Botičky ve Werichově ulici

Botičky ve Werichově ulici

Příspěvekod Milada » 15 bře 2012 09:38

Právě jsem byla svědkem nazouvání botiček Městskou policií ve Werichově ulici. Léta tady parkujeme stále stejně a přiznávám, že ne docela podle předpisů. Proč se ale najednou Městská policie probudila a rozdává botičky??? To je nějaké nařízení města??? Navíc nedala botičky všem "hříšníkům"!!! Na sídlištích, kde je přeplněno, navíc konkrétně zde parkují lidé, kteří chodí ke Katovně k lékařům - to už je úplná katastrofa!!!
A ještě jedna věc: když jsem se dotázala na Městském úřadě, jestli si jako podnikatel můžu zaplatit parkovací místo, byla jsem odmítnuta. Ve Werichově ulici to prostě nejde. Město nepotřebuje peníze??
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Botičky ve Werichově ulici

Příspěvekod Llukas007 » 15 bře 2012 13:58

Buďte ráda, že jste byla odmítnuta. Akorát jste ušetřila, protože byste stejně nezaparkovala. Jen na Vašem placeném místě by stálo cizí auto s botičkou, což by Váš problém zaparkovat stejně moc neřešilo. A navíc, proč by nebotičkovali na sídlištích? Je to přeci snadný přivýdělek do městské kasy.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Botičky ve Werichově ulici

Příspěvekod winie » 17 bře 2012 20:27

podnikatel si muze zaplatit parkovaci misto pouze u svoji provozovny. jinak boticky na sidlistich docela chapu. pokud by horelo, tak hasice, nebo lidi z dotycneho domu asi moc zajimat nebude, ze takhle parkujete uz dlouho a do ted to nikomu nevadilo.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Botičky ve Werichově ulici

Příspěvekod litoweb » 18 bře 2012 08:45

Bydlim v Usti ac rodak litomericky a to samy je u nas taky, kazdy parkuje jako debil s prominutim, ale policie to neresi, pak jedou popelari nebo hasici nedavno a meli hooodne velky problem aby projeli, nechapu kdyz je nekde zakaz stani a stoji tam 5 aut tak to tam prece nedam taky ne?
Spis to je o tom ze dnes sou lidi liny udelat par kroku z parkoviste tak to radsi daji na zakaz ale aby to meli domu "2 metry" :roll:
litoweb
 
Příspěvky: 90
Registrován: 25 pro 2011 20:45

Re: Botičky ve Werichově ulici

Příspěvekod Milada » 18 bře 2012 21:48

Auta stojí dál v zákazu stání a policie nikde...To bude takhle "zasahovat" jednou za pět let? Tak když už chtějí, aby se dodržovali zákony a lidi si z nich nedělali srandičky, měli by dávat botičky pravidelně, ne? Jiné parkoviště tady není, všechny ulice v okolí jsou plné... "Úžasné" je, když se uklízí ulice, tak pak to auto už vůbec není kam dát...
Podnikám a mám místo podnikání ve Werichově ulici a parkovací místo bohužel mít nemůžu - nevím proč...
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Botičky ve Werichově ulici

Příspěvekod winie » 20 bře 2012 08:56

pokud je to byla narazova akce, pak mate pravo pokazde co tam budou auta stat zavolat MP at prijede zjednat poradek
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Botičky ve Werichově ulici

Příspěvekod Vladislav Liška » 20 bře 2012 09:34

Jak mi bylo minuly tyden sdeleno prislusnikem MP pri diskuzi nad kolegovou botickou, nemate jen pravo to oznamit, ale je to vase obcanska povinnost. Na muj dotaz proc si neplni obcanskou povinnost oni, kdyz tam tudy nekolikrat denne jezdi mi rekl, ze on tamtudy nechodi a pak uz jen mlcel. Obavam se, ze reseni to nema. Lidi nechteji udavat a MP nechce resit sama od sebe, nebo ma jine priority. Jake - to se asi nikdy nedozvime.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Botičky ve Werichově ulici

Příspěvekod Tomas.Marny » 20 bře 2012 09:44

Vladislav Liška píše:Jak mi bylo minuly tyden sdeleno prislusnikem MP pri diskuzi nad kolegovou botickou, nemate jen pravo to oznamit, ale je to vase obcanska povinnost. Na muj dotaz proc si neplni obcanskou povinnost oni, kdyz tam tudy nekolikrat denne jezdi mi rekl, ze on tamtudy nechodi a pak uz jen mlcel. Obavam se, ze reseni to nema. Lidi nechteji udavat a MP nechce resit sama od sebe, nebo ma jine priority. Jake - to se asi nikdy nedozvime.

Máte pravdu pane Liško, pokud budou na radnici sedět stále ti stejní od starosty přes místostarosty až po velícího, bude vše stejné, nikdo nemá zájem něco měnit, třeba vyhlásit výběrové řízení na post nového velitele.
Všem tento stav vyhovuje, pan velící nikomu nepřekáží, vždy se dokáže přizpůsobit všelijakým požadavkům pánu, tak proč se ho zbavovat.
Otázkou však je, zda nám pan velící za ta desetiletí jaksi nezkostnatěl, že.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58


Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků