Kruhový objezd u dolního nádraží

Kruhový objezd u dolního nádraží

Příspěvekod elixdragon » 02 srp 2011 15:57

Chtěl bych poděkovat TSM za to jak se hezky starají o kruhový objezd u dolního nádraží je na něj radost pohledět - tu radost zkazí však příjezd na zničený povrch vozovky samotného "kruháče" v autě to celkem ještě jde, ale na motorce vám ta díra co je po celém obvodu objezdu spolkne pneumatiku jak nic. Pak je docela sranda se tam nevrhnout pod kola ostatních řidičů :shock:
Chtěl bych se zeptat někoho kompetentního, jak dlouho .....
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Kruhový objezd u dolního nádraží

Příspěvekod nemamniczpokratic » 02 srp 2011 19:31

Zjišťoval jsem na TS kdo je majitelem, a prý je komunikace ve správě SÚS Ústeckého kraje. Se zelení na kruháku také spokojenost!
nemamniczpokratic
 
Příspěvky: 32
Registrován: 18 lis 2010 14:34

Re: Kruhový objezd u dolního nádraží

Příspěvekod worwan » 15 zář 2011 19:17

Tak jsem koukal že okolo výtluků bylo označení reflexním sprejem a mylně jsem se domníval že je to dobré znamení a začátek prací aby vše bylo do začátku Zahrady Čech opraveno. O'o'o' jak jsem naivní :o Asi nejsou peníze nebo kapacity nebo počasí....... :x
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Kruhový objezd u dolního nádraží

Příspěvekod Vladislav Liška » 15 zář 2011 20:00

Blaznite? Vite co tu bude lidi na Zahradu? Vzdyt by to hned zase znicili!
Kvalitne se to prece opravit nesmi, co by se pak opravovalo pristi rok? :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Kruhový objezd u dolního nádraží

Příspěvekod dotik » 15 zář 2011 20:26

Njn bude před volbama a možná bude všude na fotkách Vaňhová po vzoru Jirky Šulce, jak říká, že pro nás opravuje silnice :) Kdyby bylo všechno opravený dřív než ve volební rok, tak by nebylo čím se chlubit...
dotik
 

Re: Kruhový objezd u dolního nádraží

Příspěvekod elixdragon » 16 zář 2011 17:42

Vladislav Liška píše:Blaznite? Vite co tu bude lidi na Zahradu? Vzdyt by to hned zase znicili!
Kvalitne se to prece opravit nesmi, co by se pak opravovalo pristi rok? :)


Tak tak pan Liška má pravdu - každá firma raději opraví na půl, aby se toho mohla zhostit opět za rok :D říká se tomu bussines
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Kruhový objezd u dolního nádraží

Příspěvekod Tomáš Komárek » 17 zář 2011 00:25

Dneska jsem si všiml perfektní cedulky na "lízátku" u kruháče při příjezdu z mostu :) Možná je tam dýl, ale autor má pravdu :)

Ta značka stojící téměř uprostřed silnice neni uplně ideální, kor když proti z kruháče vyjíždí kamion nebo autobus, to je pak vo zrcátka...

A tak třeba se na nás odpovědní nevy**rou a někdy nám kruháč opraví... I když je pravda, že za chvíli máme zimu, proč to spravovat teď, když po zimě to bude zas rozsekaný... Ale pání/paní odpovědní! Spravit to teď a pak zas na jaře třeba je perfektní "malá domu" pro kamaráda.. cooo? :-D
Tomáš Komárek
 
Příspěvky: 30
Registrován: 14 čer 2010 16:56


Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron