"Čáry" na parkovišti v Dukelské ulici

"Čáry" na parkovišti v Dukelské ulici

Příspěvekod Tomáš Komárek » 19 lis 2011 22:54

Dobrý den, mám otázečku na kompetentní osobu z městského úřadu (třeba si to přečte tady nebo v mejlu, který pošlu na MěÚ).

Nebylo by možné parkovací plochu, která je u dětského hřiště v Dukelské ulici, vybavit vodorovným značením parkovacích ploch?

V poslední době, kdy má každý pomalu každý služební auto, skoro každá rodina má více jak jedno auto, se stává, že není kde zaparkovat. To neni u nás na sídlišti, a ani na jiných, žádnou novinkou. Problém však nastává ve chvíli, kdy si nějaký s prominutím PITOMEC zastaví auto, jak mu odpadne od ruky a zaparkuje v prostoru pro dvě auta naštorc sám. V tu chvíli on parkuje, to je fajn, gratuluju, ale co my ostatní? My, kteří přijedem později, a na parkovišti vidíme 5 aut, které stojí s mezerou jak pro hrocha na jedné a druhé straně. Je to sprostá bezohlednost.

A teď proč ty čáry? Na kolmém stání v celé ulici toto značení funguje jak má! Proč by nemohlo fungovat i na parkovišti? Lidi by parkovali mezi namalovanými čárami a rázem by bylo o +- 4 místa k parkování navíc!
Setkal jsem se s výmluvou typu:"Ja když jsem přijel, tak ty auta byly postavený jinak." Nezlobte se na mě, tohle je obyčejný alibismus.

S pozdravem...
Tomáš Komárek
 
Příspěvky: 30
Registrován: 14 čer 2010 16:56

Re: "Čáry" na parkovišti v Dukelské ulici

Příspěvekod dipous » 13 pro 2011 15:39

Souhlasím, bohužel je spousta řidičů, kteří bez čar a značek nejsou schopni normálně zaparkovat. Stejný problém řešíme v ulici České armády :?
dipous
 
Příspěvky: 48
Registrován: 30 říj 2010 10:28


Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 7 návštevníků