MHD Litoměřice

Re: MHD Litoměřice

Příspěvekod trejbalik455 » 14 črc 2019 11:13

Podle mého názoru jsou jízdní řády jeden velký problém. Někde úplně chybí a jinde člověk aby ho hledal mezi jízdními řády, které již řadu let neplatí. Určitě by bylo lepší, vzhledem k četnosti spojů a lepší přehlednosti vylepit zastávkové jízdní řády a nikoliv takto kompletní. A když už tam musí být takovéto, tak tam aspoň mohli zvýraznit řádek té konkrétní zastávky. Ačkoliv spousta lidí využívá online vyhledávače spojení, tak pro starší občany jsou jízdní řády na zastávkách žádoucí a orientace v nich musí být snadná.
trejbalik455
 
Příspěvky: 48
Registrován: 29 zář 2014 21:24
Bydliště: Kocanda

Re: MHD Litoměřice

Příspěvekod Lukino » 24 črc 2019 15:53

Je opravdu nutné tisknout lístky, které si stejně většina cestujících nebere? Nota bene na termopapír, který nelze recyklovat? Zdravé město..
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: MHD Litoměřice

Příspěvekod Pavel 007 » 24 črc 2019 18:47

Samozřejmě. Kritika bude vždy i kdyby ta služba byla sebelepší, jsme přece lidi (....a stromy vždy boli - viz youtube).
Jinak - proti ještě nedávnému provozu MHD se nynější nedá srovnávat. Jsme malé město, kdo co chce víc? Osobně si myslím, že tohle je na rozlohu města víc než slušné. Mně spíš zaráží jiná věc - docela bych se rád setkal s tím magorem, co ničí jízdní řády na zastávkách (někde je urve, někde to veme kudlou, jinde to posprejuje nějakou stříbřenkou nebo co - rád bych mu tu barvu nacákal do držky). Až bude pořádek mezi lidma a vymítí se tato individua, která nemají nic jiného na práci, pak můžeme řešit, jestli ta či ona zastávka je nebo není dobrá a proč nejsou vylepené zastávkové řády místo celolinkových (věřte tomu, že ten magor znehodnotí jízdní řád všeho druhu). Neviděl jsem ho osobně, ale typuji, že to bude nějaká osmnáctka bez zaměstnání, která by potřebovala kdysi výchovnou VZS, a protože tato služba jest zrušena, tak nemá co na práci a provozuje tyhle zhovadilosti.... Myslete si o mne co chcete, takhle to vidím já
Pavel 007
 
Příspěvky: 45
Registrován: 22 bře 2016 20:41

Re: MHD Litoměřice

Příspěvekod laik » 25 črc 2019 20:20

Naprostý souhlas s předchozím příspěvkem. Možná chybí doplnit, že MHD je potřeba maximálně využívat a nyní to reálné je.
laik
 
Příspěvky: 90
Registrován: 03 dub 2015 14:42

Re: MHD Litoměřice

Příspěvekod trejbalik455 » 31 črc 2019 21:44

laik píše:Naprostý souhlas s předchozím příspěvkem. Možná chybí doplnit, že MHD je potřeba maximálně využívat a nyní to reálné je.


Poslední dobou co jezdím, jsou autobusy slušně naplněné. Dnes jsem jel jedním dopoledním spojem linky A (téměř v celé trase) a v autobuse se vystřídalo podle mého odhadu cca 40-45 lidí. Na dopoledne opravdu slušné.
trejbalik455
 
Příspěvky: 48
Registrován: 29 zář 2014 21:24
Bydliště: Kocanda

Re: MHD Litoměřice

Příspěvekod Pavel 007 » 01 srp 2019 20:15

trejbalik455 píše:
laik píše:Naprostý souhlas s předchozím příspěvkem. Možná chybí doplnit, že MHD je potřeba maximálně využívat a nyní to reálné je.


Poslední dobou co jezdím, jsou autobusy slušně naplněné. Dnes jsem jel jedním dopoledním spojem linky A (téměř v celé trase) a v autobuse se vystřídalo podle mého odhadu cca 40-45 lidí. Na dopoledne opravdu slušné.

Ano, je to tak. Já jezdím MHD pravidelně a s počtem cestujících nyní se to nedá přirovnat s počtem cestujících za minulého provozu. Jen tak dál...
Pavel 007
 
Příspěvky: 45
Registrován: 22 bře 2016 20:41

Re: MHD Litoměřice

Příspěvekod Haadja » 16 bře 2020 21:07

Od zítra bez MHD:
Kategorie: Aktuality
Zveřejněno: 16. 3. 2020 16:07
Eva Břeňová

Počínaje zítřejším dnem až do 24. března (včetně) pozastavuje město Litoměřice s ohledem na epidemiologickou situaci provoz městské autobusové dopravy. Na základě rozhodnutí krizového štábu a rady města ukončí linky provoz dnes o půlnoci.

„Riziko je třeba co nejvíce eliminovat i prostřednictvím možností, které jako město máme. Autobusy považujeme z hlediska epidemie, která teprve bude kulminovat, za rizikové. Litoměřice jsou poměrně malé, na nezbytný nákup lze dojít pěšky,“ prezentoval výsledek jednání rady města místostarosta Karel Krejza. Co se týče seniorů, kteří MAD v hojné míře využívali, vedení města věří v sousedskou výpomoc. Pro osamocené staré či handicapované lidi chystá radnice krizové potravinové balíčky, které jim budou doručeny až do domovů.
Haadja
 
Příspěvky: 31
Registrován: 14 črc 2011 23:54

Re: MHD Litoměřice

Příspěvekod Kaktus » 21 bře 2024 07:06

Škoda, že po obnovení MHD nastoupili totálně vymaštění řidiči. Do kdy budeme muset trpět jejich hrubé a drzé chování k dětem, matkám a seniorům. Nejen že jsou hrubí, ale ještě některým není rozumět. Kdo máte tuto zkušenost tak se přidejte k odhalení tohoto nešvaru.
Kaktus
 
Příspěvky: 95
Registrován: 12 zář 2011 19:24

Předchozí

Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron