Puellae cantantes na World Choir Games

Re: Puellae cantantes na World Choir Games

Příspěvekod Roman » 15 srp 2012 15:50

Ta pracovnice už tam není. Ale domnívám se, že podobný přístup u řady lidí přetrvává, jinak by to všechno vypadalo trochu jinak.
Roman
 
Příspěvky: 3
Registrován: 13 črc 2012 02:33

Re: Puellae cantantes na World Choir Games

Příspěvekod Marcela Bartošová » 23 zář 2012 21:52

13.9. se konal na litoměřickém hradě koncert sboru Puellae cantantes, který byl ohlédnutím za prázdninovou účastí na sborové olympiádě v Cincinnati, kde holky skvěle reprezentovaly nejenom Litoměřice, ale celou ČR (podrobněji v předchozích příspěvcích). Nad koncertem převzal záštitu sám pan starosta Chlupáč. Nenechte se mýlit! Koncertu se nezúčastnil. Proč, to jsme se bohužel nedozvěděli. Dostavil se pan místostarosta Krejza a členka kulturní komise. Nejzásádnější informací, která zazněla v projevu pana místostarosty, byla ta, že doufá, že i nadále bude moci být sbor podporován alespoň tak, jako doposud. V tu chvíli asi všem rodičům v sále spadla čelist. Bláhově jsme očekávali, že po takovém úspěchu město alespoň přislíbí větší podporu. Pan Krejza podotkl, že si myslí, že podpora není zrovna malá. No, v porovnání s milióny, které jdou na sport, je to vskutku almužna. Postoj města byl následně stvrzen tím, že po přednesení projevu oba zástupci opustili sál, aniž by počkali na konec koncertu. Povinnost splněna - odchod.
V roce 2014 se koná další sborová olympiáda v Lotyšsku. Začněme tedy, milí rodiče, šetřit už teď, protože větší podpora od města není na pořadu dne. Smůla pro holky, které běhaly po USA s logem města Litoměřice na tričku:-) a taky možná škola toho, jak důležité je, zajímat se o to, koho si volíme jako své zástupce.....
Litoměřičákům, kteří mají muziku rádi, doporučuji koncert sboru někdy navštívit (třeba adventní 21.12.), holky zpívají skutečně skvělě a věřím, že se vám to bude líbit natolik, že zůstanete až do konce.
Marcela Bartošová
 
Příspěvky: 8
Registrován: 27 dub 2012 23:17

Re: Puellae cantantes na World Choir Games

Příspěvekod babča » 24 zář 2012 09:42

Co na jejich chování říct. Asi jen to, že je to trapné a ubohé.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Předchozí

Zpět na Kultura

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron