Rozsviceni vanocniho stromku 2010

Re: Rozsviceni vanocniho stromku 2010

Příspěvekod Vladislav Liška » 08 pro 2010 12:20

Videl bych to podobne. Tradice je dobre udrzovat. A diky za info o tom kine, to je super.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Rozsviceni vanocniho stromku 2010

Příspěvekod Petr » 08 pro 2010 16:38

Viděl bych to podobně jako Dotik. Loni to bylo pěkné, ale asi finančně náročné. Byl bych pro rozšíření tradičních vánočních trhů na čtrnáct dnů. Stačí nenáročný program, zastavit se, nasát atmosféru vánoční pohody v ruce s horkým svařáčkem, horkými kaštany, poklábosit s přáteli a alou domů ;)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Rozsviceni vanocniho stromku 2010

Příspěvekod Nedv.K. » 08 pro 2010 17:01

Tak ja to teda reknu no...
- Mikulase udelat styloveho z vlastnich zdroju
- hudba Zenst. Kvintet a treba nejaky mistni sbor
- usetrene penize prevest na Vanocni trhy a ty udelat kvalitnejsi, s jeste lepsim programem, kde by vyvrcholenim byl treba nejaky koncert nekoho znameho a na to prave pouzit ty finance.


A můžete mít říci, co jste teda řekl ??????............
Že se má pozvat někdo známí..., ano, to organizátoři pozvali, pozvali známého Daniela Nekonečného. Já myslela že si každý řekne svůj názor kdo by byl vhodným kandidátem, ono to asi není tak jednoduché že ???
Nedv.K.
 
Příspěvky: 5
Registrován: 06 pro 2010 15:15

Re: Rozsviceni vanocniho stromku 2010

Příspěvekod vojta » 08 pro 2010 17:31

Také bych se přimlouval za prodloužení vánočních trhů.Šest dní uteče jako voda,ani si to moc neužijeme.Otázka ja jestli by to vydrželi taky prodejci,asi není o co stát v té zimě...
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Rozsviceni vanocniho stromku 2010

Příspěvekod Stanislav Hylán » 08 pro 2010 18:46

Malá pozn. pro paní Nedvědovou. Ve svém příspěvku jsem pouze pochválil akci galerie. Nicméně souhlasím s dotíkem. Na rozsvěcení vánočního stromu jsem letos nebyl, proto jsem akci nijak nehodnotil. Pravdou však je, že u vánočního stromu "copacabanu" či rastamana nemusím. A proto jsem tam taky ani nebyl. ;)
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Rozsviceni vanocniho stromku 2010

Příspěvekod winie » 14 pro 2010 11:03

tak konecne sem se dostal k tomu, i kdyz po dlouhe dobe, napsat nazor na rozsvedceni vanocniho stromecku v litomericich. jednim slovem to byl propadak. a to totalni. Po zkusenosti z minuleho roku, jsem pozval nekolik svych známých z různych mest cr, a par ze zahranici, at se prijedou podivat jak vypada prave ceske rozsvedceni vanocniho stromu. Takhle trapne sem se jeste necitil. Trapna show vysumeleho umelce s hity z karibiku a k tomu vse podporeno cinskymi balonky stesti. Kvalitni svarak na namesti snad nebyl nikde a dalsi vanocni zbozi aby clovek pohledal. Jediné ceho tam bylo premira, tak byli blikajici obludnosti z nekolika stanku. Verim, ze se to nekomu mohlo líbit, ale s vánoci to nemelo nic spolecneho. Navic bych to penezum uplne nepricital. Proc radnice nevybrala jeden z mistnich peveckych sboru? urcite by se postarali o lepsi navozeni vanocni nalady nez nekonecne dlouhy nekonecny. Zaverem jen dodam, ze rosviceni vanocniho stromu mi znechutilo i nadchazejici vanocni trhy a dost se obavam o to jake zbozi bude na trzich nabizeno.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Rozsviceni vanocniho stromku 2010

Příspěvekod Llukas007 » 14 pro 2010 11:14

Co by bylo nabízeno, blikačky, cukrová vata a čínský nudle.... :D
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Rozsviceni vanocniho stromku 2010

Příspěvekod winie » 14 pro 2010 11:26

no prave :( kdy uz to vezme do ruky nekdo schopnej. uz toho zacinam mit dost. v pristich volbach budu kandidovat :x
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Předchozí

Zpět na Kultura

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron