Koho volit v Litoměřicích?

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod vodomerka » 12 říj 2018 06:32

Když vidím, jak pana Chlupáče baví moderování jednání zastupitelstva (soudě podle zpruzelého huhňání, kterému není rozumět nebo naopak neomaleného napomínání opozičních zastupitelů), určitě bude nadšeně a hlasitě hájit náš region v Senátu (ironie).
Jedu volit do Teplic proti etalonu kuřáctví, Kuberovi.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod Lajonel » 12 říj 2018 10:12

Toto je už opravdu zoufalství místního hnutí ANO! Chlubit se podporou neúspěšného hnutí SPD, to se vám tedy povedlo. Spojením populistů a extrémistů, to vzniká pěkný paskvil. Opravdu velká gratulace, to se vám povedlo. Jestli jste měli nějaké chytré příznivce, tak teď už vám zůstanou opravdu jen „tupé ovce“ (omluva ovcím). Potvrzuje to i jejich skrytá spolupráce ve sněmovně. Jestli lidé zvolí tohoto kandidáta, budeme za náš obvod v senátu extrémistický populista!!!
Dále má podporu pan Štěrba od senátora Meziána z upadající ČSSD a také od kandidáta za KSČM. To je opravdu výborná partička. Ale není se čemu divit. Vždyť i současný premiér se v Agrofertu obklopil 19 bývalými agenty STB. Za náš senátní obvod, zde máme opravdu levicově-totalitního kandidáta a to pan Štěrba nezmění ani svými cizími výrazy, kterým nikdo nerozumí.
Všem těm, co půjdou volit senátora přeji šťastnou volbu!
Lajonel
 
Příspěvky: 19
Registrován: 02 zář 2018 13:42

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod Adson z Melku » 12 říj 2018 10:37

pro Vodoměrku

že jsem tak smělý, vy máte k TP nějaký vztah, nebo tak nějak aktivisticky jedete podpořit muLtikulturalistického kandidáta? Možná byste mohli vypravit i autobus.

Apropos, zeptejte se vaší šéfové, paní Simerské, jaký má náhled na toto svinstvo, děkuji ...

https://zpravy.idnes.cz/monsignor-petr- ... domaci_lre

P.S. Přesně pro tohle jsem vás nevolil, vy soc.inženýři, dokud jste v menšině, tak máte plná ústa dobra a lásky, jakmile se dostanete k moci, pak byste všechny s jiným názorem samou láskou hladili, až byste je vyhladili.
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod vodomerka » 12 říj 2018 14:48

Adson z Melku píše:pro Vodoměrku

že jsem tak smělý, vy máte k TP nějaký vztah, nebo tak nějak aktivisticky jedete podpořit muLtikulturalistického kandidáta? Možná byste mohli vypravit i autobus.

Apropos, zeptejte se vaší šéfové, paní Simerské, jaký má náhled na toto svinstvo, děkuji ...

https://zpravy.idnes.cz/monsignor-petr- ... domaci_lre

P.S. Přesně pro tohle jsem vás nevolil, vy soc.inženýři, dokud jste v menšině, tak máte plná ústa dobra a lásky, jakmile se dostanete k moci, pak byste všechny s jiným názorem samou láskou hladili, až byste je vyhladili.


Ano, k Teplicím mám vztah. Navíc je pan Bergman oficiálně podporovaným kandidátem mj. Stranou zelených. I jsem ho podpořil prací v ulicích - Krupky. Není to, na rozdíl od kupčení s hlasy v komunálních volbách, nic nelegálního. Normálně jsem si vyběhal voličský průkaz, který je právě pro tyto příležitosti. Zákon, který toto upravuje, jistě schvalovaly jiné strany než Zelení ;).
Svinstvem myslíte hoaxy pana Piťhy? Neměl by se, obzvlášť jako kněz, chovat jinak? A co vy? Máte manželku a preventivně ji bijete? Třeba takhle? https://www.youtube.com/watch?v=ogqTaSG-MSM
K tomu vašemu post scriptu - dokažte, prosím, toto své tvrzení, vy sociální inženýre. Děkuji :).
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod LtmPavelka » 13 říj 2018 13:56

vodomerka píše:Když vidím, jak pana Chlupáče baví moderování jednání zastupitelstva (soudě podle zpruzelého huhňání, kterému není rozumět nebo naopak neomaleného napomínání opozičních zastupitelů), určitě bude nadšeně a hlasitě hájit náš region v Senátu (ironie).
Jedu volit do Teplic proti etalonu kuřáctví, Kuberovi.

pan Kubera nazývá věci pravými jmény, chápu že pro levicové extrémisty je nepřijatelný, takže do něj co?
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod Adson z Melku » 13 říj 2018 15:20

pro Vodoměrku,

nejdříve něco osobního. Co si to dovolujete, vy .......? Jak se opovažujete mi podsouvat, že biju svoji manželku. Opravdu důrazně doporučuji netahat do politických debat rodinné příslušníky!!!

Tak po lehce ostřejším začátku můžeme přejít do věcné, odosobněné roviny. Je mi naprosto jedno, kde nebo koho volíte, příjde mi však velmi neetické, byť to zákon dovoluje, volit v senátních volbách v jiném okrsku, než je můj domovský, ale zase to dobře dokresluje charakter zúčastněných.

Mons. Piťha, kterého si mimochodem velmi vážím, pro jeho celoživotní práci, v kázání vyjádřil jisté obavy o budoucí chod světa (sdílím je v podobném duchu), vysloužil si za svůj názor tr. oznámení od zběsilých soc. inženýrů, kteří prošli Gender studies, stejně jako vaše stranická šéfová. Je to zhola zbytečná líheň ultralevicových aktivistů, přisátých na st. rozpočet, které jsem, nejen já, nucen živit ze svých daní. Ženská lobby, která ono tr. oznámení podala a další stovky podobných příživnických "neziskovek" slouží jako odkladiště pro studenty fakulty soc. studií, protože tito jinak zbyteční "studenti" nemají jinde uplatnění. Dále jsem si všiml, že vaše šéfová pracuje pro Sorosuv Open Society Fund , což je další podpora mého tvrzení o soc. inženýrech. SZ dlouhodobě i Piráti v současnosti jsou plné těchto lidí s extrémně levicovými názory, na rozdíl od originálních komunistů se to však snaží maskovat starostí o životní prostředí, či boj proti korupci.

Jsem rád, že Litoměřice zůstali těchto "spasitelů" uchráněny a chci pogratulovat p. Chlupáčovi (i panu Kuberovi) k přesvědčivému vítězství v senátních volbách.
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod vodomerka » 13 říj 2018 16:16

LtmPavelka píše:
vodomerka píše:Když vidím, jak pana Chlupáče baví moderování jednání zastupitelstva (soudě podle zpruzelého huhňání, kterému není rozumět nebo naopak neomaleného napomínání opozičních zastupitelů), určitě bude nadšeně a hlasitě hájit náš region v Senátu (ironie).
Jedu volit do Teplic proti etalonu kuřáctví, Kuberovi.

pan Kubera nazývá věci pravými jmény, chápu že pro levicové extrémisty je nepřijatelný, takže do něj co?



Ale ne. Vadí mi třeba to, že Teplice mají na účtu víc než miliardu korun, a při tom jsou nebezpečné i v centru, jsou plné ruin domů, i v centru... A to mají ročně ranec za pobyt Arabů v lázních, AGC určitě taky pouští chlup..
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod vodomerka » 13 říj 2018 16:20

Adson z Melku píše:pro Vodoměrku,



Jistě vás uspokojuje, že odpovídáme vašim stereotypům pro levicové extrémisty a sociální inženýry. Je to vaše představa, v pořádku. Jste také možná první, kdo by mohl napadnout zákon, který je takto "neetický". Jděte do toho! :). P.S.: Ani jste se mne nezeptal, jakýže to mám v Teplicím vztah. Třeba hluboký ;).
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod Llukas007 » 14 říj 2018 09:52

Jsem potěšen, že konečně po dlouhé době dopadly nějaké volby dobře.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod vodomerka » 14 říj 2018 10:08

vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod Adson z Melku » 14 říj 2018 13:10

Vodoměrka 1

Mýlíte se, právě že mě neskutečně s..., že jste do litoměřické SZ, kterou jsem mohl poslední několikery volby s klidným svědomím volit, přítáhli levičáckoaktivistické manýry, na které dojela celostátní SZ, která je nyní někde na 1% preferencí, tudíž totálně v řiti. Pro mě absolutně nevolitelná!
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod Adson z Melku » 14 říj 2018 13:20

Vodoměrka 2

Absolutně nechápu, co jste tím odkazem chtěl naznačit, článek cituje nějakou Veroniku Ježkovou (v životě jsem o ni neslyšel, ale stačí, že je zainteresovaná v nějaké Pro Fem organizaci, která je opět hojně podporována státem a fondy a největší náklady této organizace jsou samozřejmě náklady mzdové), to má zhruba takovou relevanci, jako kdyby se k Holokaustu vyjadřoval Joseph Goebbels. Prostudujte si prosím Istanbulskou smlouvu a pak můžeme podiskutovat.
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod vodomerka » 14 říj 2018 17:51

Je mi líto, že jste si pořad neposlechl. Je tam spousta zajímavých informací a váš pohled na kázání pana Piťhy dost relativizujících. První s informací o tomto kázání přišel server Manipulátoři. Ne nějaká "ženská lobby". K nákladům na mzdy a výši příspěvku od státu jenom tolik, že jako právník zrovna moc nákladů nemáte. Pronájem kanceláře, telefon, mzdu a nějaký drobný. Výše příspěvků ani zdaleka nemůže dosahovat výší fotbalových, ani se tato neziskovka neobjevila mezi TOP10 nenáviděných neziskovek (2016 - https://hlidacipes.org/wp-content/uploa ... ilionu.png )

Pana Piťhu nemá smysl dál řešit. http://manipulatori.cz/petr-pitha-siril ... ne-zpravy/

Pořád taky nechápu, kde jste sebral ty manýry - jak se změnila Strana zelených v Litoměřicích za poslední léta? Pokud jde o mne, vyjadřuju se stejným způsobem už léta, včetně původního oficiálního fóra. Názorově jsem, tuším že vám někde zde, už jednou psal, že se jako bolševik ani aktivista se necítím a nemám ten pocit ani z ostatních spolustraníků v Litoměřicích.

Taky jsem byl upozorněn panem Lachmanem, který má v Litoměřicích volby na starost, že nelze volit ani na voličský průkaz mimo volební obvod. Děkuji za informaci. (Kontakt na sebe máme, když jsme si psali o chybném zařazení do okrsku v Žitenicích :).) Četl jsem si volební zákon evidentně nedokonale a pokud jsem někoho uvedl v omyl, omlouvám se. Nicméně to bylo až po termínu pro získání voličského průkazu, tedy nikdo nevyjel volit jinam zbytečně :).
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod Adson z Melku » 15 říj 2018 11:55

Vodoměrka

předně chci napsat, že je to moje poslední reakce ohledně tohoto tématu, nechci dále zaplevelovat diskuzi, Litoměřic se to naštěstí zatím netýká.

teď k odpovědi vám - je mi líto, ale zase vedle, server Manipulátoři (mimochodem trefný název) založil a vede váš stranický kolega Cemper, co je tento aktivista zač, k tomu poslouží strejda Google nebo insolvenční rejstřík, ale nějak tuším, že ho určitě znáte. Takže je naprosto jasné, odkud vítr vane.

Co se týče nákladů advokátů, tam rozhodně má výtka nesměřovala, šlo naopak o to, kolik tyto "neziskovky" vysávají ze st. rozpočtu, většina prostředků totiž nejde na projekty, ale právě na zmíněné mzdové náklady.

SZ v Litoměřicích donedávna byla naprosto v pohodě, žádný důraz na kvóty, gender a pod. To se obrátilo s volbou nového předsedy, najednou se tato témata dostala do popředí, naštěstí až na vaši šéfovou byli všichni přeskočeni p. Panašem a p. Hrkalem, což dle mého názoru, potvrzuje to, že tato nastoupená cesta je falešná a snad slepá. Jediným výraznějším aktivistou jste tam byl do té doby vy (vaše náměstí bez aut) a také vás nikdo nikdy nikam nezvolil.

Vaši poslední reakci, tu o volbách jsem bohužel nepochopil, tudíž nemohu reagovat. Byl jste tedy volit v TP na voličský průkaz nebo nebyl, nebo píšete o volbách komunálních, nevím?

Pěkný den ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod ronyk » 15 říj 2018 15:28

Já bych se už k volbám nevracel, více mě zajímá, kdo bude Litoměřicích vládnou. Je pravděpodobné, že to budou dva z ODS. Chtěl bych vědět jak to chtějí technicky zvládat. To budou mít kancelář v autě? Kolem sebe sedm mobilů atd. Budeme jim taky platit řidiče? Oba se chvástají, že není problém zvládnout obě funkce starosta-senátor, místostarosta- poslanec. Na čí straně to odfláknou? Na městské či politické? Jsem zvědav!!
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod Lajonel » 15 říj 2018 15:50

Volby.docx


Gratuluji panu Chlupáčovi ke zvolení senátorem! Dobře, že napříč republikou nezvítězila extrémisticko-populistická uskupení.
V průběhu následujících pár dní bude odhalena identita Lajonela! Překvapení to ale nebude.
Lajonel
 
Příspěvky: 19
Registrován: 02 zář 2018 13:42

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod rajnoha » 15 říj 2018 16:17

No, osobně jsem také zvědav, kdo tu vlastně bude vládnout. Kde ošidí starosta docházku? Doma nebo v senátu? Pokud mu na senát zbývá čas, znamená to, že se městu věnoval nedostatečně? Je pak nutné mít uvolněného starostu, když se k tomu dá zvládat jiný úvazek jinde? Třeba by se dalo ušetřit několik mio. Starosta odhadem 720 tisíc ročně, místostarosta 480, rudý komanč totéž, celkem za 4 leté období to máme aspoň 7 milionů. Za to se dá pořídit spousta věcí.

Identita Lajonela mě nějak nezajímá, spíše by mě zajímalo, proč lidi jako on, nevidí v širších souvislostech.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod Llukas007 » 15 říj 2018 18:14

No taááák. Cítím zde tolik závisti ze dvou příjmů. Věk pana Chlupáče plus jeho vitalita si myslím, že v klidu dovolují obě funkce skloubit. U pana Krejzy, ikdyž ho moc nemusím, leč ho osobně neznám, jen z fám si myslím že taky nebude problém. Přeju jim to. Nakonec máme demokracii. Tak to zkuste taky, nechat se napadat od kohokoliv a když budete dobří zasloužíte si to jako oni. Vše ostatní je jen kydání špíny těch co neuspěli. Oběma jejich platy přeji, starosti nezávidím.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod rajnoha » 16 říj 2018 06:49

Pane, zde vůbec nejde primárně o platy, ale o to, že za ty peníze prostě tu práci neodvedou, takže litoměřičanům to bude chybět. Nechal by si vás váš zaměstnavatel, když byste ve stejné pracovní době měl ještě jinou práci pro někoho jiného? Nechal byste si vy svého zaměstnance, když v pracovní době by dělal pro někoho jiného? Vzpomeňte na má slova za 4 roky.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Koho volit v Litoměřicích?

Příspěvekod Petr » 16 říj 2018 16:30

rajnoha píše:Pane, zde vůbec nejde primárně o platy, ale o to, že za ty peníze prostě tu práci neodvedou, takže litoměřičanům to bude chybět. Nechal by si vás váš zaměstnavatel, když byste ve stejné pracovní době měl ještě jinou práci pro někoho jiného? Nechal byste si vy svého zaměstnance, když v pracovní době by dělal pro někoho jiného? Vzpomeňte na má slova za 4 roky.


Tak to srovnání je mimo mísu... Funkce starosty a senátora není z rozhodnutí nějakého ředitele podniku nebo šéfa banky. Na tyto funkce jsou osobnosti voleny svobodnou vůlí spoluobčanů v celostátních volbách. V našem případě nebylo tajemstvím, že oba pánové budou v případě zvolení zastoupeni zároveň v komunální i celostátní politice a přesto jim voliči důvěřují. I mně je jasné, že taková situace není ideální, ale možná je a respektuji to. Pro příklad kumulace funkcí nemusíme daleko, stačí do Teplic, a jak je tam pan Kubera populární (a nejen tam)... O penězích bych se v těchto souvislostech vůbec nezmiňoval.
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

PředchozíDalší

Zpět na Komunální volby 2018

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron