starosta byl jediný člověk, který projekt TK od začátku podporoval, ale to neznamená, že bych nemohl poukazovat na některé nepravosti, třeba v oblasti rozdělování veřejných financí na aktivity dětí. Pokud by jste měl dostatek sebereflexe a méně fanatizmu, tak by pro Vás bylo zcela zřejmé, že Technický klub není žádný můj projekt v mém osobním zájmu ale projekt, který umožňuje dětem z Litoměřic a okolí věnovat se technickým zájmovým aktivitám. Také by jste byl schopen z textu pochopit, že děkuji všem, kdo se o realizaci TH zasloužil a nikoho neblahořečím.Je potřeba poděkovat všem, kteří se na přípravě a průběhu celé akce podíleli. Pokud máte k vašemu tvrzení nějaký důkaz, tak sem s ním. Ono je velice jednoduché dělat chytráka, když jste schován za anonimní přezdívku, to si můžete plkat co Vás napadne. Již jednou jsem Vás zde vyzval, napište co děláte pro děti v Litoměřicích, jak přispíváte osobně k tomu, aby město bylo lepší pro všechny a ne jen pro Vás. Proč jste se nepřišel podívat do kulturáku na TH? Tam by jste viděl ty osobní zájmy a ten "můj" projekt.
A ještě něco k těm dotacím. Město přispělo částkou 10000Kč z programu Volný čas dětí na základě podané žádosti o grant. Dále pak odpustilo DDM Rozmarýn /jako i jiným suběktům/ nájem za KD. Ovšem podstatno část financí jsme získali od KÚ, Česko-Německého fondu soudržnosti, firem: Balkacar, GEOG, ArowKredit, Stena, VOŠ a SŠ Štětí a dalších i soukromých subjektů. Vás jsem mezi nimi nikde nazaznamenal.
Zdá se Vám, že celou tuto práci dělám z osobního zájmu a z prospěšných důvodů? Možná na Vás bude platit jedno rčení. "Podle sebe, soudím tebe". Rád bych se pletl.


Ok. Vaší radu beru. Pokud ovšem nastoupíte se mnou do základní školy a naučíte se psát. Jelikož zde čtu rady, že se jako anonimní pisatel mám naučit číst. Prosím naučte se pravopis a naučte se psát! Děkuji za chytré rady. Váš ANO-NYM! anonim, nebo anonYm?
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Technické hry 2014

Příspěvekod jiri.rudolf » 01 lis 2014 22:37

Je vidět, že již nemáte žádné argumenty a tak poukazujete na chybu v pravopisu. Co se dá jiného od Vás čekat. Je vidět, že každá debata s Vámi je opravdu jen mrháním času. Jak říkal můj otec " s hlupákem se není možno domluvit".
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Technické hry 2014

Příspěvekod Llukas007 » 02 lis 2014 07:29

Já o školní docházće první nezačal. :lol: Tím pádem s příslovím o hlupákovi naprosto souhlasím! :lol:
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Technické hry 2014

Příspěvekod jiri.rudolf » 02 lis 2014 09:29

To jsem rád, že jste se v tom přísloví poznal. :D
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58


Zpět na Školství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron