Oprava silnic

Re: Oprava silnic

Příspěvekod winie » 05 dub 2011 15:04

aha. tak to nejak nechapu smysl proc se to teda takhle dobastli, kdyz se to pak za dva mesice opet opravuje. kdyby ty diry radsi zasypali tou asfaltovou drti...
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Oprava silnic

Příspěvekod ronyk » 07 dub 2011 07:17

Já si myslím, že před oprava zámkovou dlažbou je domyšlený postup opravy. Není to tak dávno, že se díra zasypala a zalepila asfaltem a za chvíli se na tomto místě objevila prohlubeň vyjetá od aut, A příčina? Neudusaný podklad. Mám za to,že je lepší díru pokrýt dlažbou a počkat nějaký čas až si podklad sedne a pak asfaltovat.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Oprava silnic

Příspěvekod ronyk » 20 dub 2011 06:50

Vracím se k předmětné díře v Bojské ulici, přiložené foto je z počátku měsíce dubna ( jsem si je "vypůjčil"), bohužel díra se pomaloučku, ale jistě zevnitř zvětšuje. Podstatným vlivem na její prohloubení je ubytek zásypu pod dlažbou, který není viditelný, ale o to víc je nebezpečnější !! Být řidičem jezdícím touto ulici moc bych se bál tuto zadlážděnou část přejíždět. Myslím si , že nejsme daleko od náhlého propadu zadlážděné části , pokud s tím někdo něco neudělá !!
Přílohy
IMAG0712.jpg
IMAG0712.jpg (23.77 KiB) Zobrazeno 5116 krát
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Předchozí

Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron