PARKUJI KDE CHCI...

PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Tomas.Marny » 31 črc 2010 07:49

Dobrý den,
před chvílí jsem si byl koupit noviny a nevěřil jsem vlastním očím kde ještě lidé dokáží zaparkovat...
Toto auto tam stojí od včerejší noci, co dělá králíkova garda?
Chápu že každý občas zaparkujeme ne vždy dobře, ale tohle je obyčejné ignorantství a duševní nedostatečnost onoho řidiče :evil:
Fotky byly pořízeny před vchodem do Družby v Pokraticích.
Naposledy upravil Tomas.Marny dne 31 črc 2010 14:34, celkově upraveno 1
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Honzalt » 31 črc 2010 11:16

Mazák....Kdepak to je?
Honzalt
 
Příspěvky: 60
Registrován: 21 kvě 2010 13:50

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Tomáš Komárek » 31 črc 2010 12:12

Jojo, toho jsem tam viděl taky :)

Králíkova garda toto neřeší :) Oni si radši najdou jednodušší oběť :-)
Tomáš Komárek
 
Příspěvky: 30
Registrován: 14 čer 2010 16:56

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod UfounVesmirny » 01 srp 2010 09:28

Honzalt píše:Mazák....Kdepak to je?

Vedle vchodu do restaurace Druzba.
Uživatelský avatar
UfounVesmirny
 
Příspěvky: 17
Registrován: 23 črc 2010 23:44

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Axe » 07 srp 2010 09:45

Přátelé, fotit, fotit, fotit !!! A zveřejňovat.

Viz dnes:

viewtopic.php?f=12&t=76
Uživatelský avatar
Axe
 
Příspěvky: 37
Registrován: 19 čer 2010 10:34

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod obcanLT » 21 srp 2010 19:05

Jednodušší je přece vybírat pokuty na náměstí....tam se nemusí namáhat s hledáním přestupků
obcanLT
 
Příspěvky: 5
Registrován: 21 srp 2010 18:58

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Tomas.Marny » 03 říj 2010 09:23

Dobrý den,
dnes při ranní procházce jsem byl opět rozezlen sobeckostí některých řidičů, posuďte sami...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Tomas.Marny » 10 říj 2010 07:36

Dobrý den,
tak sobeckost tohoto řidiče nezná hranic!
Již minule parkoval na tom samém místě jako kus vepřového, ale tentokrát to "zvládl ještě lépe" :evil:
Co dělá králíkova garda? Proč nezajede na to místo a neudělí řidiči nějaké rozřešení, proč machrují jen ve středu města, mimochodem, na toto místo jezdí denně, kontrolují, zda se v Revoluční neděje něco nepřístojného naší menšině ze strany majority, ale podívat se za roh, na to je asi nikdo neinstruoval, nebo jsou jen líní?
Obrázky byly pořízeny v Revoluční od potoka.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Vladislav Liška » 10 říj 2010 07:54

Oni toho moc nedelaji ani v centru, obcas mam problemy zaparkovat, protoze na placenych mistech je plno aut bez karticek. Proste kdyz do Timeoutu tak jedine autem a co nejbliz, co na tom, ze tam jsou nejake znacky a ostatni si to poctive plati. Kdyby to straznici dvakrat denne obesli, tak jim nestaci karticky a mestska kasa se plni. Otazka je, zda tohle musi a ma nutne delat jen MP. Je zajimave, ze reseni parkovani a reseni MP ma v programu jen Strana zelenych, aspon co jsem cetl v letacich.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Tomas.Marny » 10 říj 2010 08:13

Chápu že parkování ve městě ať je to ve středu města, nebo na sídlištích je mnohdy problém, ale vždy by jsme měli zůstat lidmi...
Já rád parkuji za pivovarem, je to hlídané kamerou, jsou tam závory a ještě se mi nestalo, že by nebylo místo a od centra to je kousíček, ale nepochopím lidi, kteří své auto postaví klidně na zelenou plochu s takovými mám skutečný problém.
Je to z jejich strany jen a pouze sobectví, kdyby takto jednali všichni, tak zrušíme zelené plochy a naděláme všude parkoviště, to přece ale nejde, jen opravdu nerozumím MP a tomu jejich veliteli ( jen doufám že po volbách i tento člověk bude odejít a bude nahrazen někým schopnějším) MP si kasají trika tam, kde to je jednoduché, zde mají jasný důkaz, s datumem, časem a místem, to jen kdyby to nemohli najít:-)
Doufám, že až se vymění velitel, první co bude, nechá udělat testy na drogy v krvi u svých strážníků,( jen některých, nechci paušalizovat) a po nočních směnách z pátku na sobotu a ze soboty na neděli, dechové zkoušky a opět u některých... Vím o čem mluvím, to není pomluva... Leda že by někteří přestali brát drogy i v práci a někteří by přestali chlastat o víkendových nočních...
Ale to jsem odbočil.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Lukino » 10 říj 2010 09:32

Vladislav Liška píše:Oni toho moc nedelaji ani v centru, obcas mam problemy zaparkovat, protoze na placenych mistech je plno aut bez karticek. Proste kdyz do Timeoutu tak jedine autem a co nejbliz, co na tom, ze tam jsou nejake znacky a ostatni si to poctive plati. Kdyby to straznici dvakrat denne obesli, tak jim nestaci karticky a mestska kasa se plni. Otazka je, zda tohle musi a ma nutne delat jen MP. Je zajimave, ze reseni parkovani a reseni MP ma v programu jen Strana zelenych, aspon co jsem cetl v letacich.

Mohu se podělit o zkušenosti z Plzně. Začal jsem tam studovat, takže tam trávím většinu týdne a když potkáte zaparkované auto tam, kde nemá stát, zaručeně si všimnete i "nálepky" od MP na okýnku řidiče. Minule jsem potkal strážníka na jakési dvoukolce, který tam objel parkoviště, na "pitomým resérvé pro taxíky" stálo auto, a strážník hned vypisoval lísteček. Pak jel do další ulice, atd...
Chtělo by to jen trošku aktivity ze strany MP a věřím, že spousta lidí se toto odnaučí..
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Vladislav Liška » 10 říj 2010 09:47

pred chvili jsem sel nasi ulici, osm z sestnacti aut nema parkovaci karticku. Na konci ulice stoji auto MP a posadka se kocha vyhledem - chapu, svitilo slunicko. Nad Jezuitskymi schody stavaji pomerne casto. Proste pohoda.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Tomas.Marny » 10 říj 2010 10:16

Vladislav Liška píše:pred chvili jsem sel nasi ulici, osm z sestnacti aut nema parkovaci karticku. Na konci ulice stoji auto MP a posadka se kocha vyhledem - chapu, svitilo slunicko. Nad Jezuitskymi schody stavaji pomerne casto. Proste pohoda.

A to je přesně o tom, o čem jsme psal výše, jakého máme velitele MP, tací jsou její strážníci a takový je výkon jejich služby.
Je na čase vyvětrat a to řádně a bez skrupulí.
Nabízí se otázka, k čemu je placena taková MP když nedělá co má a jen si vozí zadky o víkendech, nebo tlachá s kamarády a rozváží kamarádky, není na čase dojít k jasnému řezu? Buď vyměnit velitele a co nejrychleji nastolit pořádek a řád, komu se to nebude zamlouvat, odchod na pracák, nebo ji zcela zrušit ( žili jsme bez ní, obejdeme se bez ní i do budoucna) A ušetřené finance nadělit policii státní v Ltm na zvýšený výkon služby.
Pokud bude mít stále pan Králík vysoko nastláno a jistotu místa snad až do penze, pokud nebude nikdo z radnice po něm tvrdě vyžadovat řádný výkon služby MP, budou se tyto scény hnijících strážníků v autě a nic nedělající neustále opakovat a my si tu můžeme jen mezi sebou stěžovat, nechci platit strážníky ze svých peněz včetně jejich velitele za nic nedělání!!!
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod jimi brown herrer » 10 říj 2010 12:04

Naprostý souhlas. Nechápu od čeho je MP, když si v pátek (a kdykoli jindy) večer vozí příslušníci své zadky v autech. MP by měla být v ulicích. Jedno auto by mělo jezdit popřípadě být připraveno na služebně k okamžitému zákroku. Ale když pak před stojíte před desperádem a před nim stojí 3 hlídky MP, několik policistů a uvnitř se nic neděje, tak nevím. MP by měla mít vytipována místa. Hlídka by měla přijet, zaparkovat svůj vůz a obcházet. V případě nějaké nečekané situace to bude mít do auta 4 minuty (2, když poběží). Každá hlídka MP muže mít určitý úsek. Ale k čemu je, když je na ulici prostě nepotkáte a jediné, co umí, je vozit se po městě.

Nedávno sem jel ulicí Dlouhá. Přede mnou hlídka MP. Asi tak 4-5 vozů bylo zaparkováno šikmo a ne, tak jak je značeno. Chápu, že se to dá považovat za buzeraci, ale některé stály i na žlutých pruzích, a vážně pochybuji, že tam měly, co dělat. Tam, jak parkuje vláček se pánové otočili a já s nadějí, jako spolujezdec, koukal, jestli to pojedou řešit. Zastavili u Salvaguardy. Měl jsem zrovna cestu do domova důchodců, kde jsem jen vyhodil nějaké věci pro prababičku. Hned sme odjížděli a stejné auto právě zastavilo u služebny MP pod domovem důchodců. Chlapci vystupovali a vytahovali si nějaké tašky.

Zajímalo by mě, kam jezdí, proč tam jezdí, co dělají přes den, kolik najedou kilometrů. MP je od toho, aby chodila a byla vidět. Nevíte někdo, jestli máte právo se dotázat příslušníka MP, jestli má třeba pauzu, nebo co zrovna teď dělá, že stojí před supermarketem?

Doplnění:

Obrázek Do auta nastupuje mladá žena. Po nastoupení telefonuje.
Obrázek Klasika.
Obrázek První auto z předchozí fotografie, které tímto způsobem zaparkování možná ani nedovoluje tomu druhému zaparkovat normálně.

Obrázek 3 auto z druhé fotografie.
Obrázek Z auta vystoupila žena a šla do protější sámošky.
Obrázek Rooseveltova - Fügnerova. Každý den to samé, někdy horší.
Obrázek Žižkova - Fügnerova. Městské úklidové auto ani nemůže vyjet, tak pokračuje po chodníku. Nic se neděje. Neskutečný paradox. Protože o pár desítek metrů dál vpravo MP dáva botičky autům, když mají kolo za bílou čárou. Bílou čárou je rozdělen chodník. Parkuje se tam šikmo a půlka chodníku slouží pro auta, půlka pro chodce (NIKDO TAM NIKDY NECHODÍ). Je to chodník naproti zastupitelství.
Obrázek Rooseveltova - Fügnerova večer.
Obrázek Rooseveltova - Fügnerova večer. Pohled k večerce Lenka (ke kinu).
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod jimi brown herrer » 12 říj 2010 19:54

Tak a máme tu další díl Parkování v Litoměřicích. Už mě to nebavilo nahrávat na fórum a zahlcovat ho, takže sem si založil účet na googlu. Prosím:
http://picasaweb.google.com/brownherrer
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Tomas.Marny » 12 říj 2010 20:17

Na Googlu dobrý, jen bych řekl že je to tam dosti anonymní, já bych řekl že zde je to více trefné, protože spousta lidí určitě některé hříšníky zná...
Jinak, jedna z fotek jak tam stojí vozy MP, bych řekl s jistotou, že jedno z těch aut tam bylo dokonce umyto, což je samo o sobě zajímavé a ten pán co tam tak důkladně luxuje svůj vůz je jeden ze strážníků MP (jméno znám).
Já bych se opravdu přikláněl k tomu, aby všichni hříšníci byly zvěčněni zde na našem fóru, ale to je samosebou jen na Vás.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Vladislav Liška » 12 říj 2010 20:23

Souhlasim, rekl bych, ze MP to zde i cte, protoze po me nedelni stiznosti na parkovani a flakani se strazniku u Jezuitskych schodu, se dnes v te ulici boticky najednou zazrakem udelovaly :) Ja chapu, ze MP nemuze byt proste vsude, ale pokud se misto prace flakaji, tak jako pardon, musi pocitat s tim, ze lidi to proste vidi, a cim vice lidi nad tim nemavne rukou, tak tim lepe a tim rychleji to snad povede k naprave. Zadny soukromy zamestnavatel nenecha sve zamestnance flakat. Tak proc by tak melo cinit mesto?
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod jimi brown herrer » 12 říj 2010 20:45

Tak já budu pravidelně házet příspěvky s odkazem na jednotlivé album (nebo fotky) :). Stejně sem s tím počítal. Na google by se rychle zapomnělo.

Jinak dneska sem se docela coural po městě, což je zjevné z časů, kdy byly fotky vyfoceny. A nepotkal sem ani jednoho strážníka. Ani na náměstí, kde sem byl asi hodinu. Proč nepotkávám policisty, jak pendlují okolo náměstí a přilehlých ulic a koukají, co se děje? Kde teda sou, když ne v centru města? Připomíná mi to situaci v Praze, kde se před volbami nedávají botičky, aby se moc neprudili potenciální voliči. Asi zkusím přístě MP zavolat, a počkám si, jestli dorazí. Zatím s nimi mám ale jen negativní zkušenosti. Vždycky, když sem našel psa, tak sem jim ho musel odvíst pod nos. Popřípadě mi strážník řek, že takhle se teď psi venčí. Tak už sem asi moc starej no. Sorry za offtopic (asi by to chtělo samostatný téma MP).
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod Tomas.Marny » 13 říj 2010 15:04

tak vážení, člověk s tímto autem je hodně, ale hodně otrlý, nebo má hodně dobré kontakty na MP, protože jeho parkování je příklad do učebnic jak kašlat na vyhlášky a jak kašlat na životní prostředí, včetně lidí kolem sebe.
Jeho auto parkuje v podstatě denně na stejném místě, tedy buď z části, nebo mnohdy zcela na zeleni.
Určitě toto fórum strážníci a velitel MP čtou, ale nic nedělají, proč asi že?
No uvidíme po volbách jestli se ledy hnou........
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: PARKUJI KDE CHCI...

Příspěvekod elixdragon » 13 říj 2010 15:46

jimi brown herrer píše:Tak a máme tu další díl Parkování v Litoměřicích. Už mě to nebavilo nahrávat na fórum a zahlcovat ho, takže sem si založil účet na googlu. Prosím:
http://picasaweb.google.com/brownherrer


Toho žigula se značkou 4U8 2106 znám, parkuje v A.Muchy a parkuje tam ještě jednu skořápku této značky a pak se můžeme divit, že není kam zaparkovat, když má jeden člověk dvě auta.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Další

Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron