Stránka 1 z 1

Zelení

PříspěvekNapsal: 01 led 2018 18:16
od Petr Panaš
otvíráme.jpg
V roce 2014 jsme šli do voleb s tím, že „otevřeme radnici“. Měla to být radnice, která nic nezamlčuje, vše zveřejňuje na internetu, důležité věci projednává s občany a hlavně na jejich názor dá! Všechna výběrová řízení budou zveřejňována na webu města a naprosto transparentní. Nakonec Zelení skončili v opozici. Hodně věcí se nám doposud prosadit nepodařilo a radnice podle nás stále dostatečně otevřená není. Byť jsme pro změnu udělali opravdu hodně. Pokud chcete, aby radnice byla skutečně otevřenou pro všechny, tak nám zachovejte přízeň v letošních komunálních volbách. A kdo nás nevolil, zkuste to.

Re: Zelení

PříspěvekNapsal: 04 dub 2018 19:37
od Petr Panaš
První pětka kandidátky Zelených do komunálek je navolena http://litomerice.zeleni.cz/index.php/o ... ou-radnici

Re: Zelení

PříspěvekNapsal: 19 dub 2018 15:21
od Petr Panaš
Pojďte s námi sázet stromy!
sobota 21.4. v 10:00 h. Doubravice (Babiny)
Máme 400 sazenic stromků a vysadíme, kolik stihneme a zvládneme. Dejte si sobotní lesní brigádu, možno i s dětmi a klidně i pejsky s sebou!
Kromě toho, že uděláte něco dobrého pro životní prostředí a strávíte den v krásné přírodě na Babinách, můžete se dozvědět i zajímavosti přímo od hajného. Vedoucí lesní správy Litoměřicko Jindřich Pávek nám ukáže lesní práce a místa oblíbená zvěří. Když vydržíme do podvečerních hodin, vypravíme se i na porozování.
S sebou pracovní rukavice, něco na opečení na ohýnku, pokud máte čas až do večera, a hlavně dobrou náladu. Za každý vysazený stromek je finanční odměna - cena standard brigádní.
Doprava na místo vlastní. Přihlaste se prosím na telefon: 777599729 nebo email: lenka.simerska@ecn.cz.
Těšíme se na pohodový den v lese!
Jindra Pávek & Lenka Simerská

Re: Zelení

PříspěvekNapsal: 19 dub 2018 16:35
od ronyk
Když vidím pozvánku na sázení stromků, vždy se mi vyjeví hrůzné vstávání na vojně a vysazování stovek a stovek lesních stromků :D :lol: ,přesto všem zúčastněným přeju krásný den a plno zážitků!!

Re: Zelení

PříspěvekNapsal: 19 dub 2018 20:34
od vodomerka
Jak to není povinné, je to úplně jiný zážitek :). Obzvlášť pro děti.

Re: Zelení

PříspěvekNapsal: 07 říj 2018 08:02
od Petr Panaš
Tímto děkuji všem voličům, kteřé dali hlas naší společné zeleno-pirátské kandidátce, případně jednotlivým kandidátům. Moc si toho vážíme. Máme pěkné třetí místo a 4 mandáty v zastupitelstvu. Jaké bude nové složení radnice nevíme, ale slibujeme, že budeme poctivě pracovat jako v minulém období. Pro nás to bude veselejší, neboť více lidí zvládne více práce a je nás jednou tolik.