Parkoviste?

Parkoviste?

Příspěvekod winie » 12 dub 2012 12:09

Dlouho jsem premyslel co nam to roste v nerudove ulici a hle, ze by parkoviste pro chladka a tinteru? jaky chory mozek z mesta to tam povolil? vzdyt to zmensilo vozovku o polovinu! dopravni situace ve meste se cim dal vic zhorsuje. Je na case vymenit dopravniho architekta, za nekoho s mene antidopravnim myslenim.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Parkoviste?

Příspěvekod Vassago » 12 dub 2012 14:59

Přesně kvůli tomu jsem chtěl napsat. To vyplodil zase nějaký kridiot (copyright O.Neff ;) ).
Ta šířka silnice vzhledem k tomu, že tam jezdí autobus je zcela nedostatečná. Jasně že tu bude zase někdo argumentovat, že normy to splňuje, ale to ještě neznamená že je to dobře. Každopádně budou muset na každé straně dát značku zákazu zastavení, ale HLAVNĚ také pěkný kus před a po začátku parkoviště :!: .
Takže vyzývám odpovědné, v době kdy se s tím dá ještě něco dělat. Zmenšete šířku parkoviště, auta se tam v pohodě vejdou i tak. :!:
Co se to se stále děje s odborem co má tohle na starosti. To vám nestačí polovina zku..ých kruháčů, to jedete pořád dál. Fakt nechápu za co berete peníze :twisted: :roll:
Uživatelský avatar
Vassago
 
Příspěvky: 54
Registrován: 02 čer 2010 09:19

Re: Parkoviste?

Příspěvekod elixdragon » 12 dub 2012 17:06

A nenapadlo vás také to, že ulice bude po úpravě jednosměrná?
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Parkoviste?

Příspěvekod winie » 12 dub 2012 18:07

no to hlavne doufam, ze nenapadlo nikoho z projektantů :shock: vadi mi utraceni penez za parkoviste pro firmu, navic spojene se zaborem komunikace. pritom je treba budovat parkoviste v jinych lokalitach.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Parkoviste?

Příspěvekod Vassago » 12 dub 2012 21:13

elixdragon píše:A nenapadlo vás také to, že ulice bude po úpravě jednosměrná?

To mne opravdu nenapadlo. Tohle je jediná ulice, která je ještě vcelku v pohodě průjezdná a výrazně zkracuje cestu přes město z východu na západ a opačně. No potěš koště. :( Všude samej kruháč a jednosměrka. :oops:
Uživatelský avatar
Vassago
 
Příspěvky: 54
Registrován: 02 čer 2010 09:19

Re: Parkoviste?

Příspěvekod anonymys » 12 dub 2012 22:07

no co, tak město vydá software, který si nainstalujeme do GPSky a ten nás Litoměřicema bude provázet. Já už teď mám problém vyznat se v jednosměrkách v lokalitě Roosweltova, Sládkova, atd... Akorát nevím co budu dřív sledovat, zda výmoly na silnicích nebo GPS.

Asi to je jen test z jejich strany, kolik toho my občané sneseme. Nezná někdo konkrétní jména těch blbců co to mají na starosti ať je tady neurážíme v globálu?
A myslím tím jména z odboru dopravy, nechci jména všech blbců na radnici, na to si můžu vytisknout jejich telefonní seznam z webu.

Prej tyhle kraviny vymejšlí nějaký tlustý prase co se snad nevejde ani za volant ( :?: proto možná ty kruháče a jednosměrky :?: )
anonymys
 
Příspěvky: 92
Registrován: 09 čer 2010 21:27

Re: Parkoviste?

Příspěvekod Pátková » 12 dub 2012 22:29

Taky si myslím, že tam žádná jednosměrka nebyla zapotřebí. Je to plýtvání penězi a komplikace pro řidiče.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37

Re: Parkoviste?

Příspěvekod winie » 10 kvě 2012 14:09

tak uz to zacina. parkoviste dokonceno a urceno pro soukromou firmu - na verejne komunikaci bez jejiho adekvatniho rozsireni. Kdyz uz nekdo tuto prasarnu povolil, tak prosim aspon dodelejte odpovidajici zmeny mistni upravy jako jsou zakazy stani u geosu a chladka a tintery. Takto je ta ulice pri nejlepsi vuli velmi spatne prujezdna. uz se tesim na volby - zapomente na muj hlas stavajici garnituro :x
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Parkoviste?

Příspěvekod Petr » 10 kvě 2012 15:49

A já si bláhově myslel, že tam bude jednosměrka... Tady už asi obchvat od nového mostu na Českou Lípu snad nebude - parkoviště má přednost. Aspoň tam teď bude od dopravy klid.
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Parkoviste?

Příspěvekod Pátková » 11 kvě 2012 22:29

Mně to připadá, že nevíme co s penězi! Anebo "malá domů" zaštítěno zaklínadlem o Evropské unii.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37

Re: Parkoviste?

Příspěvekod winie » 13 kvě 2012 20:10

tohle nebylo financovano z fondu. respektive marne patram po tom z jakeho OP by to mohlo být financováno aby EU dotaci poskytla. Nehlede na to, ze v miste stavby nebyla a neni infotabule o projektu, ktera je povinnou soucasti projektů financovanych ze SF.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Parkoviste?

Příspěvekod winie » 08 lis 2012 10:57

kdy uz mesto konecne vyresi spatnou dopravní situaci v nerudove ulici. Kdyz uz si nekdo prosadil udelat z casti komunikace parkoviste a tim ji o tretinu zuzit, tak by nebylo od veci dát na protilehlou stranu silnice zakaz zastaveni aspon v useku podel parkoviste. Nedavno jsem byl svedkem totálního ucpání silnice, protože nekdo zaparkoval auto u Geosu a následně meli ridici velký problém. Dokonce i autobus, který tudy jezdí se tam sotva vešel. Takze prosim odborníky z odboru dopravy, aby začali urychleně konat. Situace v tomto miste je opravdu velmi spatna
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Parkoviste?

Příspěvekod babča » 09 lis 2012 17:59

Ten, kdo tohle parkoviště povolil, by zasloužil pár přes hubu. Silnici již tak úzkou ještě zužuje plot okolo vyhořelého bývalého Legata. Chodník žádný, takže se v tom úzkém prostoru ještě pohybují chodci. Nebude dlouho trvat a někoho tam srazí. Pak se tahle zhovadilost teprve začne řešit. Nevím, na co ho vybudovali, když po většinu času zeje prázdnotou.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Parkoviste?

Příspěvekod Llukas007 » 09 lis 2012 19:35

Ono u Legata to bohužel není jediné místo v Litoměřicích za které by si někdo zasloužil jak píšete "přes ústa" Takovou křižovatku Švermova, Mrázova, Michalovická by nevymyslel snad ani žák zvláštní školy! Jsem jen zvědav, kdy tam dojde k nějaké vážné nehodě. Realizace této křižovatky v této podobě se rovná obecnému ohrožení.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Parkoviste?

Příspěvekod maco » 09 lis 2012 20:27

Pane Llukas007, máte pravdu s tou křižovatkou Švermova, Mrázova, Michalovická. Absolutně souhlasím! Velice špatně se z Michalovické zabočuje do Mrázovky. Jen mi řekněte, jak by jste jí ale vymyslel, resp. jak by jste vymyslel dopravní provoz na tomto místě vy?
maco
 
Příspěvky: 8
Registrován: 30 črc 2011 15:17

Re: Parkoviste?

Příspěvekod Llukas007 » 09 lis 2012 21:11

Takže ještě jednou ke zmíněnému průseru zvaný "křižovatka". Tak zaprvé ještě hůře se vyjížďí z ulice Švermova směrem ke starým mrazírnám i na druhou stranu směr město, kde je navíc "vtipně" umístěn přechod pro chodce! Nejen, že řidič musí sledovat nepřehlednou křižovatku, ale i chodce který vletí znenadání na přechod metr od odbočky. Zrcadlo z ulice Michalovická je rovněž umístěno nevhodně. Za druhé! Na tomto místě bylo a je dostatek místa pro přehledný kruhový objezd, jen ubrat desetimetrové zbytečné chodníky. Za třetí: Ze směru od mrazíren jsou řidiči parkující na parkovišti před stadionem nuceni couvat do zatáčky a navíc znovu na nevhodně umístěný přechod pro chodce ihned za zatáčkou! I při dodržení 50tikilometrové rychlosti je zázrakem pro řidiče neznajícího litoměřické abnormality zastavit včas! Zkrátka normálně uvažující člověk by přechod pro chodce za zatáčku neumístil a ani ho tam jako řidič neočekával. Vítejte v dopravním chaosu zvaném Litoměřice!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Parkoviste?

Příspěvekod Desty » 10 lis 2012 09:21

A všimli jste si někdy chaosu na úžasném kruháku Topolčianská x Čechova - ten směrem k nemocnici?
Jednak je dost malý, ti co jedou ze shora - jedou skoro rovně - tak nač přibrzdit - když jede vlak, tak to je pěkná kolonka a kruháč zasekaný, že neprojede nikdo - to že se těm panelům ve středu nevyhne kamion je jasné, ale už i autobusáci i některá větší OA to taky neřeší....
Ale myslím, že nejhorší je to pro RZP - minule jsem byla svědkem - zacpaný kruháč, houkající sanitka, červená na přejezdu :-( Nechtěla bych být nikým v sanitce :-(
Desty
 
Příspěvky: 33
Registrován: 01 říj 2010 10:46

Re: Parkoviste?

Příspěvekod maco » 10 lis 2012 22:00

...nedá mi to! Pane Llukas007, vy jste prvotřídní odborník. Vás je škoda.
maco
 
Příspěvky: 8
Registrován: 30 črc 2011 15:17


Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron