ÚKLID

ÚKLID

Příspěvekod ronyk » 14 dub 2017 07:20

Myslíte si, že z takto umístěných značek lze z auta rozeznat datum úklidu když ulice je 200 metrů dlouhá?
IMG_20170414_080227.jpg
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: ÚKLID

Příspěvekod MarcelkaM » 25 črc 2017 07:19

a další perlou je AN...když pominu couvání autobusů ze zastávky ( což je podivné a nebezpečné ) a zaměřím se jen na funkčnost AN ...kdo z vás jezdí denně z autobusového nádraží ? kdo z pánů projektantů si byl sednout na ledovou lavičku a stál uprostřed nástupiště tak, aby na něj nepršelo ze všech stran, když střecha je nesmyslně vysoká...a to nemluvím o ucpaných odtocích dešťové vody....a hlavně !!! TEN neskutečný nepořádek....vajgly úplně všude...zbytky jídel...slupky od pistácíí na nást. č. 8 min už 14 dnů....nacpané použité kapesníky v lavičkách..humus...vidím uklidovou četu na Kocandě...na náměstí...ale kdo tedy zodpovídá za úklid AN ?...a úžasné jsou lavičky umístěné tak, když na nich sedíte, tak vám mezerou pod skleněnou přepážkou táhne rovnou na krk...fakt úžasný....když fouká vítr, není se KAM schovat..tady evidentně se na funkčnost totálně kašlalo...ale není se čemu divit, když vzpomenu kruhák u Severky....ještě že jsem jen dočasný uživatel
MarcelkaM
 
Příspěvky: 3
Registrován: 25 črc 2017 07:04

Re: ÚKLID

Příspěvekod vodomerka » 25 črc 2017 09:23

Autobusák uklízí TSM. tedy kontaktovat Ing. Elmana (Ing.Ivo Elman ředitel. reditel@tsmlt.cz. 416 725 526 602 442 997)

Stížnosti na nedovychytanost projektu na městského architekta doc. Mužíka (doc. Ing. arch. Jan Mužík, CSc., muzikja1@fsv.cvut.cz) a odbor územního rozvoje (Ing. Venuše Brunclíková, MBA tel: 416 916 169). - mně osobně tam třeba vadí, že osvětlení není z LEDek a napájené solárními panely (na střechu by se vešly). o krytém vestibulu ani nemluvě (doufám, že snad něco vznikne v rámci nějaké rekonstrukce vlakového nádraží). stejně tak mohly být podél opěrné zdi vlakového nástupiště cykoboxy. Krásně by se vešly.... Ale to by se nad studentskými pracemi, které pan Mužík u nás realizuje, měl někdo nejprve kriticky zamyslet. To v našem městě jaksi nefunguje. Vzhledem k protitulovanosti radních a úředníků mi přijde nepravděpodobné, že by si prostě nikdo nevšiml.

Případně se můžete ptát pana starosty.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ÚKLID

Příspěvekod Vladislav Liška » 25 črc 2017 09:25

Ono je tam nedotazenosti vic. Takove elektronicka cedule co je na zacatku vlakoveho nastupiste a sviti primo do zdi je primo ukazkovy priklad plytvani :(
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ÚKLID

Příspěvekod MarcelkaM » 25 črc 2017 14:04

díky za rychlou reakci a kontakty...určitě budou využity a ještě k infotabulím...tabule u nástupiště č. 7 již 14 dní jen vydává podívný zvuk a info žádné...nebo že by morseovka :o
MarcelkaM
 
Příspěvky: 3
Registrován: 25 črc 2017 07:04

Re: ÚKLID

Příspěvekod Jaroslav Tvrdik » 25 črc 2017 19:23

Jako častý uživatel AN musím bohužel neutěšený stav jenom potvrdit. Popsáno je to naprosto přesně. V některém z příspěvků jsem se dříve vyjadřoval k tématu velké prašnosti v Litoměřicích, která dokonce často překračuje hygienické limity. Jedním ze zdrojů velké prašnosti je neuklizený zimní posyp. Na AN je zimního posypu i teď v létě spousta. Koly autobusů je drcen na jemný prach, který vítr roznáší po celé ploše AN. Domnívám se, že účinější, než o nepořádku jenom psát, bude dělat fotky a posílat je přímo odpovědným osobám, případně je z telefonu poslat na FB radnice.
Na stránkách města jsou k nalezení také e-mailové adresy.
Jaroslav Tvrdik
 
Příspěvky: 89
Registrován: 17 kvě 2017 19:41
Bydliště: Svatováclavská 2290, Litoměřice

Re: ÚKLID

Příspěvekod Petr Panaš » 27 črc 2017 19:58

Zde pro zajímavost najdete odpověď na dotaz ohledně vývozu odpadu z autobusového nádraží https://www.litomerice.cz/images/Clanky ... 170712.pdf
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: ÚKLID

Příspěvekod vodomerka » 28 črc 2017 07:40

Viděli jste někdo, že by pracovníci TSM odpad z nádraží třídili do pytlů? Já teda nikdy! :( Asi by si měl pan Elman své lidi víc kontrolovat.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ÚKLID

Příspěvekod vodomerka » 28 črc 2017 07:45

A když už jsme u toho úklidu... Nechápu, proč není alespoň jeden odpadkový koš u krematoria. Je mi jasný, že město si nepřeje, aby tam kdokoliv chodil (po chodníku se tam dojít nedá), a tím pádem by tam odpad neměl moc vznikat. Ale vzniká. Prázdný petky, plechovky... Část z toho by určitě v popelnici skončila, o zbytek by se měla postarat městská policie.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ÚKLID

Příspěvekod MarcelkaM » 11 srp 2017 08:58

tak jsem se vrátila z dovolenky a situace na AN stále stejná....slupky od pistácií stále na svém místě....umolousané odpadkové koše....lavičky u zdi vlakového nástupiště stále v obležení zbytků cigaret...jojo, jen se přidali řidiči autobusů kouřící přimo pod piktogramy zákazu kouření sedíc na lavíčkách na nástupištích AN a košťaty vymetajíc odpadky z autobusů přimo na plochu ....nj...jsou to taky jen lidi...nějaký ten papír navic přeci se tam už ztratí pravda že ???...vše je v lidech...a prach ze zimního posypu...no přeci čekáme ochlazení a TSM jsou již připraveny :lol:
MarcelkaM
 
Příspěvky: 3
Registrován: 25 črc 2017 07:04

Re: ÚKLID

Příspěvekod vodomerka » 11 srp 2017 09:36

Dnes dopoledne jsem viděl pracovníky TSM, jak vynášeli koše. Dokonce zvedli i nějaký PETky z autobusové stojánky. Jestli se jim nechtělo zametat slupky od pistácií, oznamte to jejich vedoucímu.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28


Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron