ODS

Re: ODS

Příspěvekod vodomerka » 25 zář 2018 09:48

mimochodem, že můžete na fóru vystupovat anonymně, je díky p. Liškovi. místní ODS chtěla před čtyřmi lety fórum s registrací na jméno. nestalo se.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ODS

Příspěvekod jiri.rudolf » 25 zář 2018 13:11

Pro Llukas007,

že toho tolik víte o mých morálních hodnotách? rád si o nich s Vámi i kýmkoliv jiným podiskutuji. Já na rozdíl od Vás se neschovávám za hloupou přezdívku, která svědčí o Vašich morálních hodnotách. Za mě doufám mluví moje práce a každý si jí může zhodnotit. A nestydím se za chyby, které jsem v minulosti udělal jelikož jsem se z nich poučil na rozdíl od lidí, kteří mě využili a podvedli. To není žádná stížnost ale konstatování. Ano máte právo vystupovat a diskutovat pod přezdívkou, to Vám nikdo nebere a chápu, že se kecá a kritizuje anonymitě o hodně lépe, něž pod svým jménem. To je nakonec Vaše věc ale pak se nedivte, že Vás občas někdo pošle někam. No a když tu tak hezky mluvíte o panu Tvrdíkovy, tak se nestyďte a řekněte nám co špatného na té radnici udělal, rádi se přiučíme. Víte přesně zapadáte mezi ty co všechno ví nejlépe, udělali by nejlépe ale vlastně nikdo neví co udělali dobrého či špatného. Docela by bylo zajímavé, kdyby jste nás seznámil s tím co za poslední čtyři roky jste pro Litoměřice udělal prospěšného. Třeba jste takový Betmen, nikdo neví kdo to je ale všechny zachrání. Začínáte být trochu pro smích. Takže hezký den a těším se na Vaše podnětné poznámky morální autority města Litoměřice. :lol: :lol: :lol:
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: ODS

Příspěvekod Llukas007 » 26 zář 2018 20:41

Tak zaprvé. Tvrdíkovi se píše mékké I. Za další, neudělal právě nic! Kolik lidí jste údajně podvedl vy znám z doslechu, ale od dobrých známých, které znám léta né jako Vás. Naštěstí. S posledními 4 roky vyjma Jiráskové hrůzy jsem spokojen! Další dotazy? Prosím bez hrubek :lol: Anonymitu si užívám, máme demokracii.. ZATÍM
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ODS

Příspěvekod jiri.rudolf » 30 zář 2018 15:45

Tak jste se přesně ukázal jako správný diskutér. Když dojdou argumenty, tak se vytáhne pravopis. Chyba se prostě občas vloudí ale nemá vliv na podstatu věci. To, že Vám někdo něco tvrdí o mě neznamená, že to je pravda. Já bych Vám taky mohl o pár lidech z Litoměřic povyprávět a nebylo by to nic lichotivého. Tak jak se tu prezentujete je jasné, že vám současný stav z nějakých důvodů vyhovuje a budete ho obhajovat. Pro mě osobně je vše co tu tvrdíte irelevantní jelikož jste schován za přezdívku a můžete si tvrdit cokoliv. Pokud Vás to těší, tak proč ně.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: ODS

Příspěvekod jiri.rudolf » 30 zář 2018 21:39

pro Llukas007

Jen poslední poznámka k Vám. Protože nejste schopen odpovědět přímo na žádnou otázku, tak jsem Vás vyhodnotil jako naprostého idiota. Neříká se mě to lehce ale prostě jste si to vysloužil. A opravdu jsem vlastně rád, že nevím kdo jste. Zbytečně bych poznal dalšího člověka, který mě ničím neobohatil a tomuto městu nic nepřinesl. Takže si užívejte demokracii, pokud víte co to znamená, a plkejte tu nesmysly a schovávejte se za hloupou přezdívku. No a ukončím naší debatu slovy Nezbedného bakaláře, ústy pana Štěpánka. "Vůl zůstane volem a pařez pařezem" což na Vás opravdu pasuje.Hezký večer a užívejte si vaší anonymitu. :lol:
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: ODS

Příspěvekod Llukas007 » 01 říj 2018 06:21

Jak sobecké ode mne, že si tu musíte psát sám se sebou a já se vám nevěnuji. To víte, takový nezdvořák jako já. Nazývat člověka s jiným názorem idiotem mě u vás ani nepřekvapuje. Ale je to vaše právo, vaše demokratické právo.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ODS

Příspěvekod jiri.rudolf » 01 říj 2018 07:50

To, že máte jiný názor mě nevadí a nebyl to důvod proč jsem Vás nenazval tak hanlivě. Použil jsem tento výraz proto, že se tak prezentujete ve Vašich komentářích a také proto, že nejste schopen jednoduše odpovědět na vznesené otázky. Jak tvrdíte, tak mě znáte ale nejspíše mezi vaše kamarády nepatřím, tak by jste mohl vědět co dělám a jak se prezentuji. Až budete moct ukázat relevantní práci pro pro toto město, tak se Vám rád omluvím. Ale zatím pouze žvaníte. Takže mě ani Vaše reakce nepřekvapila. Užívejte si demokracie a anonymity. Hezký den.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: ODS

Příspěvekod lupus » 01 říj 2018 21:59

DSCN1238.JPG
ZŠ Havlíčkova. Nevím jak dlouho je ředitelkou této školy paní Mgr.Ježková a kolik má starostí se správou této jí svěřené instituce ? Mám na mysli průběžné rekonstrukce budov a sport.areálu, hřiště....Co mne však v této souvislosti překvapuje, je absolutní nezájem o nemalý svou rozlohou úhor ve východní části školního pozemku. Za totáče prý byl v učebních osnovách jakýsi předmět zvaný "pozemky". Maně si vzpomínám, že i v tomto století zde nějaké záhony byly,byly,byly....
Nejenom sportem živ jest člověk, ale i každý projevem něčeho, čemu se říká: živá příroda !
Dovolím si navrhnout, aby se tento zanedbaný pozemek vrátil městu, potažmo lidem, kteří by si zde mohli vybudovat třeba -komunitní zahradu- !!!
lupus
 
Příspěvky: 238
Registrován: 03 dub 2011 18:39

Re: ODS

Příspěvekod vodomerka » 03 říj 2018 07:02

Je to kampaň? :) Nebyly ty játra moc tvrdý?
Přílohy
játra_chlupáč.jpg
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ODS

Příspěvekod Petr Panaš » 16 úno 2020 12:29

Je vidět, že některé předvolební sliby ODS byly pouze na papíře a není vůle je splnit.
http://litomerice.zeleni.cz/sliby-chyby ... ricke-ods/
Přílohy
ODS.jpg
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Předchozí

Zpět na Komunální volby 2018

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron