Přechody pro chodce

Přechody pro chodce

Příspěvekod Milada » 15 úno 2011 19:05

Musí být každý přechod pro chodce označen dopravní značkou? U některých přechodů ve městě si nejsem jistá, jestli to není jen nějaká stará rozmazaná "zebra". Viz. přechod na začátku Lidické ulice u kulturáku. Podle mě jako řidiče to přechod není, ale někteří chodci se ani nerozhlédnou a prostě očekávají, že jim každé auto dá přednost....Takových případů je víc.
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Přechody pro chodce

Příspěvekod Vladislav Liška » 15 úno 2011 19:12

Opravdu to je hruza, prechod na Dlouhe u namesti, je vygumovan minimalne z 90%, chodci chodi a nekoukaji, protoze maji zafixovano, ze prechod tam je, ridici vetsinou zastavi, ale kdo to tu nezna, tak nevidi duvod proc tam davat pozor, znacka tam neni. Totez Jezuitska, Lidicka atd. Kazdy rok se to obnovuje, kazdy rok to stoji prachy, nechapu proc se nepouzije jina technologie (kovove znacky, brouseni, znackaú, stanovisko pamatkaru by nemelo byt dogma, protoze tady jde o lidske zivoty a ty jsou doufam i pamatkarum prednejsi.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Přechody pro chodce

Příspěvekod Milada » 11 čer 2012 10:11

Výborně! Některé "zebry" už jsou zase vidět! Jen by je nemuseli malovat ve všední den dopoledne :roll:
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Přechody pro chodce

Příspěvekod Lukino » 11 čer 2012 14:21

To jo, mohli by mít pracovní dobu v neděli v noci. Stejně jako pan/í Milada
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Přechody pro chodce

Příspěvekod Milada » 11 čer 2012 18:49

Nikdo je nenutí pracovat v noci. Co takhle navečer nebo o víkendu? Dnes jsem několikrát zažila kolonu, u kulturáku šli objet jen těžko, nemůžu si pomoct...
A já taky někdy pracuju v noci, o víkendu...
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Přechody pro chodce

Příspěvekod jimi brown herrer » 11 čer 2012 22:02

Taky jsem dneska šel po Valech a říkal si to samé. Ve špičce malovat přechody. No, aspoň to bude zas vidět. V noci to dělat nejde, to pracují jen kurvy a zloději :).
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Přechody pro chodce

Příspěvekod elixdragon » 12 čer 2012 21:56

Tak v Rakousku je tedy každý silničář zloděj, nebo kurva - tak tam raději už nepojedu :twisted:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak


Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron