Dopravní anketa

Dopravní anketa

Příspěvekod ronyk » 10 lis 2017 22:23

Mám jen dotaz, jest-li někdo z vás byl osloven tazateli dopravní ankety pořádanou radnicí. Mě se některé otázky nezdají relevantní ke zkoumané oblasti a já je zcela jistě nevyplním, ale rád bych znal názory jiných.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Dopravní anketa

Příspěvekod Pátková » 11 lis 2017 01:07

Tak sem dejte ty otázky.
Jinak Vám nemůžeme svůj názor sdělit.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37

Re: Dopravní anketa

Příspěvekod vodomerka » 11 lis 2017 08:08

Nebyl jsem osloven. A vlastně jste první, kdo se ozývá, že byl...
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Dopravní anketa

Příspěvekod Pátková » 12 lis 2017 22:45

Oslovena jsem nebyla, ale zajímaly by mě ty otázky.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37

Re: Dopravní anketa

Příspěvekod ronyk » 13 lis 2017 07:48

Anketa se nazývá Průzkum dopravního chování, jako taková skrývá tři dotazníky B, C, D.
Dotazník C má název Cestovní deník a tazatel by měl zaškrtáváním kolonek sdělit, kam, jak a jak často cestuje po Litoměřicích. Každá cesta odněkud někam má svojí kolonku.
Dotazník D má název Dotazník spokojenosti s dopravou, je zde dostatek otázek na popsání kvality dopravy v Litoměřicích.
Já mám však problém částí B s názvem Dotazník domácnosti a to zejména s otázkami na počet lidí v domácnosti včetně věku, pohlaví a bydliště. Nevím jak průzkumu pomůže vědět moje vzdělání, ekonomická aktivita, pracovní doba, kolik jsem za měsíc odpracoval hodin,tělesné omezení, příjem domácnosti,počet a stáří aut, včetně služebních...
Třeba jsem zbytečně malicherný, ale některé otázky mi fakt vadí.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Dopravní anketa

Příspěvekod vodomerka » 13 lis 2017 09:04

pracovní doba, zdravotní omezení - to může být informace pro časové ohraničení pohybů městem, případně s požadavkem na bezbariérový dopravní prostředek. počet aut je taky relevantní. pokud je dotazník anonymní a neslibuje slosování s výhru, nebál bych se... ;)
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28


Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků