otázky na velitele MP

otázky na velitele MP

Příspěvekod rebel56 » 01 lis 2012 13:46

Dobrý den, měl bych otázku na pana ,,velitele" městských strážníků. Jestlipak MP měří každému stejným metrem a nebo je tu opět někdo kdo je výše než ti ostatní? Byl jsem svědkem když strážníci pokutovali jakousi mladou ženu za to, že zastavila své auto za značkou zákaz zastavení v pekařské ulici naproti MěÚ. Tato žena se hájila tím, že má za rohem zubaře a měla akutní bolesti zubů. Nic platné a pokutu musela zaplatit. Potud vše v pořádku. QA Tak se ptám jak je možné, že na tom samém místě dnes a denně stojí a parkuje luxusní Audi nebo Porsche a NIC se neděje. Hlídka Mp tudy projíždí několikrát denně a vše je v pohodě.
Další postřeh je z ulice Kubínova, kde parkují auta naprosto běžně na chodníku a ještě za žlutou plnou čárou. Opět je vše v pořádku?
Jak je možné, že v našem městě je dvojí metr??????
Další věc která mne zajímá, je jestli by se nedalo ušetřit pokud by městská parkoviště a parkovací lístky kontroloval jeden městem pověřený ...třeba ...důchodce který by vysílačkou přivolal hlídku s ,,botičkama" a nemuseli by to dělat strážníci za cca 22 000 měsíčně. Podotýkám, že to není žádná závist k jejich platům....jen si myslím, že i zde by e dalo ušetřit. Ještě si pamatuji jak kdysi chodil po městě JEDEN člověk v jakési šedivé uniformě tzv. šeďous...a stačil vše ohlídat. ?ožná by stálo za to se zamyslet kde se dají najít reservy
děkuji panu veliteli za odpověď
rebel56
 
Příspěvky: 20
Registrován: 01 lis 2012 13:10

Re: otázky na velitele MP

Příspěvekod rebel56 » 05 lis 2012 14:59

Dnes byl normální pracovní den....a odpověď nikde....tak ještě počkám, zřejmě toho pan velitel má hodně
rebel56
 
Příspěvky: 20
Registrován: 01 lis 2012 13:10

Re: otázky na velitele MP

Příspěvekod Veselý » 05 lis 2012 15:10

No to bude patrně tím, že na toto fórum nechodí ani velitel MP ani nikdo z vedení litoměřické radnice. Patrně nejlepší bude mu napsat přímo na pracovní mail.
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: otázky na velitele MP

Příspěvekod rebel56 » 06 lis 2012 14:20

Proč by vedení města i MP nemělo chodit na veřejné forum,aby se nedalo cokoli zamést????
rebel56
 
Příspěvky: 20
Registrován: 01 lis 2012 13:10

Re: otázky na velitele MP

Příspěvekod worwan » 06 lis 2012 19:39

proč by mělo vedení města potažmo MP projíždět v prac.době nějaká privátní fóra? :?: :?: :?:
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: otázky na velitele MP

Příspěvekod Stanislav Hylán » 06 lis 2012 20:29

Pokud oficiální forum nefunguje resp. od jisté doby ho opustila valná většina diskutujících, pak by rozhodně jako zdroj informací od občanů pro pracovníky města, MP i zastupitele mělo být "soukromé" čili toto fungující litoměřické forum. A jak známo, forum je z jejich strany sledované celkem slušně. Třeba i v pracovní době, což v tomto případě nepovažuji za smrtelný hřích. Naopak.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: otázky na velitele MP

Příspěvekod Veselý » 06 lis 2012 21:39

Ale pokud se na tomto fóru občas objeví lži a polopravdy od dopisovatelů, což se bohužel stává, těm seriozním dopisovatelům se to moc nelíbí a přestanou ho sledovat. Ve svém okolí pár takových lidí již znám. Osobně si myslím, že si nemusíme dělat iluze o tom, že vedení radnice nebo MP kvalitu své práce měří kladnými ohlasy na tomto fóru. V žádném případě. Dokonce jsem přesvědčen, že většina těchto lidí sem skutečně ani nechodí.....
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: otázky na velitele MP

Příspěvekod elixdragon » 06 lis 2012 21:40

Ale oni sem "chodí" jen neodpovídají, jsou to šedivé myšky, kteří se bojí konfrontace.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: otázky na velitele MP

Příspěvekod Veselý » 06 lis 2012 21:44

Možná je to naše přání. Ale skutečnost je jiná. Proč by si měli kazit náladu čtením příspěvků? Dle mého sem chodí jen mizivé procento politiků a lidí spjatých s radnicí.
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: otázky na velitele MP

Příspěvekod Stanislav Hylán » 06 lis 2012 21:50

Ať tak či tak, je to pro ně určitý zdroj informací. Samozřejmě, že dopisovatelé skrytí pod nickem často píší tak, že kdyby se měli podepsat,tak by ani nehlesli. Ale na druhou stranu, ne vždy to musí být z jejich strany bláboly... Nicméně, v některých případech zamrzí, že nikdo z radnice svůj názor nevyjádří...
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: otázky na velitele MP

Příspěvekod Petr » 07 lis 2012 07:51

Já si myslím, že někteří z "kompetentních" tady svůj názor vyjadřují, ale v anonymitě tak, aby nebyla zřejmá jejich totožnost. Prostě až na několik výjimek jde o anonymní fórum a docela chápu některé až nechutně napadané lidi, že nereagují. Přesto jsem přesvědčen, že tito oslovení fórum navštěvují, ale nemají zájem (odvahu, sílu, snahu...) reagovat. Jsou to často normální lidé, kteří třeba jen nechtějí eskalovat nenávist vůči své osobě za něco, co třeba vůbec nemohou ovlivnit. Jak by asi reagovali ti nejhrubší kritici, být na jejich pozici? Každý si může odpovědět sám... ;)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: otázky na velitele MP

Příspěvekod Vladislav Liška » 07 lis 2012 10:55

I přesto, že se ke mne doneslo, že zaměstnanci mají zákaz (minimálně někteří) se vyjadřovat, tak pohledem do Google Analytics (kam se může mrknout každý), je jasné, že sem chodí a pravděpodobně se zde i vyjadřují. Díky jim za to.

Na spousty podnětů odsud je reagováno a řešeno a to i MP. To že zde nikdo nechce komunikovat oficiálně, je způsobeno neochotou nést za svoje slova zodpovědnost, případně možností být za svoje názory potrestán vedením. Je jasné, že na neslušné anonymy nemá smysl reagovat, ale je nesmysl nereagovat na anonymy vůbec. Na veřejných zasedáních zastupitelstva je možno také anonymně pokládat otázky a nikdo mě u toho nelegitimuje. Problém je tedy jednoznačně ve vedení a zastupitelích - čím méně je lidé mohou kontrolovat, čím méně se toho dozví, tím lépe se skrývají lumpárny a nebo nekompetentnost. Mějte to na paměti u dalších voleb.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: otázky na velitele MP

Příspěvekod Veselý » 08 lis 2012 10:26

Určitě máte v něčem pane Liško pravdu. Já to ale z části vidím jinak. Být regionálním politikem, který nekrade a myslí to skutečně dobře s obyvatelstvem /nevím zda takový regionální polititk vůbec existuje... / a přesto by se o mé osobě na tomto fóru anonymně lhalo a uráželo to moji osobu, věřte že moji jedinou obranou bude přestat chodit na toto fórum. Protože i když budu mít snahu své postoje a kroky vysvětlit, pod závěsem anonymity budou na moji osobu stejně probíhat negativa stále dál. Nemám ani stejný názor na anonymitu při veřejných zastupitelstvech. Pokud si musíte vzít slovo, postavit se a říci svůj názor přímo těm, kterých se koná a i když neřeknete své jméno, je to něco naprosto odlišného od anonymity na tomto fóru. Zde můžeme všichni bez odpovědnosti lhát a pomlouvat - všechny a všechno.
Tím se ale vůbec nechci o tomto fóru vyjadřovat špatně. Naopak ho vítám. V mnohých oblastech je to pro mě zdroj informací. Jen si myslím, že větší část regionálních politiků sem prostě nechodí.
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: otázky na velitele MP

Příspěvekod rebel56 » 09 lis 2012 13:52

Dobrý den všem diskutujícím a díky za to i když diskuze sklouzla někam kam můj dotaz na velitele MP nesměřoval. To, že není ochoten chodit na veřejné diskusní forum také svědčí o morálce zmíněného pána. Nemyslím si, že bych ve svén dotazu byl vulgární, urážel bych někoho, byl sprostý atd....tak jsem přesvědčen, že by to stálo za odpověď. Mimochodem, ony dopravní přestupky které jsem popsal se vesele dějí dále...mohu doložit fotografiemi. Ale copak jsme tu od toho abychom suplovali městskou policii? Neměla by dělat svou práci svědomitě????
Onenčlánek který jsem tu napsal jsem poslal i na oficiální stránky MP...uvidíme co bude
rebel56
 
Příspěvky: 20
Registrován: 01 lis 2012 13:10

Re: otázky na velitele MP

Příspěvekod Stanislav Hylán » 09 lis 2012 14:52

Dejte vědět, jaká byla reakce.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: otázky na velitele MP

Příspěvekod rebel56 » 20 lis 2012 14:27

Pane Hylán, reakce zástupce velitele MP byla taková, že se nejprve zastal strážníků, že je plně v jejich kompetenci jak který přestupek posoudí ( takže zákon tu platí zase jen podle toho jak chce strážník ) poté mi klade otázku co udělalo vedení města pro to,aby se v Kubínově ulici dalo parkovat ( což samozřejmě není můj problem ) a poté se diví kde jsem vzal informaci o platu strážníků když on to neví dodnes kolik berou ( i já mám nějaké známé a i u MP ). Naprosto opoměl parkování v Pekařské ulici....možná proto, že tam parkuje někdo vlivný??? Porsch a Audi......tak nevím opět co si myslet..prostě zákon tu platí pouze pro jednoho.....
rebel56
 
Příspěvky: 20
Registrován: 01 lis 2012 13:10

Re: otázky na velitele MP

Příspěvekod Stanislav Hylán » 20 lis 2012 22:15

Díky za info. Parkování v Pekařské znám z téměř každodenní vlastní zkušenosti.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22


Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků