ODS

ODS

Příspěvekod Petr Panaš » 24 lis 2017 16:33

Do komunálních voleb je ještě necelý rok čas, ale přesto bych si dovolil zhodnotit předvolební sliby nejsilnější koaliční strany - ODS. Vybral jsem si jejich leták s tematikou školství. Teď jednotlivé sliby:
Začlenění gymnázia do sítě městských škol - nesplněno
Přestěhování ZUŠ do centra - nesplněno
Modernizace objektu ZŠ U Stadionu - splněno
Vybudovat novou tělocvičnu v areálu Masarykovy základní školy - nesplněno
Pokračovat v opravách MŠ a ZŠ a v modernizaci dětských hřišť a zahrad - splněno.
Přílohy
ODS leták.jpg
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: ODS

Příspěvekod LTM 1994 » 24 lis 2017 16:59

Škoda že se pětka nedočkala alespoň modernizace povrchu pro sportovní účely jako tomu bylo na 6.zš
Dovolím si říci ,že tam se to opravdu povedlo a je z toho velmi příjemný prostor
LTM 1994
 
Příspěvky: 219
Registrován: 02 úno 2017 16:36
Bydliště: Eastern Ltm

Re: ODS

Příspěvekod trejbalik455 » 30 lis 2017 00:39

Tak o přestěhování ZUŠ se jednalo, nevím jak to vypadá teď, ale přestěhovat do tak obrovských prostor tolik žáků a učitelů není ze dne na den. Je sice pravda, že poslední dobou jsem nezaregistroval žádné nové informace. Ale jinak se musím ODS zastat, že většina "komunistických" škol prošla rekonstrukcí a rekonstrukcí prošlo také mnoho školek. Myslím, že jiná města mohou závidět. A co se týče gymnázia JJ, tam jde spíš než o finance o nějaké dohody a ty také trvají delší dobu.
trejbalik455
 
Příspěvky: 48
Registrován: 29 zář 2014 21:24
Bydliště: Kocanda

Re: ODS

Příspěvekod vodomerka » 30 lis 2017 09:38

trejbalik455 píše:Tak o přestěhování ZUŠ se jednalo, nevím jak to vypadá teď, ale přestěhovat do tak obrovských prostor tolik žáků a učitelů není ze dne na den. Je sice pravda, že poslední dobou jsem nezaregistroval žádné nové informace. Ale jinak se musím ODS zastat, že většina "komunistických" škol prošla rekonstrukcí a rekonstrukcí prošlo také mnoho školek. Myslím, že jiná města mohou závidět. A co se týče gymnázia JJ, tam jde spíš než o finance o nějaké dohody a ty také trvají delší dobu.


Bodejť by se nezateplovalo, když se "soutěží" mezi neustále stejnými "vybranými dodavateli" a je tedy velký prostor pro různé protislužbičky. Jiná věc je kvalita projektů, kdy se po zateplení zjišťuje, že třídy nevyhovují z hlediska vysokých hladin CO2. Takže rekuperace škol, školek a jeslí v dalších výběrových řízeních?
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ODS

Příspěvekod lupus » 18 zář 2018 21:04

DSCN1108.JPG
Když jsem to viděl /16.9.2018/, tak to tam bohužel ještě bylo ! Je normální, aby člověk s touto městskou vizitkou kandidoval do senátu ? Je normální, aby to pět komunálních kandidátek ODS ignorovalo ? Asi ano, jsou konzervativní, i když možná částěčně, t.j. do té míry, jak jim to loajalita k ????? dovolí.
lupus
 
Příspěvky: 238
Registrován: 03 dub 2011 18:39

Re: ODS

Příspěvekod Achab » 19 zář 2018 07:05

kdyby se prohodila fotka a dalo logo ODS tak slogan sedi :D
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: ODS

Příspěvekod Llukas007 » 19 zář 2018 09:41

Přeji litoměřické ODS co nejlepší výsledek ve volbách a doufám, že omezenost některých nezvítězí. Doufám, že bude více těch, kdo vidí jak Litoměřice pod vládou ODS vzrostly a vzkvétají. Jistě né vše se povedlo jak mělo. Za mě určitě Jiráskovy sady, jsou dosti nepovedené. Ale nevěřím, že různí škarohlídi a kritici by něco udělali lépe. ODS do toho!!!!!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ODS

Příspěvekod ronyk » 19 zář 2018 12:44

A co Palachova ulice, nebo cyklověž? Spokojen? To nejsou čudly za pár korun.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: ODS

Příspěvekod Llukas007 » 19 zář 2018 18:54

Cyklověž v pohodě. Proč nesosnout unii když dává prachy na kraviny podobnýho rázu. Ještě kdyby byly ve městě cyklotrasy. Palachovka ještě není úplně dotáhnutá, spíše bych osočoval provádějící firmu jako leváky a neumětele.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ODS

Příspěvekod Brockhaus » 19 zář 2018 20:57

"Proč nesosnout" je skvělé heslo, které by si mohla ODS dát přímo na billboardy... :lol:
Brockhaus
 
Příspěvky: 39
Registrován: 25 dub 2016 11:49

Re: ODS

Příspěvekod lupus » 19 zář 2018 21:41

DSCN1208.JPG
Proč nesosnout, když je to z městské kasy ? Tato předimenzovaná zbytečnost, která navíc žere proud je názorným příkladem hospodaření radnice. Už jsem o tomto místě kdysi psal. Pro připomínku: máme tu již léta dva betonové reklamní sloupy,/ a ty jsou pro plakáty MKZ apod, dostačující/, dále tu přibyl jeden citylight, naví prázdná svítící vitrína.
lupus
 
Příspěvky: 238
Registrován: 03 dub 2011 18:39

Re: ODS

Příspěvekod Kaktus » 20 zář 2018 06:43

Z jiného soudku. Pro volební kampaň udělají vše. Dnes "hrdinové" z ODS dnes natírají na ostrově lavičky za podpory komparsu z řad dobrovolně povinné účasti vybraných zaměstnanců úřadu :( , skoro jako BSP :lol:
Kaktus
 
Příspěvky: 95
Registrován: 12 zář 2011 19:24

Re: ODS

Příspěvekod Llukas007 » 20 zář 2018 06:52

Myslím, že na sosání dotací jsou tady dnes jiní odborníci. A takový vyžírky Čr nepamatuje za posledních 30let!!! ODS i socani nenasosali za celou dobu tolik jako jiní za posledních pár let! To ale nikdo nevidí, nebo lépe řečeno nechce vidět. Protože za všechno může ODS a Kalousek. :lol:
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ODS

Příspěvekod Kaktus » 20 zář 2018 10:15

ODS a socani připravili zákony, aby mohli krást podle zákonů, ale je tu někdo chytřejší jak oni, tak se na něj provádí hon, protože ještě trochu myslí i na ty co krást nemohou nebo jim to svědomí nedovolí :lol:
Kaktus
 
Příspěvky: 95
Registrován: 12 zář 2011 19:24

Re: ODS

Příspěvekod Vladislav Liška » 20 zář 2018 13:30

A je to tady :) před několika týdny dala místní ODS na FB volební příspěvek, kdy slibovala, že ZUŠka už se bude stěhovat. Okomentoval jsem to pobaveně tak, že to slibovali už před minulými volbami a nic a že tedy zbývá vytáhnout znovu projekt opravy pivovaru a evergrýn geotermální vrt. Samozřejmě jsem byl utlučen výmluvami a že jsem škarohlíd. Utekl týden a a objevil se slib dostavby pivovaru, a teď koukám, že dnes začli slibovat zase geotermální vrt - projekt který slibovali už minimálně 4x! - Utopilo se v něm hodně přes 100 mega (a další minimálně miliarda je v plánu) a to teplo z něj pořád nějak nejde a nejde :) Měl jsem si vsadit bingo, sakra :)
Pro voliče ODS - dotaz: Opravdu tomu pořád věřite a přijde vám to super? :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ODS

Příspěvekod Llukas007 » 20 zář 2018 19:12

Kaktus píše:ODS a socani připravili zákony, aby mohli krást podle zákonů, ale je tu někdo chytřejší jak oni, tak se na něj provádí hon, protože ještě trochu myslí i na ty co krást nemohou nebo jim to svědomí nedovolí :lol:


Nevím, kdo v tomto strašném systému nahrabal, nejraději bych použil jiné slovo tolik miliard. Opravdu jste tak naivní, že to vše získal proti vůli těch které pomlouváte? nyní na ně kydá špínu a dělá ze sebe svatouška. Jak to někdo může žrát?! Já ODS i místní věřím!!!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ODS

Příspěvekod Jaroslav Tvrdik » 20 zář 2018 20:05

Llukas007 píše:
Kaktus píše:ODS a socani připravili zákony, aby mohli krást podle zákonů, ale je tu někdo chytřejší jak oni, tak se na něj provádí hon, protože ještě trochu myslí i na ty co krást nemohou nebo jim to svědomí nedovolí :lol:


Nevím, kdo v tomto strašném systému nahrabal, nejraději bych použil jiné slovo tolik miliard. Opravdu jste tak naivní, že to vše získal proti vůli těch které pomlouváte? nyní na ně kydá špínu a dělá ze sebe svatouška. Jak to někdo může žrát?! Já ODS i místní věřím!!!


Tak to vás agente 007 lituji!
Jaroslav Tvrdik
 
Příspěvky: 89
Registrován: 17 kvě 2017 19:41
Bydliště: Svatováclavská 2290, Litoměřice

Re: ODS

Příspěvekod Llukas007 » 20 zář 2018 20:27

jejda, politický turista se ozval. Já od 18ti volím a budu volit ODS. Pěkný večer
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ODS

Příspěvekod jiri.rudolf » 24 zář 2018 14:10

Llukas007 píše:jejda, politický turista se ozval. Já od 18ti volím a budu volit ODS. Pěkný večer

Každý ať volí podle svého gusta a názor druhého respektuji pokud vím s kým diskutuji.U pana Tvrdíka a dalších je mě to jasné a mohu s nimi buď souhlasit nebo nesouhlasit. Ale u někoho kdo se stydí za svůj názor a schovává se za dosti divnou přezdívku Llukas007 mě jeho názor vlastně ani nezajímá. :D
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: ODS

Příspěvekod Llukas007 » 24 zář 2018 16:33

jiri.rudolf píše:
Llukas007 píše:jejda, politický turista se ozval. Já od 18ti volím a budu volit ODS. Pěkný večer

Každý ať volí podle svého gusta a názor druhého respektuji pokud vím s kým diskutuji.U pana Tvrdíka a dalších je mě to jasné a mohu s nimi buď souhlasit nebo nesouhlasit. Ale u někoho kdo se stydí za svůj názor a schovává se za dosti divnou přezdívku Llukas007 mě jeho názor vlastně ani nezajímá. :D


Já se za svůj názor nestydím, a veřejně se k němu hlásím! S panem Tvrdíkem nesouhlasím, protože na rozdíl od něj jsem ještě na radnici nebyl a on nám už mohl ukázat co dovede. A ukázal. :lol: Právo na přezdívku mám stejně tak jako vy máte právo psát zde pod svou skutečnou identitou. Zatím, než nastoupí cenzura v plné síle. Proto volím tak jak volím. A to že vás můj názor nezajímá je pro mě u člověka vašich morálních hodnot spíše ctí. Děkuji za diskuzi.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Další

Zpět na Komunální volby 2018

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron