Fotbal

Fotbal

Příspěvekod Achab » 01 čer 2016 07:40

Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Fotbal

Příspěvekod ronyk » 22 zář 2016 09:43

Teda nejsem fanda Litoměřického fotbalu, ale když jsem viděl fotoreportáž z pohárového utkání docela mě překvapil stav vedlejších tribun. Asi se na nich dá ještě postávat,ale já bych asi necítil dobře. Tento stav už trvá dlouho? Kdo ví odpoví.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Fotbal

Příspěvekod Petr Panaš » 06 bře 2017 08:26

Litoměřický fotbalový klub už jednou "vytunelovaný" byl a město muselo koupit zpět fotbalistům stadion za několik milionů. Ale jak vidno, teď mají ve vedení lidi důvěryhodné, tak se nic stát nemůže (navíc upřednostňují fotbal i před soudy) http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci ... dit-zvlada
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Fotbal

Příspěvekod jamarltm » 07 bře 2017 05:26

Za vším hledej prachy...
jamarltm
 
Příspěvky: 18
Registrován: 01 led 2011 08:30

Re: Fotbal

Příspěvekod jamarltm » 07 bře 2017 05:29

Možná by mohl pan soudce nařídit jednání na stadionu :D
jamarltm
 
Příspěvky: 18
Registrován: 01 led 2011 08:30

Re: Fotbal

Příspěvekod Jirka » 30 zář 2017 20:17

Za slunečné soboty jsem navštívil třetí nejvyšší fotbalovou soutěž. Zakoupil jsem listek pro důchodce za 20,- a vypsanou cenou 50,-. Nějak ti fotbalisté turecky hospodaří.
Litoměřicko hrálo s jakýmsi mužstvem v černých dresech. Co to je za spolek jsem se z dříve vydávaných ( i barevných ) zpravodajů nedozvěděl. Zpravodaj totiž nebyl. Údajně nebyl už ve středu. To byl taky na druhém konci města hokej. Fandové fotbalu mi sdělili, že se tiskárně jaksi zapomínají proplácet faktury. A tak se netiskne.
O poločase v hospodě zvané penalta jsem zaslechl, že jakéhosi Baniu vyhodili z práce. Unikají mi souvislosti a tak to neřeším.
Jako diváka mě také zarazilo, že zcela chyběla jedna samozřejmá věc. A sice sběrači a podavači míčů z řad žáčků ve žlutých dresech s výrazným hlavním sponzorem, městem Litoměřice.
A nyní k fotbalu. Zpočátku se nedařilo a soupeř vedl. Pak opojeni vedením, trenéři mužstva v černém provedli několik špatných střídání a utkání tím prokaučovali. Po několika spálených šancích jsme nakonec zaslouženě vyhráli 2:1.
Taky rozhodčí pískal velmi dobře a pomezní obého pohlaví mávali vzorně.
Tak za 14 dní na derby s obcí, jejíž občan vykuk nám kdysi ukradl stadion ČSLA a pak jeho zlomek vychcaně prodal městu za 10 melounů.
Doufám, že nebude pršet a bude nějaká tiskovina.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Fotbal

Příspěvekod LTM 1994 » 30 zář 2017 22:00

Radek Bania hodně dlouhou dobu působil v Fk Litoměřice a tohle mě trochu zarazilo
Myslím ,že jeho působení v týmu bylo jedině kladné a přínosné
LTM 1994
 
Příspěvky: 219
Registrován: 02 úno 2017 16:36
Bydliště: Eastern Ltm

Re: Fotbal

Příspěvekod ronyk » 21 kvě 2018 12:13

Tak kde je vlastně pravda
https://www.sport.cz/fotbal/ostatni/cla ... tml#hp-sez
nebo
https://litomericky.denik.cz/fotbal_reg ... 80521.html


Zvláště se mi líbí vyjádření FK Litoměřicka: ..hráč Švejda si přivodil vážné zranění...
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Fotbal

Příspěvekod Llukas007 » 21 kvě 2018 20:19

https://litomericky.denik.cz/zpravy_reg ... 80521.html

Záchranka na fotbalový stadion za 18minut? SKANDÁL a velkým S!!! Informovat všechny bulvární média!!! Za tohle musí někdo pykat! To je naprosto neomluvitelné!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Fotbal

Příspěvekod Lukino » 23 kvě 2018 15:54

Co je na tom skandálního? Pokud si organizátor zápasu nenasmlouvá záchranku přímo na místo? Nejbližší posádka byla zřejmě ve výjezdu u jiného pacienta a tato splnila zákonem stanovenou dojezdovou dobu. Kde je tedy ten skandál s velkým S?
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Fotbal

Příspěvekod Haadja » 23 kvě 2018 21:56

Podíval jsem se na záznam z TVCOM z tohoto zápasu, a sanitka byla na hřišti za 15 minut, ne za 18. I když je samozřejmě pravda, že nemocnice je v podstatě "za rohem", ale kdo ví, zda sanitka, která by tam byla nejdříve, tak v té chvíli nebyla u jiného zásahu.
Haadja
 
Příspěvky: 31
Registrován: 14 črc 2011 23:54

Re: Fotbal

Příspěvekod Llukas007 » 24 kvě 2018 07:11

Je to smutné. Je to ostudné. I když dojezdový čas je podle tabulek. Jen se divím, že přijeli vůbec a neřekli do telefonu, že nemocnice je blízko, aby došel. S takovým přístupem mám osobní zkušenost.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Fotbal

Příspěvekod Jirka » 06 čer 2019 05:41

Tak po dlouhé době opět v Litoměřicích a zašel jsem na III.ligu. Program nebyl jako před rokem. Místní borci nebyli prý ve své kůži a trapně prohráli s oranžovým soupeřem. A podle fandů fotbal v Litoměřicích končí. Nejsou prachy. Historie se opakuje?
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Fotbal

Příspěvekod Jirka » 10 čer 2019 11:44

Tak z Brna pohledem do usnesení RM Litoměřice a katastru na tom internetu vidím, že od 2.6.2019 nemá FK Litomericko kde hrát nějakou kloudnou soutěž. RM ukončila pronájem s hlavním hřištěm, tribunou a tréninkovou plochou. A Městská sportovní zařízení to mohou obratem pronajmout na vietnamskou tržnici.
A všichni jsou v klidu, žádná petice, žádný protestní pochod z hřiště před radnici. Radniční spřátelené plátky a spřátelené osoby v jejich čelech zveřejňují pouze bláboly radních a jejich lokajů.
Minulý týden jsem se vrátil z krátké návštěvy Litoměřic a přivezl jsem si celou tašku místních novin. No to je materiál na diplomku.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Fotbal

Příspěvekod Jirka » 15 čer 2019 18:51

Tak právě koukám na facebook FK Litomericko. Asi zametajou stopy.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Fotbal

Příspěvekod Rapid » 19 čer 2019 19:42

Informační schůzka fotbalových trenérů FK Litoměřicko v restauraci Johanahof ukázala nulovou informovanost základního článku celého organizačního systému o tom, že litoměřický fotbal je v obrovské krizi. Vstup pana investora „Větráka“ znamenal začátek i konec nové doby litoměřického fotbalu, který se pomalu blíží ke svému konci. Dlouholetý předseda pana Bania pochopil, že klub je neřiditelný a před krachem, tak se rozumně omluvil všem příznivcům a ze své pozice odstoupil. Sekretář pan Grunt, který je hlavním organizačním činovníkem, by měl rychle začít shánět 2 miliony korun, které si fotbal půjčil od města, aby to nedopadlo stejně jako s hokejovou půjčkou 6 milionů, kterou město odepsalo bez náhrady. Sport je důležitou součástí života města, ale musí jej provádět srdcaři, kteří nečekají, že jim vše spadne do náruče bez práce a snahy.
Rapid
 
Příspěvky: 99
Registrován: 20 úno 2018 12:58

Re: Fotbal

Příspěvekod Jirka » 20 čer 2019 05:38

Tak právě čtu, že i slavné oslavy 100 let českého fotbalu v Litoměřicích jdou nějak do stracena.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Fotbal

Příspěvekod Jirka » 20 čer 2019 12:33

Výhoda toho internetu je v tom, že i v Brně mohu v reálném čase sledovat dění ve FK Litomericko z.s., a roztomilou diskusi na jejich ofiko facebooku. Vůdce opustil potápějící se loď a kdo to tedy v diskusi hovoří za ten zapsaný spolek. Je to jakýsi neexistující kustod? Či paní Marešová? Nebo nový znovuspasitel slibující světlé zítřky? A kde se vezmou chybějící prachy? Anonymní slibovatel nám slibuje, ale co? Kdy se odkryjí karty?
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Fotbal

Příspěvekod Rapid » 25 čer 2019 11:32

Větrákova konkurzně exekuční praxe se ukázala i přes různá upozornění a doporučení jako hazardní krok neuvěřitelně hloupých fotbalových činovníků, kteří se patrně domnívali, že do měšce fotbalu přisype trošku z těch nakradených milionů, které skončily neznámo kde. Lidé se nemění, pouze se přetvařují a opakují stále stejnou hru, na kterou jim pokaždé někdo skočí. Je – li někdo darebák v dětství, pravděpodobně jím bude i v dospělosti. Litoměřice nejsou jediným městem, kde se postupně sport vytrácí z povědomí občanů, je to i nedaleká Roudnice, Mělník a další kdysi na sport bohatá města. Když něco dobře funguje a navíc mnoho let, je třeba se z toho poučit proč to funguje, jaká je tam komunikace a jak se tam pracuje zejména s dětmi a vážit si toho, že se o to někdo stará, a to jak ze strany rodičů, tak zejména ze strany města, které by mělo mít zájem o vytváření podmínek pro sport a volný čas. Važme si těch lidí, kteří to pochopili a drží férově svůj sport na hladinou, nepodléhejme Větrákům ani jim podobným dobrodruhům, kteří za trochu slávy jsou schopni potopit nejen bárku, ale i zaoceánský parník.
Rapid
 
Příspěvky: 99
Registrován: 20 úno 2018 12:58

Re: Fotbal

Příspěvekod Jirka » 26 čer 2019 08:43

To nemá chybu. Jak už dříve zveřejněno.
a) FK Litomericko už od začátku června nemá na stadiónu ČSLA co dělat.
b) Od nedělního aktivu je jasné, že III.liga už není
c) Kdo vlastně ten zapsaný spolek vede a na Facebooku slibuje?
d) Tak nechápu co znamená příspěvek v dnešním internetovém Deníku o oslavách 100 let. Dáno dnes ráno!,!,!
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26


Zpět na Sport

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron