PARKUJI KDE CHCI...

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Calib » 24 říj 2010 21:30

Stání vozidla na trávě na Střeleckém ostrově u přistaviště "Porta Bohemica" - přestupek řešen na místě s přestupcem (řidičem vozidla). Náprava zjednána. Poprosil bych v případě zjištění nějakého přestupku informovat (např. telefonicky) Mě Policii pro urychlení vyřízení zjištěného přestupku.

Hrubiško Dušan
Městská Policie Litoměřice
Hrubiško Dušan
Uživatelský avatar
Calib
 
Příspěvky: 40
Registrován: 24 kvě 2010 18:57

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Vladislav Liška » 24 říj 2010 21:41

Dekuji za informaci a ochotu. Mam z toho pocit, ze ne nad vsim MP mavne rukou. Coz je dobre.

Myslim, ze problem je v tom, ze nikdo nechce nikoho udavat aby nebyl oznacen za udavace. Coz plne chapu a mam stejny pocit.
Pokud by vam mel kazdy telefonovat vsechny prestupky, tak se z toho zblaznite :( Chapu, ze je vas malo a nemuzete byt vsude a z meho pohledu PCR vam nijak nepomuze.
Bylo by mozne spis nastinit jakou mate strategii a priority? Mohlo by to pusobit i preventivne.

Diky
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Llukas007 » 25 říj 2010 07:38

:lol: :lol: :lol: Zajímalo by mě jak se taková loď zásobuje. Neříkejte někdo, že věříte tomu, že to zboží někdo tahá po cyklostezce třeba na rudliku?! :lol: :lol: :lol: Ty auta tam jezdej pořád a mnohdy i po několika. Tráva netráva, cyklostezka necykloztezka!!!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Tomas.Marny » 25 říj 2010 14:00

Další příklad lidské bezohlednosti a jak jinak než v Revoluční od potoka...
Co na to velitel MP pan Králík???
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod jimi brown herrer » 25 říj 2010 16:36

Bravo! ;) Tak je vidět, že MP opravdu sleduje toto téma. Tak snad bude návštěvnost ze strany MP pravidelná a hlídky budou kontrolovat častěji zmiňovaná místa.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Tomas.Marny » 25 říj 2010 20:36

A další borec, velké auto žádný mozek...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Stanislav Hylán » 25 říj 2010 20:42

Kdepak to je a kdo nám tam parkuje? :D :D
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod rajnoha » 25 říj 2010 20:46

Auto pana Nováka. Ale to jistě zaparkovala osoba blízká, to on přece nikdy! Na rohu Jezuitské a Dlouhé zase odpoledne stálo BMW s prominentním číslem na invalidech, samozřejmě bez kartičky. Pánové policisté, co takhle měřit všem stejným metrem? Pana Nováka se není třeba bát.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Tomas.Marny » 26 říj 2010 08:18

Dnes stejné místo, stejný vůz stejná arogance.
Stejný přístup MP.... :evil:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Llukas007 » 26 říj 2010 09:06

To vypadá na Revoluční, co? Asi se bojej dát botičku nebo odtáhnout aby z toho nebyl rasově motivovaný útok! :lol:
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Calib » 26 říj 2010 09:19

Na vozidlo stojící na trávě v ul. Revoluční (jak je na poslední foto) byla umístěna "botička". Řidič - přestupce bude řádně řešen za tento hrubý přestupek. Omlouvám se že jsem neodpověděl dříve, ale měl jsem na Mě Policii exkurzi dětí ze základní školy a musel jsem se jim věnovat.

Hrubiško Dušan
Městská Policie Litoměřice
Hrubiško Dušan
Uživatelský avatar
Calib
 
Příspěvky: 40
Registrován: 24 kvě 2010 18:57

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Vladislav Liška » 26 říj 2010 09:27

Calib, super diky. Jak za reseni tak, za ty deti :) Mnohdy by spise exkurzi potrebovali rodice, kteri jim rozhodne nejdou vzdy prikladem - treba denodennim parkovanim na trave a vjezd do zakazu ke skolce ve Stranskeho :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod subform » 26 říj 2010 10:33

že by konečně začalo něco fungovat???????? :D :D Jinak super přístup ze strany městské policie.... myslím že to zaslouží pochvalu. Jen tak dále......
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod jimi brown herrer » 26 říj 2010 14:08

To snad ani nemůže bejt normální člověk, ne? Neumim si ani přesně přestavit, kde to v tý Revoluční je. Ale to už je fakt moc.

Díky MP ;)
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Stanislav Hylán » 26 říj 2010 16:46

Podle předešlých fotek, tam chlapec stál už od minulého dne...
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod jimi brown herrer » 26 říj 2010 21:46

Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod danchezz » 27 říj 2010 10:14

Mily Jimmi, jestli vam vadi, jak je zaparkovana ta zelena Vectra...Tak doufam, ze nikdy neuvidite, jak ja stojim napr. u Sparu, kdyz je dostatek mista. Asi by Vas trefil slak :shock: . Vzdy se snazim se strefit tak, aby byla bila parkovaci cara pod kouli vozidla. A musim rict, ze od te doby, co tak parkuji, jsem nemusel nechat lakovat dvere nebo blatnik.

Jinak parkovaci situace v Litomericich neni zas tak hrozna, abychom se museli rozcilovat a hledat mouchy tam, kde nejsou ;) . Myslim, ze obcane jinych mest by byli radi, kdyby nasli parkovaci misto tak rychle, jako je to mozne v Litomericich.
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."
danchezz
 
Příspěvky: 4
Registrován: 27 říj 2010 09:47

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Mirus » 27 říj 2010 11:37

danchezz píše:Mily Jimmi, jestli vam vadi, jak je zaparkovana ta zelena Vectra...Tak doufam, ze nikdy neuvidite, jak ja stojim napr. u Sparu, kdyz je dostatek mista. Asi by Vas trefil slak :shock: . Vzdy se snazim se strefit tak, aby byla bila parkovaci cara pod kouli vozidla. A musim rict, ze od te doby, co tak parkuji, jsem nemusel nechat lakovat dvere nebo blatnik.

Jinak parkovaci situace v Litomericich neni zas tak hrozna, abychom se museli rozcilovat a hledat mouchy tam, kde nejsou ;) . Myslim, ze obcane jinych mest by byli radi, kdyby nasli parkovaci misto tak rychle, jako je to mozne v Litomericich.



Tak tak, mas pravdu, takhle by mel uvazovat kazdy radoby fotoreporter nez neco zverejni....

THANX danchezz :-)
Mirus
 
Příspěvky: 14
Registrován: 27 říj 2010 11:34

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Vladislav Liška » 27 říj 2010 11:48

To je samozrejme nesmysl. Pokud mi vadi, ze mi nekdo odre dvere (vadi) tak proste zaparkuji jinde, tak abych neomezoval ostatni a neporusoval predpisy. Stejne tak treba i u Intersparu se da parkovat inteligentne. Protoze mi taky vadi, kdyz mi nekdo s vohnilym favoritem dverma narazi do mych, tak ze tam je dira, a jeste mi 150 kilova panimama narvanejma taskama div neurazi zrcatko, tak proste parkuji na druhym konci parkoviste, kde nikdo nestoji a tam neni duvod stat jako debil pres dve parkovaci mista.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod elixdragon » 27 říj 2010 13:11

Hledal jsem delší dobu tu správnou odpověď pro pána s koulí, ale pane Liška Vy jste borec ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

PředchozíDalší

Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 návštevníků