Uzavření Tyršova mostu - doprava

Uzavření Tyršova mostu - doprava

Příspěvekod Honza » 25 úno 2015 22:36

Uzavření Tyršova mostu se blíží. Změny v autobusech - trasování linek: http://www.litomericko.severoceskydenik ... obusu.html
Honza
 
Příspěvky: 203
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: Uzavření Tyršova mostu - doprava

Příspěvekod Honza » 27 úno 2015 00:48

Honza
 
Příspěvky: 203
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: Uzavření Tyršova mostu - doprava

Příspěvekod dnn » 27 úno 2015 09:39

jestli se nepletu, tak i horní nádraží má letos procházet rekonstrukcí a pokud uvažuji správně, tak bude velmi obtížné se dostat do Lovosic v normálním dojezdovém čase kvůli výlukám
dnn
 
Příspěvky: 97
Registrován: 26 dub 2012 10:32
Bydliště: Předměstí

Re: Uzavření Tyršova mostu - doprava

Příspěvekod Vladislav Liška » 27 úno 2015 09:49

Je to tak, i když je to tam nějaké zmatené a divoké s termíny. Sám jsem docela zvědav, jak bude vypadat doprava. Už teď je to docela tragédie.
Na Valech se kope naproti kulturáku, v Lidické je rozkopáno na hraně Tyršova náměstí. Takže vyjet odtamtud na Valy směrem ke hruháči se dá jen po požití většího množství antidepresiv :) včera mi to trvalo odhadem sedm minut, a přitom stačilo tam jen dát cedulky, případně to zjednosměrnit :(
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Uzavření Tyršova mostu - doprava

Příspěvekod Missorka » 27 úno 2015 10:00

Vladislav Liška píše:Je to tak, i když je to tam nějaké zmatené a divoké s termíny. Sám jsem docela zvědav, jak bude vypadat doprava. Už teď je to docela tragédie.
Na Valech se kope naproti kulturáku, v Lidické je rozkopáno na hraně Tyršova náměstí. Takže vyjet odtamtud na Valy směrem ke hruháči se dá jen po požití většího množství antidepresiv :) včera mi to trvalo odhadem sedm minut, a přitom stačilo tam jen dát cedulky, případně to zjednosměrnit :(


Já to vidím na kola :-)
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: Uzavření Tyršova mostu - doprava

Příspěvekod vodomerka » 27 úno 2015 10:05

nezapomeňte na Mírové náměstí. to bude taky paráda ;)
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Uzavření Tyršova mostu - doprava

Příspěvekod slade » 03 bře 2015 14:34

Nyní se ukáže "výhoda" tzv.západního mostu,navíc bez vyústění pod pokratickými závorami.Litoměřice nemají žádný obchvat pro tranzitní dopravu směrem na Českou Lípu a na Mělník v případě odstavení Tyršova mostu a i tudy to není zrovna to nejlepší (vysoká doprava Na Kocandě atd.).V případě mostu východně od Litoměřic by byl tento problém vyřešen,protože by se tranzitní doprava Litoměřicím zcela vyhnula.Podle mého názoru měl být obchvat při vybudování mostu západně veden přes Miřejovickou stráň a okolo Mostné hory.Bohužel je Miřejovická stráň zastavěna,takže vyústění je možné pouze pod zmiňovanými závorami a budoucí dopravní situace je nyní taková jaká je.Chudáci lidi v ulicích Žernosecká až po ulici Na Valech.Pevné nervy.
slade
 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 bře 2015 14:14

Re: Uzavření Tyršova mostu - doprava

Příspěvekod jiri.rudolf » 03 bře 2015 18:57

No to takto dopadne vždy, když zvítězí lobbing nad zdravým rozumem a vysvětlením "mi jsme tak rozhodli" jsou odpinknuty všechny jiné názory. Od začátku se ví, že tato realizovaná varianta je přinejmenším hloupá. Ale jak říká náš národní génius De Jara Cimrman. "Nemusí se nám to líbit, nemusíme s tím souhlasit, ale to je tak asi vše co s tím můžeme dělat".
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Uzavření Tyršova mostu - doprava

Příspěvekod ronyk » 06 bře 2015 08:21

Jestli jsem dobře rozuměl článku v deníku,tak bude letos zavřená trať do Lovosic a bude náhradní doprava autobusy. To abych na vlakový spoj do Prahy vyrazil o hodinu dřív. Nebude toho na jedno město trochu moc?
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Uzavření Tyršova mostu - doprava

Příspěvekod Honzalt » 06 bře 2015 08:48

No tak to bude mazec!!!! Ještě, že už dva roky nejsem litoměřičák... Jinak do Prahy asi lépe z dolňáku přes Všetaty ;)
Honzalt
 
Příspěvky: 60
Registrován: 21 kvě 2010 13:50

Re: Uzavření Tyršova mostu - doprava

Příspěvekod Honza » 10 bře 2015 15:09

Podrobnosti k uzavření trati Lovosice - Litoměřice. http://www.litomericko.severoceskydenik ... vlaku.html
Honza
 
Příspěvky: 203
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: Uzavření Tyršova mostu - doprava

Příspěvekod Missorka » 31 bře 2015 20:56

Tak jak se vám jezdí?

Myslíte, že se semafory budou ještě ladit? Protože jinak to dost nechápu...

Kruháč na Vojtěšském na konec docela dobrý bych řekla...
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: Uzavření Tyršova mostu - doprava

Příspěvekod Llukas007 » 01 dub 2015 08:20

Pozor na semaforech Na Valech! Lidi jezdí i na červenou jako by nic!! Dneska mě málem smetli u pošty!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Uzavření Tyršova mostu - doprava

Příspěvekod Vladislav Liška » 01 dub 2015 08:31

Souhlas, také se jsem včera jen tak tak uhnul. Situaci by asi prospělo tam dát hodně velkých cedulí "Pozor, změna místní úpravy". Standardně to bývá, tady jsem si nevšiml, takže místní, co to mají zažité, si toho prostě nevšimnou :(
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Uzavření Tyršova mostu - doprava

Příspěvekod Adson z Melku » 01 dub 2015 08:49

Taky se přidám, v sobotu, když byl malý provoz jsem odbočoval od pošty na Valy. Měl jsem zelenou, ale nenapadlo by mne, že před přechodem bude svítit červená, to mě dost u odbočování vlevo překvapilo. A troufám si tvrdit, že potom jsou tam semafory zbytečné, protože pokud na Valech budou stát na semaforech auta, pak se od pošty nedá odjet, ale možná to nějak doladili, od té doby jsem tam zatím nejel. Uvidíme ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: Uzavření Tyršova mostu - doprava

Příspěvekod Missorka » 01 dub 2015 08:50

Adson z Melku píše:Taky se přidám, v sobotu, když byl malý provoz jsem odbočoval od pošty na Valy. Měl jsem zelenou, ale nenapadlo by mne, že před přechodem bude svítit červená, to mě dost u odbočování vlevo překvapilo. A troufám si tvrdit, že potom jsou tam semafory zbytečné, protože pokud na Valech budou stát na semaforech auta, pak se od pošty nedá odjet, ale možná to nějak doladili, od té doby jsem tam zatím nejel. Uvidíme ...


Stejná zkušenost dnes ráno, je to fakt nepohodlné...
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: Uzavření Tyršova mostu - doprava

Příspěvekod laik » 03 dub 2015 16:04

Námět pro řešení
1. Je možné změnit v době uzavírky Tyršova mostu hlavní sinice ve směru Želetická -Mlékojedy
2. V případě, že to úřední šiml nedovolí přelepte v opačném směru značku Dej přednost v jízdě neboť postrádá smysl. Řada řidičů nesmyslně zastavuje a brzdí provoz při souběžné úpravě výjezdu ze stavby. / Dej přednost v jízdě/
laik
 
Příspěvky: 90
Registrován: 03 dub 2015 14:42

Re: Uzavření Tyršova mostu - doprava

Příspěvekod laik » 09 dub 2015 16:07

Jsem rád, že námět nikoho nezajímá a řešení je nákladné. Podobných značek, které zaslouží v současné době dočasně přehodnotit je mnohem více. Stačí se podívat na značení v ulici Teplické. Jedny značky zakazují zastavení a stání autobusů, druhé menší to autobusům povolují, třetí upozorňují na otáčení autobusů a protilehlé zakazují zastavení a stání mimo autobusů. To nemyslíte vážně, kdo to vymyslel, kdo to zaplatil, kdo schválil. Nedivte se, že řidiči na to nereflektují. 3 metry standartní samolepící pásky by situaci vyřešily během minut, bez potřeby odborné firmy. Doprava je živý organismus, vyžaduje operativnost a flexibilitu a to u nás poněkud kulhá. Ale změna je možná, vyžaduje to otevřené oči a snahu.
laik
 
Příspěvky: 90
Registrován: 03 dub 2015 14:42

Re: Uzavření Tyršova mostu - doprava

Příspěvekod Stanislav Hylán » 09 dub 2015 21:23

Dnes na přechodu u pošty pro chodce zelená a žlutá Fabia statečně projela na červenou. Opravdu si to chce dávat pozor. Zvlášť upozornit děti.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Uzavření Tyršova mostu - doprava

Příspěvekod jimi brown herrer » 23 dub 2015 10:27

Cyklisti dávejte bacha na mostě. Vypadá to, že MP tam zachraňuje životy a pokutuje.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Další

Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron