Semafory na Valech

Re: Semafory na Valech

Příspěvekod dotik » 17 črc 2010 07:57

semafor je konecne reseni, zavora pres silnici...to neni prevence...jedine co cloveka nauci je cekat na zelenou...radar je jina zalezitost...ten tu mame a neumime to vyuzit...osobne budu souhlasit s jakoukoliv podobnou investici, ktera lidem necha prostor na vlastni rozhodovani i s tim, ze ponesou nasledky(rychla jizda = pokuta). Semafory vam tuto moznost nedavaji. je to zase jen dalsi reseni, kdy slusni ridici doplaci na neslusne diky tomu, ze policie nedokaze nebo nechce s neslusnymi neco udelat...
dotik
 

Re: Semafory na Valech

Příspěvekod elixdragon » 18 črc 2010 09:02

Bylo by i levnější řešení, než semafory za skoro 6 mega.
Na veřejné osvětlení bych nechal instalovat atrapy kamer, které budou směřovat na přechody pro chodce. Včera jsem byl v Mnichově na letišti pro známého a měli jste vidět jak kamery na přechodu brzdí auta, která směřují na letiště a nebyly to jen němečtí řidiči. Kdyby se nakoupilo na zkoušku 20 těchto kamer: http://cip.inshop.cz/inshop/kamerove-sy ... -w503.html vyšlo by to na jeden plat nižší úřednice. Před začátkem města bych instaloval značky "ŘIDIČI POZOR VE MĚSTĚ JE KAMEROVÝ SYSTÉM"
Ale bohužel nezaručí se to, že i maniaci na silnicích budou ohleduplní k ostatním.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Semafory na Valech

Příspěvekod Ing. Ivo PERNA » 18 črc 2010 18:30

Dobrý podvečer, krásný podvečer.
Nebyl jsem sice v Mnichově, ale vracel jsem se v sobotu z Mostu a jel směrem na Libochovice. Hned za Libochovicemi je v každé vesnici nainstalován radar s ukazatelem rychlosti a falešnou a dnes už "profláknutou" kamerou. Že je provařená mi zcela jasně dávali najevo řidiči jedoucí přede mnou, kteří už o nich vědí, ale neví, že se v obci má jet padesátkou. Považuji to za zbytečně vyhozené peníze. A naučit se čekat na zelenou je podle mě lepší variantou, než naučená "přednost" chodce na zebře s výrazným navýšením možnosti střetu auta s chodcem. Mějte hezký zbytek dne.
Ing. Ivo PERNA
 
Příspěvky: 36
Registrován: 24 kvě 2010 13:35

Re: Semafory na Valech

Příspěvekod elixdragon » 19 črc 2010 13:05

Dnes ležel motorkář u soudu u přechodu a nevypadal, že by měl vstát, nevíte někdo bližší podrobnosti? Byl oblečen do trika a kraťasů, jeho motorka měla snad zlatou barvu.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Semafory na Valech

Příspěvekod Tomas.Marny » 19 črc 2010 13:51

elixdragon píše:Dnes ležel motorkář u soudu u přechodu a nevypadal, že by měl vstát, nevíte někdo bližší podrobnosti? Byl oblečen do trika a kraťasů, jeho motorka měla snad zlatou barvu.

Já slyšel, že měl srazit ženu na tom přechodu a ujet a koukám, ono to trošku jinak...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Semafory na Valech

Příspěvekod Lukino » 19 črc 2010 13:56

Možná ho srazila ta žena na přechodu? ... Ty lidské povídačky :roll: Jinak já o tom neslyšel nic :|
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Semafory na Valech

Příspěvekod Milan » 19 črc 2010 14:08

Nevím, já tam jel kolem 11:00 a nic jsem neviděl, ale pouštím chodce na přechodu a zezadu mě mladá brunetka (asi převlečená blondýna) šťouchla do zadku. Chudák, koukala, jestli ještě mají grilovaná kuřata a za těch padesát metrů k přechodu nedokázala zareagovat. Naštěstí to bylo jen malé šťouchnutí. Být větší, nechci domýšlet :roll:
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Semafory na Valech

Příspěvekod elixdragon » 19 črc 2010 20:29

Mě to přišlo jako chlap, ale ruku do ohně bych za to nedal .... bylo to kolem 13:00 hodiny a srazit toho motorkáře (motorkářku) měla felicie, která ujela od nehody, na místě zasahovala RZ-ta.

DOTIKu Vy nic nevíte? :?:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Semafory na Valech

Příspěvekod dotik » 19 črc 2010 21:21

Tentokrát ne :( ráno zjistíme u mluvčí ;)
dotik
 

Re: Semafory na Valech

Příspěvekod Tomas.Marny » 19 črc 2010 21:27

dotik píše:Tentokrát ne :( ráno zjistíme u mluvčí ;)

No tedyk pane Dostále..... Vy a nevíte???? že Vy jste se kochal někde na mašině po přírodě a krásách vlasti? :twisted: :twisted: :twisted:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Semafory na Valech

Příspěvekod dotik » 20 črc 2010 10:40

Omyl...od návratu jsem ještě nestihl udělat běžné věci - výměny oleje apod. :( bohužel...

Motorkářka byla sražena řidičem, který ujel. Ve 12:43. Přechod naproti soudu...
dotik
 

Předchozí

Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron