PARKUJI KDE CHCI...

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod winie » 01 srp 2011 22:14

protoze mistni MP se ted nejvic bude zabivat tim jak z nas vyrazit co nejvetsi prachy na pokutach za 52 km/h za znackou zacatku mesta :x
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod elixdragon » 01 srp 2011 23:03

Městskou policii jsem viděl naposled měřit tak před cca 2 až 3 lety a to pod Agipem u vjezdu do kasáren u cedule podle mě neměří to by bylo praštěný. Jinak často měří spíše státní policie v civilní bílé octávce RZ myslím 1L1 0056 často u hotelu Helena na výjezdu z LTM, potom u hřbitova směrem na Žitenice a pak v neposlední řadě u CŠJ u parku na té rovince je tam 30 a taky u stadionu na rovince kolem garáží. Taky stojí v Zimoři směr Úštěk a to celkem často. Pak jsem je viděl i zde: http://www.mapy.cz/s/1wbG krásně zašitý :D
Omlouvám se za OT.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod winie » 02 srp 2011 07:49

jo to jo, ale narazel jsem na zmenu silnicniho zakona. ted ma MP pravomoc merit rychlost bez oznaceni.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Lucca » 02 srp 2011 09:13

elixdragon píše:Městskou policii jsem viděl naposled měřit tak před cca 2 až 3 lety a to pod Agipem u vjezdu do kasáren u cedule podle mě neměří to by bylo praštěný. Jinak často měří spíše státní policie v civilní bílé octávce RZ myslím 1L1 0056 často u hotelu Helena na výjezdu z LTM, potom u hřbitova směrem na Žitenice a pak v neposlední řadě u CŠJ u parku na té rovince je tam 30 a taky u stadionu na rovince kolem garáží. Taky stojí v Zimoři směr Úštěk a to celkem často. Pak jsem je viděl i zde: http://www.mapy.cz/s/1wbG krásně zašitý :D
Omlouvám se za OT.


1L2 ;)))
Lucca
 
Příspěvky: 14
Registrován: 31 led 2011 15:56

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod elixdragon » 02 srp 2011 15:51

Tak jsem se seknul jen kousek :)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod jimi brown herrer » 11 srp 2011 13:35

Obrázek
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod jimi brown herrer » 18 srp 2011 15:02

Obrázek
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod ronyk » 22 srp 2011 08:24

Anketa:
Žlutá čára znamená:
1.Zaparkuj a jdi.
2.Policie se stává neviditelnou.
3.Při mé neúčinnosti mě smažte!
Znáte mne.jpg
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Lukino » 22 srp 2011 10:12

Nechci se nikoho zastávat sám tam neparkuji, mě těch několik kroků přes parkoviště nezabije, ale když tam můžou parkovat benga, když si jdou pro sváču, proč ne normální člověk co si jde taky pro sváču?
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod jimi brown herrer » 22 srp 2011 13:32

Nikdo tam nemůže parkovat..
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Lukino » 22 srp 2011 14:03

Nemůže, ale parkuje :lol:
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod elixdragon » 22 srp 2011 15:02

Á romové pobrali dávky, tak zajeli nakoupit do Kauflandu - ochotný taxikář jim auto přistaví až k prdeli (samozřejmě také na zákazu zastavení) kdepak pracují, že berou tolik peněz na tak velké nákupy a taxika přistaveného až k zadku? Chtěl bych napsat co si o tomto typu "člověka" myslím, ale chci se vyvarovat trestného činu :evil:

Obrázek
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Lukino » 26 lis 2011 17:02

Kam z hlídaného parkoviště za A. Muchy zmizely kamery? :shock:
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod elixdragon » 28 lis 2011 15:21

Že by čokočechové :mrgreen:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod litoweb » 25 pro 2011 21:33

Me by zajimalo, pokud je dotycny na fotce zachycen "jako prase" zda toto muze byt reseno zpetne nebo to proste nic neznamena, stejne jako kdyz na svoji videokameru natocim trestny cin ale nejsem clen policie takze to nemuze slouzit jako dukaz, jak jsem nedavno docetl v novinach :roll:
litoweb
 
Příspěvky: 90
Registrován: 25 pro 2011 20:45

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod jachcitaxi » 26 pro 2011 06:08

litoweb píše:Me by zajimalo, pokud je dotycny na fotce zachycen "jako prase" zda toto muze byt reseno zpetne nebo to proste nic neznamena, stejne jako kdyz na svoji videokameru natocim trestny cin ale nejsem clen policie takze to nemuze slouzit jako dukaz, jak jsem nedavno docetl v novinach :roll:




Dobrý den,
mohu s klidným svědomím napsat, že takto kolikrát musím také zastavit ale max. na 30vteřin či nezbytně nutnou dobu. Pokud přijedu pro zákazníka a On stojí u vchodu, horko těžko na parkovišti Kauflandu najdete nejbližší volné místo pro naložení a vyložení nákupu. Pokud bych zákazníkovi řekl do telefonu ať si prosím zajede s košíkem do čtvrté řady z prava nejlépe pak 10 místo od předu... bude mě určitě těžko hledat a bude akorát naštvaný.
S tímto se potýkáme i u Interspáru kde je žlutý pruh a nesmí se zde stát...
Jistě by byla dobrá věc kdy každý již zmiňovaný market (Kaufland, Interspar) nechal vytvořit či rezervoval jedno místo k parkování hned na naproti hlavnímu vchodu pro Taxislužbu či jiné zásobování. Nemuseli bychom pak jiným řidičům překážet v průjezdu tímto jednosměrným pruhem (Kaufland).

(s tímto faktem se potýká i zásobování obchůdků v Kauflandu a bezpečnostní služba převážejíci tržby)...


Pavel Vyletěl
taxislužba
jachcitaxi
 
Příspěvky: 7
Registrován: 09 lis 2011 00:26

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod elixdragon » 26 pro 2011 11:33

U Intersparu a Kauflandu Vám nikdo pokutu nedá - jste na soukromým pozemku a to, že je tam zákaz zastavení je jen proto, aby se z parkování nestala divočina. U Alberta je zákaz parkování mimo otevírací dobu - když je Albert zavřenej, tak je parkoviště plné, je to to samé.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Axe » 26 pro 2011 21:13

elixdragon píše:U Intersparu a Kauflandu Vám nikdo pokutu nedá - jste na soukromým pozemku a to, že je tam zákaz zastavení je jen proto, aby se z parkování nestala divočina. U Alberta je zákaz parkování mimo otevírací dobu - když je Albert zavřenej, tak je parkoviště plné, je to to samé.


Nemate pravdu, kolego. Tzv. silnicni zakon upravuje provoz na verejnych pozemnich komunikacich. Bez ohledu na to, jestli je komunikace umistena na soukromem - obecnim - statnim nebo jinak. Dulezity je fakt ze se jedna o komunikaci - ve smyslu zakona - verejne pristupnou!

Tak pozor aby jste si pri pripadnem jednani s PCR ci MP nenabehl!

:o
Uživatelský avatar
Axe
 
Příspěvky: 37
Registrován: 19 čer 2010 10:34

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod elixdragon » 26 pro 2011 23:30

Já jsem nepsal, že tam parkuji, psal jsem, že se v Litoměřicích nestalo, nebo aspoň co vím já, aby někdo dostal pokutu na soukromém pozemku před Kauflandem, nebo Intersparem. Policie ČR a MP Litoměřic nad tím zavírá oči, což je všeobecně známo.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Tomas.Marny » 15 led 2012 20:36

Dobrý večer, dnes jsem narazil na parkovišti za kulturákem na ignoranta, kterému díky jeho vozu asi patří svět, nebo aspoň všechna parkovací místa ve městě a dokonce i ta vyhražená...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

PředchozíDalší

Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron